Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боядисване на детайли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Боядисване на детайли

    Здравейте,

    Четох някой теми от форума, но не намерих точно инфо за това което търсих.
    Имам следния яд, сутринта така хубаво се разминах с един боклужджийски камион, че имам цяла диря на вратите и на задния панел и леко вдлъбнато на задната врата (Санта Фе е колата). Като цяло колата е градушкова от едно време градушката в София, и на едната врата лака леко започна да се стича, но сега вече е доста грозно и ми се иска да го оправя без много средства. За жалост с пастиране няма да стане, защото е дебела следата.
    За цяла кола видях оферти за сув от около 2000 до 3000 лв, което за мен е абсурд, при положение че колата струва да кажем 5800 лв вече. Но и така не мога да я гледам пусто, защото ме дразни доста неприятно.
    За боядисване на детайл като пари търсят 100-150 лв, като имам при мен са 3 детайла, да кажем около 300 и нещо лв(2 врати и заден панел).
    Предполагам това е най-доброто решение и да се изшкури, малко кит където се получиха две малки дупки и боя (но тук се чудя дали ще се оцели цвета да е същия).

    За друго решение в случая не се сещам, затова ако някой е имал подобен проблем, моля да съдейства.

    Също ако знае за някой който може да свърши работа до към 300 лв за цялата работа или дори по-малко в София и региона да споделеи моля.



    Благодаря!

  • #2
    От: Боядисване на детайли

    Цвета ще се уцели, ако попаднеш на читав колорист. После дори е възможно боядисване не на цял детайл, ако попаднеш на читав бояджия.

    Но...лека разлика винаги има. Просто ако е направено кадърно се забелязва изключително трудно.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Боядисване на детайли

      300лв за 3 детайла ми се струва малко.Бояджията трябва хич да няма работа за да се съгласи.
      Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
      Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

      Коментар


      • #4
        От: Боядисване на детайли

        Първоначално публикуван от jojo33 Преглед на мнение
        Здравейте,

        ....

        За цяла кола видях оферти за сув от около 2000 до 3000 лв, което за мен е абсурд, при положение че колата струва да кажем 5800 лв вече. ......
        За боядисване на детайл като пари търсят 100-150 лв, като имам при мен са 3 детайла, да кажем около 300 и нещо лв(2 врати и заден панел).




        Също ако знае за някой който може да свърши работа до към 300 лв за цялата работа или дори по-малко в София и региона да споделеи моля.



        Благодаря!
        Здравей и ти колега.
        На нашия бояджия няма няма да му намалее работата от това че ще работи върху по евтина кола.Това си е обща ганьовска практика -колата ми струва толкова а те ми искат за работа толкова.Много ги тъниш нещата.
        Цените за боядисване на детайл като ги събираш защо е на най -ниската цена.
        А за цена 300лв ако ти си я китосваш и търкаш мога да ти я мина с мечето цялата.
        ПП Щях да забравя и да си я облепваш сам.

        Коментар


        • #5
          От: Боядисване на детайли

          Първоначално публикуван от jojo33 Преглед на мнение
          ... За боядисване на детайл като пари търсят 100-150 лв, като имам при мен са 3 детайла, да кажем около 300 и нещо лв(2 врати и заден панел).
          ...
          Също ако знае за някой който може да свърши работа до към 300 лв за цялата работа или дори по-малко в София и региона да споделеи моля.
          ...
          При положение, че застраховател дава (за стара кола) 180 лв само за боядисване на задна броня и парите няма да стигнат, прави си сметката колко ти е реална представата за цените. 3 детайла за под 300 лв може и да ти ги направи някой. С баданарката с блажна боя ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            От: Боядисване на детайли

            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
            ... мога да ти я мина с мечето цялата.
            ..на времето една тренировъчна бегачка не я карахме толкова луксозно - с мече, че тогава нямаше много такива удобства..

            ..и я пръскахме с метлата.

            Перфектно ставаше!!!!

            Коментар


            • #7
              От: Боядисване на детайли

              Реално имам такава оферта за цена около 300 лв, като условието е да аз да сваля боята, но човека не се занимава професионално, въпреки че има оборудването. Колеги които често са по провинцията ми споменаха за цени различни от Софийските, но за там нямам идея как процедират.

              За жалост ще трябва на цял детайл да се работи, не може да се заличат само чертите, за цвета дали ще има разлика с просто око..да се надявам че не.

              Благодаря на включилите се.

              Коментар


              • #8
                От: Боядисване на детайли

                В интерес на истината сигурно ще се намери някой да я направи за тристатина лева,ама не съм сигурен дали след това няма да те дразни още повече...

                Коментар


                • #9
                  От: Боядисване на детайли

                  Да най-вероятно сте прави. Ще поразпитам още малко и следващия месец ще се залавям за работа, дали сам или чрез услугите на някой..пък какво "сабя покаже" как има една дума.

                  Благодаря на включилите се в темата.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Боядисване на детайли

                    Поправките на драскотини така че да не си личи е много трудно, на практика се шлайфа цялата драскотина и се пръска детайла

                    Иначе пръс, пръс на място ще си личи
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #11
                      От: Боядисване на детайли

                      Първоначално публикуван от jojo33 Преглед на мнение
                      . Ще поразпитам още малко.
                      .......звънни
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Боядисване на детайли

                        Първоначално публикуван от jojo33 Преглед на мнение
                        Да най-вероятно сте прави. Ще поразпитам още малко и следващия месец ще се залавям за работа, дали сам или чрез услугите на някой..пък какво "сабя покаже" как има една дума.

                        Благодаря на включилите се в темата.
                        Надявам се че няма да се пробваш сам щото няма да стане Мяу ами направо Бау,щото тая работа не е като оная работа дето се боядисват стени.

                        Ако майсторите които питаш ти кажат ти да си купиш боята или другите материали търси други щото това е явен признак за бягане от отговрност за крайният резултат.

                        Късмет.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Боядисване на детайли

                          Скоро имах случай, може ли ние да донесем боята, направих им еди дълъг списък какво е нужно от начало до края за боядисването с металик, изреваха много скъпо бил списъка.
                          Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                          Коментар


                          • #14
                            От: Боядисване на детайли

                            И аз ще боядисвам на детайл, наложи ми се, не съм много претенциозен, така че мога да я усера, стига да не стане прекалено много зле, да не стане БАУ както казва един колега...

                            Когато дойде колата (замених си ситроенчето за едно БМВ) ще я огледам, има външни забележки има малко ръждички по веждите, от другата страна е тотален леш ..

                            Но като я огледам ще снимам и ще постна снимките, да видя дали ще преливам или дали ще пръскам цял детайл..
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • #15
                              От: Боядисване на детайли

                              Ако колегата е от Софйско,. Звънни може да измислим нещо.
                              Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X