Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за Гранд Чероки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Съвет за Гранд Чероки

    Ментета бол, изобщо не съм изненадан пък аз. Моя хубостник се опита да си самоизяде масления филтър и почна да не пълни 1 или 2 повдигача заради менте Мобил 10в40. Масло на 1000км, а като си го разтриеш през пръстите топло беше по-сухо от шкембе чорба от обедно меню на квартална кръчма... Сега си карам с любимото IP 5w40.

    А има хора, които от години карат мобил и се кълнат в него... Та въпрос на късмет.
    Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
    Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

    Коментар


    • #47
      От: Съвет за Гранд Чероки

      Аз съм с класиката 10w40 на Кастрол от сигурен дистрибутор и всичко е ок. Зимата на -21 за 1- 2 секунди изтропваха повдигачите и после тишина. Чудя се дали да не пробвам 10W40 на Бардал. Руснаците го харесват.
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар


      • #48
        От: Съвет за Гранд Чероки

        Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
        Един мокър съединител и една героторна помпа... Аграрни чарколяци като цяло... Според мопар феновете има елфи, които задвижват валовете с пръцкане и ако не им сипеш да пият Мопар за 50 лв литъра и спират да пръцкат.
        Хахахахахаах Това ме изпълни с ендорфин.
        В моята раздатка дисковете на съединителя са карбонови. Маслото е 60$ в USA = 160лв в BG. Без него елфите не пръцкат.

        От моя опит с марката Jeep знам че за да поправиш автора трябва да знаеш поне колкото него.
        Експерименти с маслата могат да си правят само хора които са пределно наясно с маслата като цяло и с агрегата конкретно, както и такива на които не им пука че нещото ще се счупи.
        Ако не сте убедени че сте един от тези два типа хора, по-добре не се опитвайте да откриете топлата вода. Доверете се на инженерите от Jeep - купете си бойлер.

        Коментар


        • #49
          От: Съвет за Гранд Чероки

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          хора които са пределно наясно с маслата като цяло и с агрегата конкретно, както и такива на които не им пука че нещото ще се счупи.
          Ако не сте убедени че сте един от тези два типа хора, по-добре не се опитвайте да откриете топлата вода. Доверете се на инженерите от Jeep - купете си бойлер.
          Тъй. тъй, аз имам и газов и електрически и ако Създателя ми даде сили и соларен ще си сложа, това за да имам топла вода да се мия след като върна поредната машина в заводски параметри ( не съм по-велик от заводите на "Джип")..... но за двата типа не съм съгласен, трядва да е събрано в един човек (екип) иначе винаги резултата е във вторични суровини.....(кафе)
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X