Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос за транспортиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос за транспортиране

    Здравейте група!Ще купувам ХОНДА ВАРАДЕРО 125 на сина ми !Решил съм да комбинирам покупката с екскурзийка ,като част от семейството Ще се прибере със самолета,а аз и бъдещия собственик ще сме с ,,автобусчето,, ВОЛВО 850 комби !Моторчето ще се събере по дължина (надявам се ) ,но при всички случай ще е легнал!Очаквам съветите ви,да точа масло може би или изобщо да не се вкарвам във филм ,а да ползвам еконт?!Дестинацията е централна Европа!Благодаря !

  • #2
    От: въпрос за транспортиране

    за точене е бензина. маслото си е ок, там където е. първо премери ''автобусчето' и на ширина и височина. там където полягва мАторя трябва да подложиш нещо меко. и акумулатора -ако е с електролит го извадете, че ако окапе...лошо. ще прогние волвото, а това не се случва /май?/

    Коментар


    • #3
      От: въпрос за транспортиране

      Като си продадох мотора - Априлия Туарег 350, новия собственик дойде с А4 комби и си го натовари. Няма невъзможни неща. Източете бензина, свалете акумулатора и давайте. Може да понамирисва в началото, ама то си е част от приключението . Успех!
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: въпрос за транспортиране

        Всичко е възможно, обмислете добре как ще затворите резервуара , защото почва да смърди ужасно след време.
        Возил съм 3 пъти моята Веспа от Австрия за България, и не е много приятно да смърди през целия път.

        Тази на снимката е от най-големите, от Linz до Виена щяхме да се издушим вътре , а резервуара е бил празен през последните 2 години!

        Хондата от подписа ми я закараха от Виена до Русе за 70€ , едни момчета с бусове които пътуват редовно от Австрия до Разград.

        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • #5
          От: въпрос за транспортиране

          Комбито е голяма кола ! Колкото мотори съм купувал все с комбито съм ги карал .Най-много да се наложи ,да се свали предната гума ,но при твоето волво едва ли ще е необходимо .

          Коментар


          • #6
            От: въпрос за транспортиране

            Първоначално публикуван от Miro343 Преглед на мнение
            Здравейте група!Ще купувам ХОНДА ВАРАДЕРО 125 на сина ми !Решил съм да комбинирам покупката с екскурзийка ,като част от семейството Ще се прибере със самолета,а аз и бъдещия собственик ще сме с ,,автобусчето,, ВОЛВО 850 комби !Моторчето ще се събере по дължина (надявам се ) ,но при всички случай ще е легнал!Очаквам съветите ви,да точа масло може би или изобщо да не се вкарвам във филм ,а да ползвам еконт?!Дестинацията е централна Европа!Благодаря !
            Чудесна тема но явно съм тъп и не мога да схвана връзката,какво е общото с офроуда волвото 850 или хондата варадеро 125,много се извинявам ама ако може малко светлина.

            Коментар


            • #7
              От: въпрос за транспортиране

              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
              Чудесна тема но явно съм тъп и не мога да схвана връзката,какво е общото с офроуда волвото 850 или хондата варадеро 125,много се извинявам ама ако може малко светлина.
              От кога те чакам нахапеш някой,че много скучно стана във форума
              0888 074 049

              Коментар


              • #8
                От: въпрос за транспортиране

                Още нещо?!Каква е гаранцията,че на някоя граница(например Българската) няма да ме накарат да сваля мотора(150кг.) ,ей тъй ...за спорта!Иначе казано-имали ли сте подобен проблем !Колкото за тези момчета с бусчетата---обадих се тук-там ,но подяволите никой не ще да влиза в Швейцария.Ако някой има познат, който се наема да ми докара мотора-да пише на лични съобщения.Благодаря на всички

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X