Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CZ Scorpion Evo S1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CZ Scorpion Evo S1

    ши умръ,какво ли е автоматично стрелящо на ред по 3?Кьсоредово ше да е,а по 2 импотентно полуавтоматично което днес го няма,а утре си е тук у формата на гаубица.......или не.


    Това горното и аз никога не съм го твърдял преди ма сега го твърдя,утре знам ли,неизчистена концепция може да ми се появи.

    Ей това не го вярвах ма е на,чета го с очите си
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: CZ Scorpion Evo S1

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ши умръ,какво ли е автоматично стрелящо на ред по 3?Кьсоредово ше да е,а по 2 импотентно полуавтоматично което днес го няма,а утре си е тук у формата на гаубица.......или не.


      Това горното и аз никога не съм го твърдял преди ма сега го твърдя,утре знам ли,неизчистена концепция може да ми се появи.

      Ей това не го вярвах ма е на,чета го с очите си
      Отчитай, че той говори на посоки, не може да си го преведе, ама си раздава мнението. Започна от самото начало със стрелбата на редове. Даже се върнах на страницата на ЧЗ да видя да не са написали те някоя глупост. Редовете минаха под "нещо се е объркал", та за това се постарах да му го обясня по елементарен начин. Както се вижда, той няма да се спре с тъпотиите си.
      На мене друго ми е чудно, ама частен форум, не върви да задаваш някои въпроси към ръководството.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: CZ Scorpion Evo S1

        Не подценявайте "davc". Не съм му адвокат, понякога постовете му са трудни за асимилиране ако не "влезеш в неговото мислене", но са далеч от тъпотии.
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: CZ Scorpion Evo S1

          Не вярвам на очите си и на картинки та такова животно нЕма.

          Свирни като ти дойде полуавтоматичната карабина в пистолетен калибър да я пробваме и си свиркай,че това е картечен пистолет........то ако беше щеше да е едни 20 бона поне
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: CZ Scorpion Evo S1

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            Не подценявайте "davc". Не съм му адвокат, понякога постовете му са трудни за асимилиране ако не "влезеш в неговото мислене", но са далеч от тъпотии.
            не го очаквах от него баш та за това съм писал,че не вярвам на очите си,а ще повярвам кога полуавтоматична карабина се превърне в картечен пистолет
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: CZ Scorpion Evo S1

              Момци, стига с тези теоретични препирни в стил кой по-по-най-много книжки прочел!...Отделно, повечето от горенаписаното, няма нищо общо с темата за "скорпиона"...Качете някоя ваша мишенка,примерно... С нова лична придобвка се похвалете и т.н.!Спомням си, че преди време някой имаше желание да стреля по диня на 1000 метра...та, кво стана с динята се питам!?А иначе, честит Гергьовден и нека утре почетем всички тези които днес и през годините с оръжие са защитавали България, за да я има!
              Последно редактирано от emil5koff; 05-05-17, 23:16.

              Коментар


              • От: CZ Scorpion Evo S1

                Аз за книжки не споря,не съм нацелил правилните явно,а там това което ние имаме го няма та нямам мнение.

                Динята си е добре,стои си,а тоя месец само едно ново пукало и ммммм около 3000 патрона още ма това по едни други причини......а в темата се търсеше мнение за едно определено пукало преди да се на,свят книжките от правилния рафт.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: CZ Scorpion Evo S1

                  Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                  Не подценявайте "davc". Не съм му адвокат, понякога постовете му са трудни за асимилиране ако не "влезеш в неговото мислене", но са далеч от тъпотии.
                  В никакъв случай не го подценявах. Винаги има какво ново да научи човек. Ама това неговото е живо заяждане-
                  Вместо да каже кротко "това тук ще мине за картечен пистолет", той започна да ми обяснява колко съм бил неук и образован! И това от човек, който даже не може да прочете за какво става дума в темата /поради "образованост"/. След като обясних, че пукалото не стреля на редове или автоматична стрелба, той пак се отплесна да ми обяснява колко съм бил неук, и къде и как съм се образовал, Винету, картинки.../поне да си беше прочел закона, в него, видяхме ясно, си пише кое е автоматично, и кое полу автоматично оръжие.
                  Лошо няма да сме на различно мнение, ама да ми обяснява кой колко бил грамотен, си е тъпотия. Че и не иска и да се спре. Явно нещо го мъчи, или му прави кеф да се заяжда. Та .... тъпотии!
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: CZ Scorpion Evo S1

