Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за велосипеди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за велосипеди

    Здравейте,

    Бихте ли ми дали съвет за багажник за превоз на велосипеди - заден, за 3 велосипеда, за CR-V 1999, който да може да се монтира без да се сваля резервната гума. Всъщност трябва да превозвам 4 велосипеда, но единият ще отиде на покрива. За съжаление там четири не мога да побера. Колата няма теглич.

  • #2
    От: Багажник за велосипеди

    имам за продаване нов багажник за 3 велосипеда с опция за 4-ти... Марката е THULE. Обаче се монтира на теглича.
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: Багажник за велосипеди

      Пиши в гугъл багажник Венеция. Тестван.

      Коментар


      • #4
        От: Багажник за велосипеди

        Точно това "тестван" имах предвид. Много благодаря.

        Коментар


        • #5
          От: Багажник за велосипеди

          Аз имам за продаване такъв, който се монтира на резервна гума. За 3 велосипеда е.
          Това е: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:menabo-boa-3-4x4-name.jpg
Прегледи:1
Размер:17.3 КБ
ID:5751327
          Последно редактирано от bushiDO; 25-04-17, 14:36.
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #6
            От: Багажник за велосипеди

            Как ще го сложиш без да махнеш резервната гума Венецията? Има варианти за монтаж на резервна гума за джипове. Аз го играх наскоро, ама махнах гумата... по ми е лесно нея да метна на тавана, че по-рядко се сваля.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #7
              От: Багажник за велосипеди

              Благодаря, но ще стърчи, тъй като гумата не е в средата.

              Коментар


              • #8
                От: Багажник за велосипеди

                Аз имам такъв багажник ( http://www.superautobg.com//uf//PERUZZO4X4NEW.jpg ), който се закачва на резервната гума, за две колела. Проблема според мен е , че става прекалено голямо натоварването на задната врата и това при само два велосипеда. За кратки разстояния става, но за дълги преходи ще си е проблем. Според мен за повече от две колела е багажник на теглича.

                Коментар


                • #9
                  От: Багажник за велосипеди

                  Колега Теди колко пари е този багажник за теглича

                  Коментар


                  • #10
                    От: Багажник за велосипеди

                    Първоначално публикуван от lamercheto Преглед на мнение
                    Аз имам такъв багажник ( http://www.superautobg.com//uf//PERUZZO4X4NEW.jpg ), който се закачва на резервната гума, за две колела. Проблема според мен е , че става прекалено голямо натоварването на задната врата и това при само два велосипеда. За кратки разстояния става, но за дълги преходи ще си е проблем. Според мен за повече от две колела е багажник на теглича.

                    Ползвам подобен но моя е с подобни на манивела стойчици за закрепването на велосипедите кефти на ляво/дясно кеф ти нагоре/надолу. Но е за 2 велосипеда. Приятел ми го подари след като от Англия си дойде с него и на децата велосипедите. Ползвам го както и той на Фрилендър-а а неговата гума е в дясно на задната /3-5/ врата.
                    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                    freelander 1,8 2001g.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Багажник за велосипеди

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      имам за продаване нов багажник за 3 велосипеда с опция за 4-ти... Марката е THULE. Обаче се монтира на теглича.
                      От кой чешит е? Тоя дето се монтира на топката или другия дето се монтира на фланеца?
                      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                      Коментар


                      • #12
                        От: Багажник за велосипеди

                        Първоначално публикуван от b37 Преглед на мнение
                        Благодаря, но ще стърчи, тъй като гумата не е в средата.
                        Няма да стърчи! Багажникът може да се измества в ляво и дясно!
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Багажник за велосипеди

                          BushiDO, какви пари е?
                          Последно редактирано от b37; 28-04-17, 08:38. Причина: непълен текст

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X