Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

    Здравейте, колеги!
    Търся качествен и най-вече ефективен препарат за обработка / профилактика на кожен салон на автомобил.
    Коженият салон е в перфектно състояние откъм здравина, блясък и т.н. Единствено има мириса на стара кожа и на жена ми й се гади като се вози в колата.
    Та търсеният ефект е обезмирисяване или поне освежаване и намаляване на нормалния мирис на стара кожа.

    Благодаря на всички!

    Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

  • #2
    От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

    И някой има ли идея как да махна досадния надпис за модела на телефона ми от всеки пост, който пиша???

    Коментар


    • #3
      От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

      За почистване и освежаване съм ползвал това: "Gliptone Liquid Leather Cleaner & Conditioner Kit. GT11 & GT12" (едното почиства, другото освежава) и съм много доволен, но след обработка остава мирис на нова кожа(нов кожен салон). Нямам идея каква е миризмата на стара кожа.
      Ползвал съм и препарат за кожа на Turtle wax, но да си кажа, че не намирах разлика преди-сега, докато с първия разликата е осезаема, както на вид, така и на допир. Освен това, след костенурката оставаха по-светли петна на места върху кожата и го отсвирих тотално.

      пп. И кожените каишки на часовници стават като нови.

      Коментар


      • #4
        От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

        Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
        За почистване и освежаване съм ползвал това: "Gliptone Liquid Leather Cleaner & Conditioner Kit. GT11 & GT12" (едното почиства, другото освежава) и съм много доволен, но след обработка остава мирис на нова кожа(нов кожен салон). Нямам идея каква е миризмата на стара кожа.
        Ползвал съм и препарат за кожа на Turtle wax, но да си кажа, че не намирах разлика преди-сега, докато с първия разликата е осезаема, както на вид, така и на допир. Освен това, след костенурката оставаха по-светли петна на места върху кожата и го отсвирих тотално.

        пп. И кожените каишки на часовници стават като нови.
        Благодаря, колега! Прегледах няколко клипчета в нета и резултатите са впечатляващи.
        Само да те питам какви търкащи аксесоари си ползвал - микрофибърни кърпи и четка? И от Ибей ли направи поръчка?
        Лека вечер!

        Коментар


        • #5
          От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

          Най-удобно е с четка с мек естествен косъм. В началото ползвах тези двете, голяма е удобно за големите площи, докато с малката чистя по-добре гънките на седалките, но ми е по-трудно за кожата по вратите.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:chetka1.jpeg
Прегледи:1
Размер:98.8 КБ
ID:5751410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:chetka2.jpeg
Прегледи:1
Размер:98.2 КБ
ID:5751411

          Сега си взех три от тези белите като тази е най-голяма, много по-удобно ми е от малката по-горе.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:chetka3.jpeg
Прегледи:1
Размер:99.8 КБ
ID:5751412

          Коментар


          • #6
            От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

            От Ebay.uk. Аз го взех в комплект с гъба и микрофибърна кърпа. Имам и от меките четки на колегата по-горе.
            Успех!

            Коментар


            • #7
              От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

              Сърдечно благодаря, колеги! Действам и ще споделя резултата!
              Лек и успешен ден!

              Коментар


              • #8
                От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                Само да допълня, Говорим за почистване и освежаване. Не боядисва и не цапа. Салонът ми е без дефекти..

                Коментар


                • #9
                  От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                  Гледах клип на едни руски джамбази. Купиха евтино някакъв вмирисан автомобил и ползваха озонатор. Кълняха се че не остава и следа от миризмата. Имаха и линк към китайския онлайн магазин откъдето са го взели, проверих -беше към 70 лв наши пари. После попаднах и на други статии хвалещи въпросния метод.

                  Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                    Преди време търсих и аз инфо за поддръжката на салона. И попаднах на доста екзотики. Например за почистване разреден бебешки шампоан и за поддържане бебешко тоалетно мляко. като логиката бе че щом е подходящо за нежната бебешка кожа защо не и за кожения салон.
                    Аз лично ползвам някакъв препарат за поддържане на естествени кожени изделия от Лидъл. Рибар съм и миризми колкото щеш ама досега никой не се е оплакал от миризми хем жената и тя е с доста "остър"нос.
                    Ползвам препарата 2 пъти годишно. даже онзи ден я свърших тази процедура. Принципно пролет и есен.
                    Последно редактирано от zmiori; 26-04-17, 08:11. Причина: а
                    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                    freelander 1,8 2001g.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                      Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
                      Само да допълня, Говорим за почистване и освежаване. Не боядисва и не цапа. Салонът ми е без дефекти..
                      [emoji106]
                      Последно редактирано от zlost; 26-04-17, 09:02.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                        Първоначално публикуван от dimichos Преглед на мнение
                        Гледах клип на едни руски джамбази. Купиха евтино някакъв вмирисан автомобил и ползваха озонатор. Кълняха се че не остава и следа от миризмата. Имаха и линк към китайския онлайн магазин откъдето са го взели, проверих -беше към 70 лв наши пари. После попаднах и на други статии хвалещи въпросния метод.

                        Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk
                        Може ли да те помоля за линк за озонатора, ако не ти представлява трудност!
                        Последно редактирано от zlost; 26-04-17, 09:03.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                          Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
                          Преди време търсих и аз инфо за поддръжката на салона. И попаднах на доста екзотики. Например за почистване разреден бебешки шампоан и за поддържане бебешко тоалетно мляко. като логиката бе че щом е подходящо за нежната бебешка кожа защо не и за кожения салон.
                          Аз лично ползвам някакъв препарат за поддържане на естествени кожени изделия от Лидъл. Рибар съм и миризми колкото щеш ама досега никой не се е оплакал от миризми хем жената и тя е с доста "остър"нос.
                          Ползвам препарата 2 пъти годишно. даже онзи ден я свърших тази процедура. Принципно пролет и есен.
                          [emoji106] Ясно. Просто жената има някаква непоносимост точно към тази миризма на кожа и ми се ще да направя нещо като почистване и освежаване. Не е сигурно доколко ще има ефект, но си заслужава да пробвам...
                          Последно редактирано от zlost; 26-04-17, 09:02.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                            Най-обикновен крем за ръце,лице,тяло....аромат и цена избираш ти..
                            Cherokee WJ 4.0L- NP242
                            Honda Africa Twin XRV 750

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препарат за обезмирисяване на кожен салон???

                              Преди година ходих до турция и жената си закупи някакви тоалетни млека за тяло от маслини /спряхме на фирмения магазин на някаква фабрика от брикети до зехтин/ ама щерката нещо не и допадна и нейния остана та съм решил да го ползвам като свърши тоя лидълския. Има по-приятен аромат от тоя за кожените изделия.
                              Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                              freelander 1,8 2001g.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X