                    Първоначално публикуван от emil5koff Преглед на мнение
                    Момци, стига с тези теоретични препирни в стил кой по-по-най-много книжки прочел!...Отделно, повечето от горенаписаното, няма нищо общо с темата за "скорпиона"...Качете някоя ваша мишенка,примерно... С нова лична придобвка се похвалете и т.н.!Спомням си, че преди време някой имаше желание да стреля по диня на 1000 метра...та, кво стана с динята се питам!?А иначе, честит Гергьовден и нека утре почетем всички тези които днес и през годините с оръжие за защитавали България, за да я има!
                    Вероятността да споделя какво имам и какво мисля за пукалото, след тая тема, е равна на нула. Нека начетените старчета се изявяват, аз за десетилетие във форума съм пуснал 3 теми, ще продължавам да си трая. То се вижда защо...
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: CZ Scorpion Evo S1

                      Амин
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: CZ Scorpion Evo S1

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        В никакъв случай не го подценявах. Винаги има какво ново да научи човек. Ама това неговото е живо заяждане-
                        Вместо да каже кротко "това тук ще мине за картечен пистолет", той започна да ми обяснява колко съм бил неук и образован! И това от човек, който даже не може да прочете за какво става дума в темата /поради "образованост"/. След като обясних, че пукалото не стреля на редове или автоматична стрелба, той пак се отплесна да ми обяснява колко съм бил неук, и къде и как съм се образовал, Винету, картинки.../поне да си беше прочел закона, в него, видяхме ясно, си пише кое е автоматично, и кое полу автоматично оръжие.
                        Лошо няма да сме на различно мнение, ама да ми обяснява кой колко бил грамотен, си е тъпотия. Че и не иска и да се спре. Явно нещо го мъчи, или му прави кеф да се заяжда. Та .... тъпотии!
                        Това си е картечен пистолет! С "орязана" възможност за стрелба в редове, за да е възможен пласмента му на един определен пазар!
                        А за образоване изобщо приказка тръгна, след като ти реши да образоваш мен. Ма знаеш ли, от теб (конкретно по въпроса за оръжията) мога да науча единствено нещо във връзка с това - Кога (и дали ), човек в състояние на "отвързан", евентуално ще се насити да хаотично придобива всевъзможно "джепане".
                        И това за научаването (криво-ляво) на английски, преди изобщо български, съвсем не беше конкретно за теб. (Ти обаче плътно се идентифицира и интензивно заподскача. Защо - ти си знаеш...). Това беше принципно и в пълна сила важи за мнозинството (преобладаващото при това - мнозинство). Не знам дали ще стане по-ясно, но например по такава схема, нашите тук журналисти (а след тях и масата от паплачта) откриха наскоро (в англоезичния интернет) град ...Алепо.

                        ПП
                        А Гергьовден да ни/ви е честит! Ние вкъщи, освен всичко друго, си имаме и Гергана.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: CZ Scorpion Evo S1

                          Ти научи,че има полуавтоматично пък ако ти остане време попрегледай темата пак за да си говорим за образованост,че точно от тебе тия не ги очаквах
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: CZ Scorpion Evo S1

                            Ясно се вижда кой започна да се заяжда без никаква причина. Върни се и си се прочети какви ги пишеш.
                            А тебе да те уча на нещо, еле за оръжие, нямам и намерение. На тебе ти е късно, пък и идеята ти е да "изпъкнеш" а не да стане нормален разговор. Е, изпъкна... Дано си доволен.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: CZ Scorpion Evo S1

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Ти научи,че има полуавтоматично...
                              Не, не съм. Защото винаги (е, в последните 40-ина години де) съм го знаел и значи - категорично не оттук съм го научил!
                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              ...пък и идеята ти е да "изпъкнеш"...
                              Това си е лично и единствено твоя трактовка.
                              А да съм доволен няма начин, след като такива буквално елементарни неща се оказват така трудносмилаема материя (но и това не е нещо, което сега и оттук съм разбрал...).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: CZ Scorpion Evo S1

                                Ти 3 до 5 дни назад помниш ли,не питам за повече?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X