Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MG Enduro X 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: MG Enduro X 2017

    В предвид прогнозите за дъжд до четвъртък предполагам ,че ще трябва нова гума освен ако ланшафта не е като Кърнарския камънак ..
    Силата е нищо без контрол.

    Коментар


    • #17
      От: MG Enduro X 2017

      Сега и аз видях че няма декларация в сайта на Вальо Пантев. Ето:

      Декларация.pdf
      Последно редактирано от Гълъбин Колев; 09-05-17, 16:46.
      offroad фен
      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

      Коментар


      • #18
        От: MG Enduro X 2017

        ВАЖНО!!!
        Премества се записването и брифинга за състезанието в хотел "Монтесито"
        https://www.google.bg/maps/place/%D0....4135341?hl=bg
        "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
        MG Racing Team

        Коментар


        • #19
          От: MG Enduro X 2017

          On-Line записване

          Заявки до сега

          Тези които са в червено в списъка нямат заявен номер - това могат да направят тук:
          https://enduro.kazanlak.com/racenumbers/

          след което да ми го изпратят на мейла - vpantev@yahoo.com

          Коментар


          • #20
            От: MG Enduro X 2017

            Стартов списък

            Коментар


            • #21
              От: MG Enduro X 2017

              Бихте ли дали координатите на затвореното трасе

              Коментар


              • #22
                От: MG Enduro X 2017

                Първоначално публикуван от cdenev Преглед на мнение
                Бихте ли дали координатите на затвореното трасе
                Би трябвало да е тук - https://www.google.bg/maps/place/42%...2!4d23.5836497
                но моля организаторите да потвърдят дали е така или греша, ...........аз се ориентирах по снимките във ФБ от подготовката на трасето.

                Моля и за потвърждение дали идвайки от София може да се "слезе" от магистралата директно, без да се влиза в Нови хан?

                Коментар


                • #23
                  От: MG Enduro X 2017

                  Може, точно при самото трасе. Но отивайки към София май не може или поне аз не намерих отбивка.

                  Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • #24
                    От: MG Enduro X 2017

                    Стартов списък

                    Коментар


                    • #25
                      От: MG Enduro X 2017

                      Резултати от навигация:

                      Навигация

                      Тракове
                      Последно редактирано от vpantev; 13-05-17, 21:49.

                      Коментар


                      • #26
                        От: MG Enduro X 2017

                        Класирания от днес:

                        X-Cros

                        Крайно класиране

                        Коментар


                        • #27
                          От: MG Enduro X 2017

                          Момчета от MG-Racing, ГОЛЕМИ СТЕ! Любимата ми част навигацията - не съм карал на по-добре маркирано трасе от Вашето. Ленти висяха през метър а самия трак без отклонения на дисплея! Евала за труда и замисъла като цяло! Освен лентите по трасето, естествен ориентир беше и следата от моторите, която след всяка обиколка ставаше все по-видима. Това ми помагаше много по-рядко да гледам навигацията и това определено много ми допадна и хареса. Ламинираните табелки за различните класове също бяха супер ориентир и добре замислени. След първата обиколка си давах газ на воля и почти не поглеждах досадния GARMIN... Баси кефа! Получи ми се с много добра динамика, също нови ситуации и препятствия след всяка обиколка - на места яко изровено и тапи от колеги Експерти. Много са, и си им е весело на Експертите - БЛАГОДАРЯ им на всички, които настигнах и без забава ме пускаха да продължа напред.

                          MG-Racing, супер яко ми беше тези два дни и сърдечно Ви БЛАГОДАРЯ!

                          Коментар


                          • #28
                            От: MG Enduro X 2017

                            За самото състезание ще си напиша мнението по късно, но като цяло отлично. Да не пропусна обаче да захапя Емко Павето, брат първата и най голяма тапа я сътвориха Про-тата и то на има няма на 2км. От старта, там беше половината Ви клас.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #29
                              От: MG Enduro X 2017

                              Благодаря на цялата банда от МG рейсинг за състезанието което направиха за да ни направят кефа за тяхна сметка, какво им е коствало те си знаят. Като цяло отлично състезание, маркировка, тракове, спазване на време без забавяния, интересен формат и доста натоварващ, добре че поне за затвореното ни бяха спестили бая мъки, препяствията със подходи както трябва да бъде, а бе личеше си че има организация и нещата не се случваха хаотично. Тенкю и бъдете живи и здрави догодина пак да ни зарадвате.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • #30
                                От: MG Enduro X 2017

                                Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                                За самото състезание ще си напиша мнението по късно, но като цяло отлично. Да не пропусна обаче да захапя Емко Павето, брат първата и най голяма тапа я сътвориха Про-тата и то на има няма на 2км. От старта, там беше половината Ви клас.
                                Сеньорите щяха да направят същата тапа, да не кажа и по зле. Напълно нормално беше да се получи такова нещо на такова място. Ако трака на сеньор/експерт минаваше надясно през стълбите и след това на следващия екстрим от дясно на лентата- нямаше да е така според мен. Всъщност имаше няколко такива места на които се създават тапи и няма как да "финтираш".
                                Имаше доста зяпачи (включително и аз, но аз поне бях участник в състезанието и не пречех) които не се бяха записали на състезанието, но караха по трака и пречеха на състезателите.
                                Иначе като цяло всичко беше ОК. Много добра маркировка, трака беше супер точен..... единствено това събиране на траковете не беше много ОК и то най вече на места където беше голяма тиня.
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X