Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грес за къртач-перфоратор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Грес за къртач-перфоратор?

    Mоят е RD-HD14 и е 5.6J. Пише го на етикета на машината и на кутията. Но в разни онлайн магазини го дават 4J. Не знам кое е вярното.

    Коментар


    • #17
      От: Грес за къртач-перфоратор?

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Mоят е RD-HD14 и е 5.6J. Пише го на етикета на машината и на кутията. Но в разни онлайн магазини го дават 4J. Не знам кое е вярното.
      И в каталога на Raider е 4 джаула (стр. 30).
      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

      Коментар


      • #18
        От: Грес за къртач-перфоратор?

        Значи тоя дето се предаде,в каталога пише че е 7 джаула,но не се продава,ще сменям ротор в тоя случай.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          От: Грес за къртач-перфоратор?

          Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
          И в каталога на Raider е 4 джаула (стр. 30).
          И аз документирам:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG8764.JPG
Прегледи:1
Размер:413.9 КБ
ID:5751712

          Коментар


          • #20
            От: Грес за къртач-перфоратор?

            Ей го моя:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170429_221915-2080x1170.jpg
Прегледи:1
Размер:260.2 КБ
ID:5751720

            Натъпках го с литиева грес за лагери, оригиналната бялата ми се видя малко. Сякаш заработи по-добре.
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #21
              От: Грес за къртач-перфоратор?

              И моя е подобен. От где се взема тая литиева грес, че до сега не съм имал такова нещо?
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • #22
                От: Грес за къртач-перфоратор?

                На опашката на свредлата от години слагам българска литиева грес К3 има я в метални кутийки като консерва риба по 300 грама.

                При нас я има в железарските магазини и по някой пунктове за смяна на масла на коли.

                Една кутия струва 4 - 5 лева стига за много време става и за общо ползване по колите , за кардани и др.
                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                Място и хора към които да принадлежи ...

                Коментар


                • #23
                  От: Грес за къртач-перфоратор?

                  Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                  Raider нямат такава машина - най-голямата е с удар 4,3 J - Raider RD-HD46.
                  Тоя горния е нашия смъртник дето тормозим доста годинки,не знаех че е 7 джаула, сигурно затова го харесвам.До сега зъбните колела отпред изрони за 28 лв.със труда,бях го дал на комшиите да къртят за нови вертикални тръби за ВиК,и така ми го върнаха,заклинили го в тръбите и от няма накъде ,той няма реверс.Аз му счупих дръжката,след десетина скъсани бор корони,му преебах патронника 2.50 лв.
                  Кабела му смених с по дълъг гумиран от флекс Спарки 4 метра за 18 лв.
                  Завчера 5 лв.за четки и във вторник ще видя кви пари е ротор?
                  Колко бой е отнесъл,ако може да говори..

                  За патронника ползвам грес на макита или във райдера имаше кутийка с грес която много цапа,на студено иска да се раздвижи и чука силно.Имам навика да държа свредлата на колана или в джоба,и с тая грес е тегаво ,че стои и като катран черна.
                  Последно редактирано от Roninn; 30-04-17, 01:24.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: Грес за къртач-перфоратор?

                    Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                    На опашката на свредлата от години слагам българска литиева грес К3 има я в метални кутийки като консерва риба по 300 грама.

                    При нас я има в железарските магазини и по някой пунктове за смяна на масла на коли.

                    Една кутия струва 4 - 5 лева стига за много време става и за общо ползване по колите , за кардани и др.
                    Е такава наблъсках вътре при бялата, дано не го прецакам че е на 4 дена! За търкалящи лагери е, ролкови и съчмени! А за опашките на свредлата засега ползвам тая от комплекта пък като свърши имам една синя дето я дават и водоустойчива за смазване на плъзгащи лагери работещи на открито. Не и пазя оригиналната опаковка обаче.
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Грес за къртач-перфоратор?

                      За в къщи ще купувам нещо такова.Мислех да е "Райдер",но май ще пробвам с "Парксайт" или "Баукрафт" от Практис.В бачкането купуваха "Райдери"за сваляне на плочки и къртене на бетон ,но не издържаха и една година,продължихме с сдс максове на Бош и Макита ,те се справяха доста време ,но сега са насипни и те.Използвам грес за лагери и карета,става и графитна ,но по често трябва да се промива патрона .Леко разредителче,амб,мрт,бензин ,газ за горене всичко става ,тая процедура е необходима периодично.С графитна се налага най-често.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Грес за къртач-перфоратор?

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        За в къщи ще купувам нещо такова.Мислех да е "Райдер",но май ще пробвам с "Парксайт" или "Баукрафт" от Практис.В бачкането купуваха "Райдери"за сваляне на плочки и къртене на бетон ,но не издържаха и една година,продължихме с сдс максове на Бош и Макита ,те се справяха доста време ,но сега са насипни и те.Използвам грес за лагери и карета,става и графитна ,но по често трябва да се промива патрона .Леко разредителче,амб,мрт,бензин ,газ за горене всичко става ,тая процедура е необходима периодично.С графитна се налага най-често.
                        Ако за една година убивате перфоратор,или правите всеки ден топлоизолации или не ги ползвате по предназначение.
                        За в къщи SDS MAX е почти безполезен инструмент.Мисля че най малкия диаметър свредла е 16 мм.освен ако​ не се ползва основно за къртене,ако е така,чист къртач ще надживее всеки перфоратор.

                        Между впрочем миналата седмица за пръв път ползвах леките перфоратори с надпис VIKI
                        Ми доста съм изненадан положително.
                        Нов за 90 лв. Си е оферта,не ти пука дали ще го забравиш или откраднат от обекта.
                        Една бригада построиха къща на три етажа, със вик ,огради,улуци,локално парно,покрива и безброй....Само патронника се беше скапал,и вместо да го правят,взеха нов.
                        Последно редактирано от Roninn; 30-04-17, 08:19.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Грес за къртач-перфоратор?

                          Хубаво, че погледнах тая тема!
                          Взех един зелен Raider, че бяха за 75 лева промоция, и без това в годината веднъж пробивам за дюбел. Не знаех, че и патронникът искал мазане. Къде точно се маже тоя патронник? Нямам навика да чета упътвания, и добре, че не го ползвах.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Грес за къртач-перфоратор?

                            Мажи с парцалче опашката на свредлото,това е предостатъчно,и да не го намажеш,не е фатално
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Грес за къртач-перфоратор?

                              Днеска разглобих машината,оказа се доста грамотно направена,за съжаление ротора почти сигурно е за смяна

                              Виждат се къде са деформирани двете пластини

                              Иначе истински лагери



                              И липса на каквато и да било грес в кутията




                              Много грамотно направена машина
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #30
                                От: Грес за къртач-перфоратор?

                                За протокола,ротори за HD11 Raider няма,в сервиза ми дадоха за 50 лв.пренавит,като оставих моя.Нов лагер,четки още 10 лв.и днес в боя.

                                Новия,рециклиран ротор.




                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X