Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

    Въпроса какво има под предна дясна седалка на Санта фе 2002, 2.0 CRDI, ми е продиктуван от това, че все още не съм имал възможност да надникна под седалката на някое друго Фе като моето. При мен има един свободно лежащ на пода кабел в пластмасов гуфриран шлаух, дебел колкото молив да кажем и завършващ с Куплунг с пинове вътре. Отделно имам под седалката някаква ламаринена планка хваната към пода на колата, но за нея няма нищо закачено. Сега не мога да приложа снимка, понеже съм извън БГ без колата. По самата кола всичко работи с изключение на лампата на таблото за SRS (може да е изгоряла, може да е махната нарочно - незнам и още не съм ходил на диагностика за този проблем, нито съм отварял да видя има ли крушка). Последното го давам като информация в случай че липсващото нещо под седалката би имало връзка с SRS/air bag.
    Моля, ако някой може да ме ориентира какво би трябвало да има под седалката и какъв е този свободен кабел - да драсне някой ред Ще съм благодарен да разбера каква е тази загадка.
    Santa Fe 2.0 CRDI, 113 к.с., 2002 г.

    Кофти е когато устата изпреварва мисълта

  • #2
    От: Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

    Първоначално публикуван от Spirid Преглед на мнение
    Въпроса какво има под предна дясна седалка на Санта фе 2002, 2.0 CRDI, ми е продиктуван от това, че все още не съм имал възможност да надникна под седалката на някое друго Фе като моето. При мен има един свободно лежащ на пода кабел в пластмасов гуфриран шлаух, дебел колкото молив да кажем и завършващ с Куплунг с пинове вътре. Отделно имам под седалката някаква ламаринена планка хваната към пода на колата, но за нея няма нищо закачено. Сега не мога да приложа снимка, понеже съм извън БГ без колата. По самата кола всичко работи с изключение на лампата на таблото за SRS (може да е изгоряла, може да е махната нарочно - незнам и още не съм ходил на диагностика за този проблем, нито съм отварял да видя има ли крушка). Последното го давам като информация в случай че липсващото нещо под седалката би имало връзка с SRS/air bag.
    Моля, ако някой може да ме ориентира какво би трябвало да има под седалката и какъв е този свободен кабел - да драсне някой ред Ще съм благодарен да разбера каква е тази загадка.
    Незнам точно при вас какво трябва да е,но преди малко стоях с краката нагоре под моите седалки на кия- та а както знаеш са братя,та същото гофре го имам под двете седалки,а ламарината е така наречения кантар,разбира на кои седалки има седнал,отделно коланите са вързани с тая система,пък тя комуникира с еърбеците,май и мойте бяха,SRS май...Мисля тоя надпис го виждам в мойта кола,но дали на таблото,дали на волана,...



    Май се сетих...В дясно на таблото имам още един патрон като за палене,там пъхам ключа за колата и изключвам тоя srs за предна дясна седалка всички еърбеци в случай че има бебе в кошница,ама ми мига на таблото дразнещо.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

      Благодаря на Roninn за включването. Мисля, че при мен точно тази планка тенекиената не е кантар. И я има само на пода под дясната седалка по средата. Същата е хваната за пода с едни крилчати гайки и в момента не върши никаква работа. Чудя се някакъв модул за нещо ли трябва да има закрепен за нея, например за някоя екстра, която моята кола я няма по принцип, или нещо е махнато умишлено от предния собственик по някаква причина. Иначе съм напълно съгласен за киа и хюндай, че са почти еднакви, но киата ти е доста по-нова от хюндая ми и може би в този случай не можем да ги сравняваме нещата така.
      Santa Fe 2.0 CRDI, 113 к.с., 2002 г.

      Кофти е когато устата изпреварва мисълта

      Коментар


      • #4
        От: Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

        Първоначално публикуван от Spirid Преглед на мнение
        Благодаря на Roninn за включването. Мисля, че при мен точно тази планка тенекиената не е кантар. И я има само на пода под дясната седалка по средата. Същата е хваната за пода с едни крилчати гайки и в момента не върши никаква работа. Чудя се някакъв модул за нещо ли трябва да има закрепен за нея, например за някоя екстра, която моята кола я няма по принцип, или нещо е махнато умишлено от предния собственик по някаква причина. Иначе съм напълно съгласен за киа и хюндай, че са почти еднакви, но киата ти е доста по-нова от хюндая ми и може би в този случай не можем да ги сравняваме нещата така.
        Долу на пода под дясната седалка има две духалки за отопление/охлаждане на краката на задния пасажер,да не би нещо такова да се захваща.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

          При мен изглежда по този начин:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170424_072004.jpg
Прегледи:1
Размер:345.6 КБ
ID:5751154
          Hyundai SantaFe AWD 2.4 146hp 2002

          Коментар


          • #6
            От: Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

            Точно ,за кантар са,просто го нямаш ,има само окабеляването
            След малко ще снимам ако искаш същата постановка.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #7
              От: Санта фе 2002, 2.0 CRDI какво има под предна дясна седалка?

              Това което виждам на снимката на mecho_gruh, захванато за седалката, определено го нямам. Но кабела за който говоря ми изглежда същия. Така, че Roninn сигурно си прав, че имам окабеляването само. А относно тенекиената стойка която имам захваната за пода - на тази снимка не забелязвам такава, но и точно тази кола може да няма такова нещо. На снимката ми се струва че виждам черно пластмасово чекмедже или бъркам? Аз нямам такова, но знам че някои модели го имат. Със сигурност ще ходя и на диагностика за srs-a, защото не свети лампата, но скоро няма да мога. А и първо ще видя има ли лампа, изгоряла ли е, гори ли като сложа нова или ще свети постоянно - такива работи.
              Santa Fe 2.0 CRDI, 113 к.с., 2002 г.

              Кофти е когато устата изпреварва мисълта

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X