Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MG Enduro X 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: MG Enduro X 2017

    Те са дърти и печени сеньорите, Пачароза и Габриел си минаха без яд, другите изцепиха по стълбите и си взеха наказанието Единствения глупак бех аз
    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

    Коментар


    • #32
      От: MG Enduro X 2017

      Благодарим ви пичове.....радваме се ,че ви радваме и го оценяваме....хвърлихме доста усилия ,всички са много уморени ,но и много доволни
      "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
      MG Racing Team

      Коментар


      • #33
        От: MG Enduro X 2017

        Много балансирано трасе, отлично маркирано .. организация ,ленти ,маркери ,контроли - всичко за пример. Единствено можеше да се пуснат отделните класове през 10минути например, предвид преодоляването на общите екстрими за да намалеят тапите.
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • #34
          От: MG Enduro X 2017

          Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
          Много балансирано трасе, отлично маркирано .. организация ,ленти ,маркери ,контроли - всичко за пример. Единствено можеше да се пуснат отделните класове през 10минути например, предвид преодоляването на общите екстрими за да намалеят тапите.
          Обмисляхме го, но нямаше начин! Последния участник стартира има няма и 5 минути преди Димитър Цветков(Трънката) и Тедо да завършат първа обиколка.
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #35
            От: MG Enduro X 2017

            Коментар


            • #36
              От: MG Enduro X 2017

              Браво на MG и Co. Много и добре свършена работа. Навигацията беше добре подбрана много разнообразна и интересна. Имаше много коварни места които взеха доста жертви вкл. и мен. Не трябваше да се подценява наглед лесното 20км трасе. Мен ми допадна да сме по едно трасе всички, поне се видях с хора по трасето. Никои не ми е пречил да премина, даже си беше интересно. На много места имаше и доста публика. Със сигурност ще има доста материал за гледане. Малко отегчително ми доиде 3-тата обиколка! Щеше определено да бъде по добре за състезателите, но не и за публиката, екстремите да бъдат към края на обиколката за да се разредят.
              Затвореното трасе беше добре направено с добре изградени препятсвия и голяма част ендуро. Щеше да е хубаво ендуро часта да имаше алтернативи защото беше много дълга и тясна. На повечето такива правят поне две линии.
              Като цяло се чуствах част от едно голямо събитие. То не бяха тенти, арки, дронове фотографи.... И най-вече нямаше проблеми от към класиране и времеизмерване. Поздравления на екпа за един добре направен кръг. Определено сте добри и в никакви случай не се отказвайте да организирате за 2018!

              Ето едно видео от Xcros-a на Про:

              Коментар


              • #37
                От: MG Enduro X 2017

                Искам и аз да ви благодаря пичове, спретнахте страхотно състезание, радвам се много, организацията беше на ниво надминахте колегите от Банско които избиха рибата миналата година. Много ленти, табелки , хора по-трасето и какво ли още не, трасето беше много балансирано! Още нещо ще ви кажа ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ОТДАВА ВИ СЕ МНОГО!
                Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

                Коментар


                • #38
                  От: MG Enduro X 2017

                  Поздравления за организаторите! Страхотно състезание!
                  Казвам го в качеството си на начинаещи в BG-X (....едва второ участие ни беше). Ценен опит натрупахме. Можеше и по-добре да се представим, но здраве да е, .......и по-малко проблеми с машините ест.
                  Тракът на експерт беше страхотен. Получи се и голям плюс за всички участници .......95% от времето карахме на сянка в изненадващо голямата жега за сезона.
                  Можеше и за нас в открития рудник да ни спретнат още едно екстремче, че втората половина беше малко скучна. В тази връзка, смело мога да кажа че определено първата четвърт от обиколката бе много по-трудна в сравнение с останалата част. Но пък за сметка на това имаше там имаше публика .......по двата екстрема, а това надъхва .
                  Така, че отново едно голямо благодаря на организаторите!
                  Надяваме се догодина пак да сме там!

                  Ето и нашите кадри, гледайте на HD :

                  Коментар


                  • #39
                    От: MG Enduro X 2017

                    ммДа .. нашия "клошарски" отбор не можа да се включи в състезанието но днес налазихме трасето на Експерта
                    Момчета Респект и за труда и за трасето !!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X