Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Джип (моля помогнете ми)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на Джип (моля помогнете ми)

    Здравейте! Първо искам да кажа ,че съм нов и да поздравя всички ви тъй като сте помогнали на много хора с избора си на джип или решение на всякакви проблеми!!!
    Бих искал да ви попитам тъй като ми е много трудно да взема правилното решение за избора си на Джип.Идеята ми при избор е следната
    дълги и надежни преходи(екскурзии) и няколко пъти в годината(2-3) ще тегля КАРАВАНА,държа да е БЕНЗИН(газ) И АВТОМАТ.Бюджета ми е към 6000 до 7000лв Благодаря ви предварително!

  • #2
    От: Избор на Джип (моля помогнете ми)

    Добре дошъл.Такива теми се пускат има няма по няколко всяка седмица.Има писано просто потърси в раздел http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=387 Какъв джип да си купя?,.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на Джип (моля помогнете ми)

      При тоя бюджет и изисквания избора се свежда до 1-2 модела - Гранд 4.7 и МЛ 320. МЛ-а по не е джип, но е по безпроблемен. Което не е гаранция, щото все пак става въпрос за автомобили производство около 2000 г. А и бюджета е най ниския в диапазона на цени на пазара на горепосочените автомобили .....

      Коментар


      • #4
        От: Избор на Джип (моля помогнете ми)

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        При тоя бюджет и изисквания избора се свежда до 1-2 модела - Гранд 4.7 и МЛ 320. МЛ-а по не е джип, но е по безпроблемен. Което не е гаранция, щото все пак става въпрос за автомобили производство около 2000 г. А и бюджета е най ниския в диапазона на цени на пазара на горепосочените автомобили .....
        Мисля,че няма да стане за бюджета.
        Ще трябват пари и за обслужване,а там не се знае.
        И защо трябва да е автомат,и бензин?
        Последно редактирано от georgipetkov64; 26-04-17, 15:21.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #5
          От: Избор на Джип (моля помогнете ми)

          Гранда е добър за каравани, но ако ще минаваш Балкана, по нанагорнищата много сваля предавките като тегли, и се чувстваш яхнал костенурка.

          Коментар


          • #6
            От: Избор на Джип (моля помогнете ми)

            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
            Мисля,че няма да стане за бюджета.
            Ще трябват пари и за обслужване,а там не се знае.
            По принцип не е мисия невъзможна. Преди около година намерихме читав МЛ в подобни параметри за един приятел. Че даже с ГИ, гуми. От тогава само се кара. Важно е да се отбележи, че продавача се оказа едно свестно момче от Форума - задочни благодарности от новия собственик.
            Обсужването на МЛ-а не е драма.
            Между другото, може да се хвърля и едно око на Ленд Ровер - моделите Диско 2 и Рейндж Р38, но там предлагането на пазара е слабо.

            Коментар


            • #7
              От: Избор на Джип (моля помогнете ми)

              Мой близък приятел за подобни цели ползва Opel Frontera B дълга база. 3.2 бензин + газ,автомат, само че вместо каравана влачи голяма лодка с колесар.Преди имаше фронтера А пак бензинова.Изключително доволен е, и като возия, и като проходимост.За това и аз сега се оглеждам за фронтера Б.Влиза и в бюджета ти.
              LZ1ACU

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X