Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

    Но май не четеш а само си питаш не питай старило а патило са казали хората

    Коментар


    • #32
      От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

      Защо не погледнеш и за нещо такова-доста здрави са,а и мотора е 2,4 156к.с.
      http://www.cars.bg/c2077179

      Коментар


      • #33
        От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

        Не чета и взимам мнения аз знам за стария че е по добре 110 коня но е на старото купе аз искам новото иначе ние имаме старото и сме доволни но е 90 коня неубиваем е кара се постоянно ту по язовири ту назад напред хубав път не е видял (прежален автомобил ) затова клоня към такъв но по новия ! Имаше мнение и за Вито витото за теглене е по добре знам , нооо нали и жена ми трябва да го кара а за нея било голямо !
        Land rover 2.5 tdi
        0884035413

        Коментар


        • #34
          От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

          Тойотата не е никак лошо предложение. Проблем е, че не са толкова масови и в духа на нашенските традиции поддръжката с части от автоморги би била по-проблемна. Но пък все пак е Тойота и едва ли толкова често ще се налага.

          Коментар


          • #35
            От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

            Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
            Тойотата не е никак лошо предложение. Проблем е, че не са толкова масови и в духа на нашенските традиции поддръжката с части от автоморги би била по-проблемна. Но пък все пак е Тойота и едва ли толкова често ще се налага.
            А и продавачът е читав...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #36
              От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

              Не бюджета е стеснен на минимум макс колата да излезе до 4000 лв , че много разходи станаха на последък !
              Land rover 2.5 tdi
              0884035413

              Коментар


              • #37
                От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                Да бе консоматив става съединителя зависи кой кара 150хиляди с Пасат 1.8 90конски сили с платформа за каквато говори колегата при това на метан Така че спокойно колега ще дърпа платформата Галаксито писах ти по нагоре за колегата
                Ами моите скромни наблюдения показват че съединител се сменя поне 2 пъти по често ако се тегли редовно.
                Това от приятел с автосервиз и колесар който се тегли баш от Пасат само че от по дъртите 1.9 тди - на 20-30000 се сменя съединител при употреба веднъж седмично за 100-200 км.
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #38
                  От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                  Колега всекиден с пасата 150хиляди с един съединител така го продадох сега тегля ремаркето фронтера 2.2на метан и то заради полицаите че почнаха проблеми да ми правят рекетираха ме с пасата

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                    Имам Галакси 2,0 бензин, 2007. Доволен съм от колата, много приятен интериор, не лош разход градско, подлежи си на газификация. Изскочи ми един проблем- гори масло, явно продавача ми спести някои неща, но това няма връзка с модела. След пласнуван ремонт се надявам проблема да се реше.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                      А как е като вървеж с теглич ли е дърпал ли си нещо с нея ?
                      Land rover 2.5 tdi
                      0884035413

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                        Размина ми се с Галакси или Шаран Купих Ланд Ровър Дискавъри 2 тд5 !
                        Land rover 2.5 tdi
                        0884035413

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                          Много добре си постъпил,да си го караш със здраве!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X