Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW X5 или Range Rover Sport

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: BMW X5 или Range Rover Sport

    Да, Рейндж Ровър е автомобил в който се влюбваш, возия, усещане, комфорт......А до капризите, не знам......Не е по-капризен от Х5 или Ауди Кю7.....Но пък удоволствието при каране е в пъти над тези автомобили......Тези ,които са имали възможността да карат Рейндж Ровър ще ме разберат за какво говоря, а тези ,които не са карали ги съветвам да покарат и после да говорим за сравнения с Х5 например......И последно, колата е като жената, колкото е по- хубава, толкова е по -капризна......Красавицата не е за всеки, това вярвам си го знаете.....

    Коментар


    • #17
      От: BMW X5 или Range Rover Sport

      Разделянето на купето от рамата върви 1500лв... Оттам цените на конкретния ремонт и частите А на 10 годишен Рейндж ще има ремонти със сигурност...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        От: BMW X5 или Range Rover Sport

        Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
        ....... Материалите в салона на колите са различни, на Х5 ми сложили гумено табло, пластмасови декорации боядисани като дърво......Ужас !!! А РР таблото е шита естествена кожа, черешово дърво са дървените декорации, екрана на телевизора е тъч скрийн и т.н.
        "материалите" човека сам може да си ги види.
        По има смисъл да кажете за невидимите работи, тоест ДВГ, скорости, раздатки, диферинциали. В увлечението си по интериора пропускате да отбележите предимствата и недостатъците на марките и моделите в това отношение. Дори говорите за РР като цяло. До колкото знам моделите РР и РР Спорт са съвсем различни автомобили, с различни скоростни кутии, с различни системи 4х4.
        Като сте толкова компетентен, кажете важните неща по тия въпроси!?

        Коментар


        • #19
          От: BMW X5 или Range Rover Sport

          Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
          ......Не е по-капризен от Х5 или Ауди Кю7.....Но пък удоволствието при каране е в пъти над тези автомобили......Тези ,които са имали възможността да карат Рейндж Ровър ще ме разберат за какво говоря...
          Явно не си попадал на правилното Q7, пробвай с 4,2 tdi S-line . С голям кеф бартеросах точно РР Спорт 2,7 дизелак за Q-то. Един автоджамбазин като чу, кой е мотора категорично ми посочи вратата без дори да говорим за негова кола и доплащане от моя страна при бартер!!! Не искам да коментирам, че кола на 135000м. имаше проблем с автомата, 3бр.изгорели свещи, спукана възглавница,изгоряла печка,неработещо моторче на клапа на парното. За смяна на свещите сваляш глава, защото се късат. Аз лично, това клатещо се недоразумение никога не бих го доближил повече.

          Коментар


          • #20
            От: BMW X5 или Range Rover Sport

            Разликата между Вог и Спорт ОГРОМНА. Аз в Спорт не искам и да се возя. Спорта е в един клас с Х5, РР Спорт е голям външно вътре е тесен. Возил съм се в Х5, ако не е на въздух е каруца. Aко ще е х5 задължително трябва да е фейс лифт и да е на въздух, ако ще е Рейндж Ровър не трябва да е спор или евог.

            Коментар


            • #21
              От: BMW X5 или Range Rover Sport

              Андро, аз съм карач, не съм монтьор, съжалявам.....Просто имам Вог и Х5, затова казвам, че Х5 не струва пред РР Вог.....Това е...Спирам да споря в темата.....И да,вярно е ,че спорта пред Вога е тесен вътре и повечко друса....Всички Х5 Е70 отзад имат въздушни възглавници но друсат,твърди са...2.7 дизела при Спорта е умряло куче,не става.....

              Коментар


              • #22
                От: BMW X5 или Range Rover Sport

                Първоначално публикуван от bvlgari Преглед на мнение
                Здравейте колеги дилемата е кой от двата джипа е по добър ,BMW X5 3.0d-3.0sd или Range Rover Sport 2.7tdv6 - 3.6tdv8 интересува ме какви болежки имат двата джипа двигател,ходова част,обслужване,екстри. Давайте възможно най-много съвети за плюсове и минуси без да се притеснявате всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря предварително!
                По-добър в какво ? Съгласен съм с Антон,че големия Рейндж е от друга планета.БМВ то е по-добро на пътя, Спорта би трябвало да е по-добър извън него. Тогава пък защо точно Спорт, Дискавърито е доста по-функционално.Подръжката и на двата е съпоставима,зависи на колко уморен екземпляр ще се набиеш.БМВ-тата ги крадяли...
                Виден столичен ихтиолог

                Коментар


                • #23
                  От: BMW X5 или Range Rover Sport

                  Стигнахме до извода, че между РР Спорт и БМВ Х5, по- добър е Рейндж Ровър Вог.....Е ,да де, и аз това казвам.....Ха ха ха....

                  Коментар


                  • #24
                    От: BMW X5 или Range Rover Sport

                    Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                    ... БМВ-тата ги крадяли...
                    И да го откраднат, къде ше го закарат ?!

                    Първоначално публикуван от bvlgari Преглед на мнение
                    ... джипа ще се кара в Испания (канарски острови) ...
                    На Канарите коли не се крадат, там схемата е друга.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: BMW X5 или Range Rover Sport

                      За сега не знам,но.навремето X5 беше най- краденият автомобил.
                      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                      Коментар


                      • #26
                        От: BMW X5 или Range Rover Sport

                        И все още е, наравно в ленд крузера на Тойота, иначе ги карат главно в Русия и Румъния това са едни от най-големите пазари за нашите джамбази за крадени автомобили още от времето на Карамански... що Мерцедеси и БМВ-та са минали транзит от Европата не е истина....
                        Real Recognize Real

                        Коментар


                        • #27
                          От: BMW X5 или Range Rover Sport

                          Да, краде се всичко, и Х5 също е предпочитана за крадене кола, НО има варианти за защита....То човек и колело да кара, пак може да му го откраднат....А на последък забелзвам, че наистина всичко крадат и Мазда, и Мерцедес ЦЛС и Хонда ЦРВ, Ленд Ровър.......Абе, всичко......

                          Коментар


                          • #28
                            От: BMW X5 или Range Rover Sport

                            Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
                            ... направо скачай в Range Rover Vogue 3.6 tdv8, уникална машина, ще се родиш........За 70 000 км пробег никакви проблеми,само накладки и масла...
                            Имате ли наблюдения за разхода на нафта при Range Rover Vogue 3.6 tdv8, на "шосе" и на "градско"?
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #29
                              От: BMW X5 или Range Rover Sport

                              Да, имам наблюдения. Преди няколко дни ходих Варна- София, даде ми 13 литра, това при каране 120-160, Варна-Банско съм го свалял до 11 литра ,но при каране 100-130....Иначе в град Варна при задръствания и каране само градско ми дава 14,5 литра на 100 километра.....Ама при нас задръстванията станаха като в София, 2 часа караш 10 километра си изминал.....Иначе съм много доволен от този двигател, никакви грижи, зимата при -18 градуса пали с показването на ключа, много е пъргав и еластичен,а и макса му не е за подценяване, при това огромно купе спокойно вдига 210 км/ч.....А на магистрала съвсем спокойно си поддържа 160-170 км/ч...С две думи хубав е двигателя....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X