Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с HTC M8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с HTC M8

    Добър вечер на всички, които четат и могат да помогнат. От известно време имах проблем със зареждането на телефона--все трябва да наглася хубаво кабела, да напъхам хубаво буксата, съответно и невинаги вечер се зареждаше на 100. По Великден вечерта го включих, зареждаше и на сутринта--тъмен, не мога да го включа...до тук е лирика---след това на сервиз--оказа се буксата за зареждане--за смяна. Днес си го взех, със предупреждението , че всичко е наред, но когато го включат се показва надпис някакъв Включих го там на място и се оказа че : SENSE HOME не иска да зареди....съответно няма никой на екрана, освен че мога да пусна плъзгача на настройките..и до там..Другарката от сервиза каза, че от опит трябва нов ром с преинсталация-----не ставало по никакъв друг начин---което ме съмнява не малко Има ли начин да се оправи по лесен начин---не ми е адски фатално да си сложа нов ром, но....имам доста несинхронизирани снимки....не са важни де..+хисторита по месинджъри и смс-и. С друг телефон с андроид съм и си взех от гооглето всички контакти...но не ми се играе 2-3 часа да ровя, да преинсталвам и т.н. Ако някой има идея как да се оправя--да пише. Предварително Ви благодаря !

  • #2
    Re: Проблем с HTC M8

    Може фатори ресет да му дадеш, в нета има обяснения кои бутони се ползват.
    Иначе са прави, друг ром.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X