Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW X5 или Range Rover Sport

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW X5 или Range Rover Sport

    Здравейте колеги дилемата е кой от двата джипа е по добър ,BMW X5 3.0d-3.0sd или Range Rover Sport 2.7tdv6 - 3.6tdv8 интересува ме какви болежки имат двата джипа двигател,ходова част,обслужване,екстри. Давайте възможно най-много съвети за плюсове и минуси без да се притеснявате всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря предварително!

  • #2
    От: BMW X5 или Range Rover Sport

    Заложи на РР Спорт 3.6 272 к.с. Много е добър....Покарай двата джипа и сам ще се увериш,че между тях няма база за сравнение.....РР е по-добър.....Имам Вог 3.6 и Х5 3.0 и мога да кажа ,че няма как да сравняваш РР с Х5....Заложи на РР

    Коментар


    • #3
      От: BMW X5 или Range Rover Sport

      Рейндж Роувър Спорт ако не се лъжа на база на Ленд Роувър Дискавъри 3. Доколкото знам за част от ремонтите са тегави, защото се разкача купе от шаси, щото част от мотора е под таблото. Все пак Форд са набутани в производството ...
      Има доста клипчета в нета, погледни.

      Коментар


      • #4
        От: BMW X5 или Range Rover Sport

        Или пък направо скачай в Range Rover Vogue 3.6 tdv8, уникална машина, ще се родиш........За 70 000 км пробег никакви проблеми,само накладки и масла.....Нищо общо с дървеното Х5...

        Коментар


        • #5
          Благодаря за отговорите, забравих да вметна и година 2007-2009 и бюджета е 20000-25000лв ,джипа ще се кара в Испания (канарски острови) и само по шосето никакъв оф роуд тей като вчера набързо я надрасках темата от телефона.

          По принцип, ако ще е РР клоня точно към тоя двигател 3.6 ,но ме притеснява тоя двигател на Форд ,а форда не се слави с много здрави двигатели.Карал съм само бмв-та от към двигатели не съм имал сериозни проблеми,но пак казвам не съм имал никакъв допир до РР и за това питам хора който са имали такъв джип
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 23-04-17, 08:42.

          Коментар


          • #6
            От: BMW X5 или Range Rover Sport

            Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
            Рейндж Роувър Спорт ако не се лъжа на база на Ленд Роувър Дискавъри 3. Доколкото знам за част от ремонтите са тегави, защото се разкача купе от шаси, щото част от мотора е под таблото. Все пак Форд са набутани в производството ...
            Има доста клипчета в нета, погледни.

            Да знам ремонтите по двигателя се доста тегави в повечето случаи се вади мотор

            Коментар


            • #7
              От: BMW X5 или Range Rover Sport

              Аз съм за X5.Според мойте наблюдения 3.0 е здрав мотор.Като габарити X5 е по-компактна от ровър и сякаш има по-спортно излъчване.Това е лично мое мнение не ангажирам никой с него.Успех в избора.
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • #8
                От: BMW X5 или Range Rover Sport

                За тея пари, избора ще е само между износени коли. Вземи тоя с по- малко забележки!
                Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

                Коментар


                • #9
                  От: BMW X5 или Range Rover Sport

                  Първоначално публикуван от bvlgari Преглед на мнение
                  ... Карал съм само бмв-та от към двигатели не съм имал сериозни проблеми,но пак казвам не съм имал никакъв допир до РР ...
                  Според мен не си създавай сам проблеми ... и си вземи пак БМВ. Двигателите им наистина са здрави. За вихровите клапи на това поколение обаче не знам как са. Слабо място май е раздатката, така че там повече внимание трябва да се обърне.

                  Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                  Аз съм за X5.Според мойте наблюдения 3.0 е здрав мотор.Като габарити X5 е по-компактна от ровър и сякаш има по-спортно излъчване. ...
                  Но като вътрешно пространство е по-голямо от РР Спорт.

                  Коментар


                  • #10
                    От: BMW X5 или Range Rover Sport

                    Чета и се чудя, как можете да изберете Х5 пред РР.......Чудя се.......Покарайте двете коли и сами ще разберете,че няма база за сравнение.....Имам ги двете коли,в двора си, и мога да кажа,че няма база за сравнение. Х5цата ми е 3.0 бензин 272 коня 2010 година а РР Вога ми е 3.6 ТД, 2009 година 272 коня и ви казвам,че няма база за сравнение.....Х5 си е чиста ширпотреба,ама чиста....А РР си е аристократ, материалите в салона са истински,няма гумени и пластмасови детайли, няма пластмасови копчета и други такива......Абе в РР си се чувстваш супер, а в Х5 като в Голф.....Ширпотреба си е....

                    Коментар


                    • #11
                      От: BMW X5 или Range Rover Sport

                      Не мога да се стърпя да попитам,защо имаш Х5 тогава!?Не се заяждам интересно ми е.
                      Аз също бих предпочел рейнджа,но за бмв чак такива крайни мнения мммм не им вървят на цената нищо,че е надценено де.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #12
                        От: BMW X5 или Range Rover Sport

                        Застана ми и го взех, това е....Просто исках да кажа, че двете коли са различни класи, различни материали се влагат в тях.....Това е.....За БМВ 7 серия имам съвсем друго мнение, луксозна кола е,с естествени материали в салона, на въздушни възглавници........ Но Х5, не, не става.......

                        Коментар


                        • #13
                          От: BMW X5 или Range Rover Sport

                          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                          Не мога да се стърпя да попитам,защо имаш Х5 тогава!? ...
                          Както един мой приятел би казал - да има нещо да си кара докато Ровър-а е в бокса.

                          Наистина е доста по-луксозен,... ама малко карма-карашък ми се види - кутия ZF, двигател от Форд или Ягуар, електроника на БМВ ... То кое му е тяхно производство? Май кутиите на новите, ама за тях бях чел, че нещо не ги долюбват.
                          И що си по прехвърлят БМВ -> Форд -> Тата ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: BMW X5 или Range Rover Sport

                            И Х5 бензин 3.0 мотор и РР Вог с 3.6 дизел мотор ми горят 14 градско във Варна, задръстванията са ужасни......Тоест разходите са еднакви, но в РР се чувстваш като "Цар", а в Х5 като човек когото са прекарали да плати за марка и за име,а не са му дали това за което плаща.....Материалите в салона на колите са различни, на Х5 ми сложили гумено табло, пластмасови декорации боядисани като дърво......Ужас !!! А РР таблото е шита естествена кожа, черешово дърво са дървените декорации, екрана на телевизора е тъч скрийн и т.н.

                            Коментар


                            • #15
                              От: BMW X5 или Range Rover Sport

                              Първоначално публикуван от Anton-Varna Преглед на мнение
                              И Х5 бензин 3.0 мотор и РР Вог с 3.6 дизел мотор ми горят 14 градско във Варна, задръстванията са ужасни......Тоест разходите са еднакви, но в РР се чувстваш като "Цар", а в Х5 като човек когото са прекарали да плати за марка и за име,а не са му дали това за което плаща.....Материалите в салона на колите са различни, на Х5 ми сложили гумено табло, пластмасови декорации боядисани като дърво......Ужас !!! А РР таблото е шита естествена кожа, черешово дърво са дървените декорации, екрана на телевизора е тъч скрийн и т.н.
                              Разбирам от всичко написано че Ланд Ровъра е автомобил с особен чар който те кара да се влюбиш и мъжката да понасяш всичките му капризи
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X