Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

    Здравейте колеги имам проблем със моторчето ми та проблема е следния: когато го паля пали на 1-ва манивела няма значение студ или Жега е
    но като го покарам известно време по дълго мотора започва на малките обороти да глъхне и като го загася трудно пали тогава подавам газ и запали някак
    като започна да потеглям няма сила все едно тръгвам на 3-та.Дръпна ли му смукача тогава чак тръгва

    Въпроса е дали е възможно да дърпа въздух защото ме съмнява гарнитурата между карбуратора и гърловината

    Или давайте и други идеи от къде може да идва проблема

  • #2
    От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

    Проблема е горивен щом на смукач работи,по принцип на смукач трябва да гасне при загрят двигател.

    Коментар


    • #3
      От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

      Според мен, лошо уплътнение между двата блок-картера. Писал съм вече тук някъде за това.
      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

      Коментар


      • #4
        Re: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

        Бедна смес, търси откъде дърпа въздух, семеринги и/или гарнитури, чистене на жигльор и ниво на иглата на карбуратора...

        Коментар


        • #5
          От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

          Мои приател имаше същия проблем купи си нов карборатор и готово

          Коментар


          • #6
            От: Re: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

            Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
            Бедна смес, търси откъде дърпа въздух, семеринги и/или гарнитури, чистене на жигльор и ниво на иглата на карбуратора...
            Вместо да купува нов, да изчисти този с който си е мотора, явно е, че не достига гориво, а ако взима от някъде въздух ще вдига оборотите, щом не ги вдига и гасне, а на смукач работи / и "живота" го каза/ - недостиг на гориво...........

            Коментар


            • #7
              От: Re: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

              Може и да е от гърловината защото от толкова сваляне на карбуратора му счупих и 2-те уши та тогава на шайби го затягам като го гледах не се клатеше карбуратора но аз си чух че дърпаше въздух смуче и излиза нещо такова беше също така му смених гарнитурата тогава се счупи и другото ухо
              доста работа хвърлих за гарнитурата но работата на двигателя показва друго може да пробвам със старата гарнитура може и да спре съскането между гърловината
              и карбуратора

              Но както казах и със старата гарнитура след известно каране правеше проблеми.Благодаря на колегите които споделиха мнение

              Коментар


              • #8
                От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

                И що не каза от самото начало, че са счупени ушите на фланеца?! Не знам какво очакваш, ама така няма да върви!
                Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                Коментар


                • #9
                  От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

                  Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
                  И що не каза от самото начало, че са счупени ушите на фланеца?! Не знам какво очакваш, ама така няма да върви!
                  Можеш ли да си представиш що за механик е да му счупи ушите,аз и сто пъти да го сваля което е безумие пак няма да ги счупя,аз се сещам съскането от къде е ама нашето момче не,гледай емоции какво ще излезне накрая.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

                    Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                    Можеш ли да си представиш що за механик е да му счупи ушите,аз и сто пъти да го сваля което е безумие пак няма да ги счупя,аз се сещам съскането от къде е ама нашето момче не,гледай емоции какво ще излезне накрая.
                    Декомпресор.
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • #11
                      От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

                      Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                      Можеш ли да си представиш що за механик е да му счупи ушите,аз и сто пъти да го сваля което е безумие пак няма да ги счупя,аз се сещам съскането от къде е ама нашето момче не,гледай емоции какво ще излезне накрая.
                      А бе Иче, аз още като видях как пише ми светна, ама викам - "Може да съм се объркал тоя път."
                      Да, ама не! Както казваше Бучаров, дето го изгониха от телевизията, щото бил грозен!
                      Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                      0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                      Коментар


                      • #12
                        От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

                        Абе колеги мислите ли че за кеф съм го свалял карбуратора.Всеки път ми се е налагало просто не се осещтам и ги претягам гайките както казах отгоре че взимаше въздух
                        това не прави логика защо мотора пали трудно след известно време.Мотора си пали всеки път без проблем

                        Коментар


                        • #13
                          От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

                          Аз бях до тук. Успех в ремонта и "Осещането"
                          Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                          0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                          Коментар


                          • #14
                            От: Заглъхване на Иж-350 (Планета 2)

                            Колеги оставете този проблем със дърпането на въздух главно съм писал темата за това че мотора не може да пали след известно време прочетете пак какво сам писал най-отгоре това ме интересува.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X