Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на Гранд Витара от Англия.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на Гранд Витара от Англия.

    Здравейте. Миналата седмица, с голямо желание си купих Гранд Витара 2004г. 2.0 дизел 109кс.
    Днес обаче ми казаха, че за да се регистрира в КАТ трябва да се сменят фаровете. Досега си мислех, че фаровете може само да се регулират за да светят правилно. Казаха ми и за някакви лепенки, но не съм сигурен, че ще свършат работа. Моля, ако някой има информация дали има начин да регистрирам Витарата, без да се сменят фаровете да пише.

  • #2
    От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

    На леката кола на фаровете ми сложиха лепенки.Прилично осветяват пътя.Сервиза ми го посочиха от КАТ когато правих регистрацията.На ГВ си купих нови фарове,не исках полвинчати работи.Още повече ,че новото си е ново.Светят перфектно.Май към 200лв. бяха новите и ги смених сам.Избора е твой.Това е за Ямбол.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

      Благодаря за съвета. Ще си купя нови

      Коментар


      • #4
        От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

        А защо не вземеш фарове от някой познат, да минеш Кат и да му ги върнеш.

        Коментар


        • #5
          От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

          Мислех за този вариант, но не познавам никой с Гранд Витара. Това ми е първият джип и още не познавам много хора с джипки. Още не съм регистрирал Витарата, тук в КАТ Пловдив е нещо страшно, за да регистрираш МПС са нужни два дни висене на опашки и разправии с кисели служители. Ще се наложи следващата седмица да нощувам пред КАТ, това е единственият начин да се мине за един ден

          Коментар


          • #6
            От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

            Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
            А защо не вземеш фарове от някой познат, да минеш Кат и да му ги върнеш.
            Щото ще го псуваме по припадък по пътищата, по-добре така, с нови.

            Коментар


            • #7
              От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

              Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
              Щото ще го псуваме по припадък по пътищата, по-добре така, с нови.
              А псувате ли всички англичани, и всички Българи които са с постоянен адрес в Англия и колите са им с английска регистрация. Или ти си някакъв расист,
              който мрази всички с други табели на пътя.

              Коментар


              • #8
                От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

                Фаровете няма да пречат на никой, защото Витарата ще се кара само през светлата част на деня, по черните пътища на Родопите.
                За асвалта имам друго МПС.

                Коментар


                • #9
                  От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

                  Първоначално публикуван от владо ямахата Преглед на мнение
                  Мислех за този вариант, но не познавам никой с Гранд Витара. Това ми е първият джип и още не познавам много хора с джипки. Още не съм регистрирал Витарата, тук в КАТ Пловдив е нещо страшно, за да регистрираш МПС са нужни два дни висене на опашки и разправии с кисели служители. Ще се наложи следващата седмица да нощувам пред КАТ, това е единственият начин да се мине за един ден
                  Толкова колеги с Гранд Витара има от Пловдив никои ли няма да ти помогне да си размените фаровете за един ден да минеш Кат.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Регистрация на Гранд Витара от Англия.

                    Това с размяната не е за 5 мин. работа. И като го умножиш по две.....
                    Преди години аз си купих нови от еврото - общо двата за около 160-180лв.
                    За мен е правилно да се купят правилните фарове. Ако ще я караш само в гората защо я регистрираш?!
                    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X