Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НИСАН-Терано или Патфандер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НИСАН-Терано или Патфандер

    Здравейте,колеги.
    В процес на търсене на новата ми джипка съм харесал два екземпляра,които са качени в сайтовете за продажби.
    Единият е Нисан Терано 2 3,0 тди 2003г. автоматик,а другият е по-екзотичният Нисан Патфандер 2 3,5 бензин v6 243кс.И двата оптически изглеждат много добре с гарантиран произход и малко километри.Патфандера има монтиран газов инжекцион и доста екстри.
    Моля,за съвет от по-компетентните,кое да избера,че съм насрочил огледи за през уикенда.
    Много благодаря на отзовалите се предварително
    Забравих да спомена,че джипа ще ми трябва основно за съботно-неделни разходки с челядта и багаж,като до хард изпълнения няма да се прибягва,най-много разходка по черен или заснежен път с коловози,какъвто е зимата до вилата ни
    Последно редактирано от dvdimov; 20-04-17, 19:28.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

  • #2
    От: НИСАН-Терано или Патфандер

    Екзотиката е доста по-сложна от към поддръжка. Айде, на теб няма да ти е основна кола, та можеш да чакаш доставка на части. Но си е досадно и по-скъпо. Отделно като дойде време да го продаваш, продажбата е трудна и доста по-трудно ще му вземеш желаната цена

    Поне Теранота има в изобилие. Части също. Сам видя, че въпреки леко височката цена, която искаше за старото, се намери купувач за сравнително кратко време.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: НИСАН-Терано или Патфандер

      Хмммм....караш ми да се замислям,но разбрал съм се ще отида да го видя.Хич ли няма части за тез коли,общо взето инфото в нета е много малко,ясно е че не са толкова масови.Един колега кара Крайслер Вояджър,само суперлативи за него и никакъв проблем с частите не е имал,та данеби да е стара информацията за липсата на такива по магазините.
      Лошото е,че продавачът на Тераното,което бях харесъл много бързо се отказа да го продава иначе можеше още днес да съм си решил проблемите.
      Благодаря ти за мнението.
      "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
      0878739299

      Коментар


      • #4
        От: НИСАН-Терано или Патфандер

        Взимай Терано и не се замисляй. Агрегата е добър и надежден, визията е нормална и семла. Практичен автомобил, представя се много добре в доста начинания. Успех.

        Коментар


        • #5
          От: НИСАН-Терано или Патфандер

          Аз съм за 3.0DI.По-разпространен,по-икономичен.Има части на приемливи цени.Като се поддържа правилно е един път джип.Върви като пушка и няма недостиг на мощност.
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • #6
            От: НИСАН-Терано или Патфандер

            +1 за Терано

            Коментар


            • #7
              От: НИСАН-Терано или Патфандер

              Terrano 3.0di иска качествено масло и смяна на 7500 километра.Хубаво гориво също.Иначе разхода на мойто е около 10 зависи от карането.Гледай тераното за ръжди по задната част на шасито,багажната врата и праговете.Вср още се намират изгодно читави тройки.
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • #8
                От: НИСАН-Терано или Патфандер

                Благодаря колеги.Отказах се от екзотиката.Търсенето продължава.Темата е за коша.
                "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                0878739299

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X