Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Остава единствено яки лекоатлетически тренировки, в частност - спринтови дистанции, за да не си долу.
    Филмираш се, даже великият Чък Норис не убива за секунди с голи ръце.
    Впрочем седнал в колата и препасан с колан, ако не си държиш огнестрелното в скута, също си долу.

    100% няма, спрей, гел или пяна са съвсем смислена застраховка срещу посегателство а играта на шах помага да не се стига до такива
    Темата така или иначе е в спама ... говорим си ... чак да се филмирам ... аз лично съм свалял за под секунда , мен също са ме сваляли за толкова , не веднъж ....
    Просто се чудя дали има законов метод да защитиш себе си и близките .
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

      ........яко лекоатлетически тренировки...........да не забравиш препятствия да сложиш на бабата,да има да прескача
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Темата така или иначе е в спама ... говорим си ... чак да се филмирам ... аз лично съм свалял за под секунда , мен също са ме сваляли за толкова , не веднъж ....
        Просто се чудя дали има законов метод да защитиш себе си и близките .
        От идеята да нападнеш до прострения противник под секунда? Ти ли играеш като Чък във филмите му?

        Коментар


        • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          От идеята да нападнеш до прострения противник под секунда? Ти ли играеш като Чък във филмите му?
          Не говоря от идеята да нападнеш .
          Не мога да чета мисли и да знам какво му е в главата.
          Ти на всеки срещнат на улицата ли излизаш с чифтето.
          Ако събера всичките пъти, когато са ме били и когато аз съм бил, ще е в пъти по-малко от останалите случаи, когато всичко е преминало само с приказки. И това в онея години , Га бяхме млади и едни трибуквени фирмички .....
          Както и да е .... филмите ги остави.
          Кажи по темата , в нашата татковина и с нейните закони, как живееш спокоен и сигурен?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

            Ами Ванка брат , аз по темата казах моето мнение, но тей или иначе вече
            ти каза че стана спам То
            ще направя идеалната връзка между смисловия контекст на твоята тема с този на концепцията на сайта "Форум - OFFRoad-Bulgaria.com"
            Ето и предложението за приблизителна алтернатива на "Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект"
            Не знам с коя кола си бил когато е станала засечката с пишман "горилата". Но ако например някой ден си вземеш Toyota Land Cruiser 100 (айде да не е 200 че много пари) или дълга база Nissan Patrol Y61
            И лифтнеш камиончето и подсилиш окачването със скромен тунинг и я качиш на максималния размер гуми и сложиш металните бъмпери тип "steel bumper" на ARB , VPR, TJM, GO RHINO... и така нататък отпред и отзад. Цвета на джипа може да е черен по желание. И според мен има някакъв доста по значителен процент следващ път да няма такъв. Или по скоро няма да се развие ситуацията до там че подобен тип да излезе от колата си..за да те кани на среща размяна на юмруци. А ако реши да излезе, ами просто подай газ и измести кошницата му встрани от пътя че да може да си минеш ти и да си продължиш по пътя.
            Е вече и той ако е със сериозен автомобил значи е ясно че под седалката ти е хубаво да имаш едно от тези АК-47 / АК-74.

            Коментар


            • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              .....

              Кажи по темата , в нашата татковина и с нейните закони, как живееш спокоен и сигурен?
              Нито съм спокоен, още по-малко сигурен. В което не намирам нищо лошо, впрочем. Нямам огнестрелно, не нося спрей в колата а само когато излизам с кучето по сокаците. Шофирам от 35-6 години и никой не ме е нападал. Трябва ли да се тревожа с какво да трупясам нападетеля ако ми се случи?

              Коментар


              • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                Та кой се тревожи тука?
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                  Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                  ..... Трябва ли да се тревожа с какво да трупясам нападетеля ако ми се случи?
                  Дано никога не разбереш

                  Иначе аз съм по-млад шофЕр от теб - 20-а години (с книжка ), горе долу и толкова минаха от последния двубой на ринг , а от улична свада , малко повечко .
                  Не съм въоръжен и не съм мислил да съм ( ако не броим джобното ножче , което е винаги с мен ). Ама на , за всичко има първи път и се размислих .... па викам чакай да видим и вие какво мислите
                  Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 22-02-19, 15:36.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект ?

                    Първоначално публикуван от Firecoma Roberto Преглед на мнение
                    Ами Ванка брат , аз по темата казах моето мнение, но тей или иначе вече
                    ти каза че стана спам То
                    ще направя идеалната връзка между смисловия контекст на твоята тема с този на концепцията на сайта "Форум - OFFRoad-Bulgaria.com"
                    Ето и предложението за приблизителна алтернатива на "Какво оръжие за защита със 100%-ов спиращ ефект"
                    Не знам с коя кола си бил когато е станала засечката с пишман "горилата". Но ако например някой ден си вземеш Toyota Land Cruiser 100 (айде да не е 200 че много пари) или дълга база Nissan Patrol Y61
                    И лифтнеш камиончето и подсилиш окачването със скромен тунинг и я качиш на максималния размер гуми и сложиш металните бъмпери тип "steel bumper" на ARB , VPR, TJM, GO RHINO... и така нататък отпред и отзад. Цвета на джипа може да е черен по желание. И според мен има някакъв доста по значителен процент следващ път да няма такъв. Или по скоро няма да се развие ситуацията до там че подобен тип да излезе от колата си..за да те кани на среща размяна на юмруци. А ако реши да излезе, ами просто подай газ и измести кошницата му встрани от пътя че да може да си минеш ти и да си продължиш по пътя.
                    Е вече и той ако е със сериозен автомобил значи е ясно че под седалката ти е хубаво да имаш едно от тези АК-47 / АК-74.

                    Коки , мисля, че трябва да оставиш фотографията и да почнеш да пишеш сценарии за екшъни
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X