Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грес за къртач-перфоратор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Грес за къртач-перфоратор?

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Ако за една година убивате перфоратор,или правите всеки ден топлоизолации или не ги ползвате по предназначение.
    За в къщи SDS MAX е почти безполезен инструмент.Мисля че най малкия диаметър свредла е 16 мм.освен ако​ не се ползва основно за къртене,ако е така,чист къртач ще надживее всеки перфоратор.

    Между впрочем миналата седмица за пръв път ползвах леките перфоратори с надпис VIKI
    Ми доста съм изненадан положително.
    Нов за 90 лв. Си е оферта,не ти пука дали ще го забравиш или откраднат от обекта.
    Една бригада построиха къща на три етажа, със вик ,огради,улуци,локално парно,покрива и безброй....Само патронника се беше скапал,и вместо да го правят,взеха нов.
    При нас къртенето нарушава всякакви правила за щадене на машините.Просто ситуация, за един ден се кърти 70-80кубика басейн,което означава че къртача БоШ или Макита ,не спира през целия ден.Големите бургии също им разказват играта ,при 3-4 отвора 82мм. ,през бетон 30см.,главата е загряла порядъчно.За по отговорно къртене около тръби в бетона е с перфоратори ,които в здрав бетон стават като печки за нула време.Силно интензивна работа.Големите къртачи са на 5-6 години и са на ръба.Перфораторите последните и те са горе долу на толкова и сдават вече.За в къщи ще взимам перфоратор с функция къртене от една от двете марки които съм споменал по горе,мисля че за домашна работа ще се справят добре .Доста компактни са и двата модела ,въпреки че са с вертикални мотори.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #32
      От: Грес за къртач-перфоратор?

      Защо не ползвате пневматика,щом къртите толкова.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #33
        От: Грес за къртач-перфоратор?

        ЛИДЛ пускат някакъв къртач, с номинална мощност на удара - 3 J. В понеделник, на 08.05.2017г.
        Последно редактирано от andreiS40; 06-05-17, 16:48.
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X