Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

    Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
    Не но ми се налага да си транспортирам напред назад Дискавърито а и изкупувам джипове от време на време повредени от цяла България !
    Се тая!
    Поне ще караш истински автомобил!Не някоя даунсайзинг педерастия!
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #17
      От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

      И в Австрия и Германия няма да има проблем. И дизела и бензина си вървят прилично , не ти препоръчвам варианта 4х4. Дизела с платформата като го жалиш дава разход 11 на сто с багаж до дупка.

      Говоря за шаран , другите кошове несъм ги карал
      088455338две
      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
      Джамбазов 2010г..

      Коментар


      • #18
        От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

        Не спрял съм се на тези три марки и то по новия фейслифт , така че ако има някой такъв да каже отзиви като вървеж разход поддръжка спрямо мотор трансмисия окачване ! Ако е шаран там има по голям избор на бензинови мотори . Този 1,8 150 коня как е !
        Land rover 2.5 tdi
        0884035413

        Коментар


        • #19
          От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

          Нямам впечатления от 1.8Т на шаран, но на А6 с предно е доволно. Имай предвид, че и той е с демферен маховик, макар че деяни доста повече километри заради въртящия момент.
          Hyundai Galloper 3.0 V6

          0885 44 60 16

          Коментар


          • #20
            От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

            Клега с автомат казват че не се тегли трошела се кутията един колега който пътува редовно до Холандия имаше стария Шаран купи новия 116коня но сега пак е със стария 110 коня каза че е по добър тегли платформа каравани

            Коментар


            • #21
              От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

              Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
              Здравейте Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 . Всяко мнение ще ми е от голяма полза .Нуждата от такъв автомобил ми е голяма! Имам бебе на 2 месеца и половина и още едно по голямо дете , та въпроса ми е кой като модификация мотор ще ми е най добре няма значение дали ще бъде дизел или бензин . Плюсове и минуси на бензина и на дизела - Също така много важно е че автомобила ще трябва да дърпа платформа 2000-2500 кг . Автоматик или ръчна кутия , за всяко мнение ще съм много благодарен .Поздрави Моя брат има Галакси 1998-90 к с тди малката турбинка но ми идва слабичък , но не го е оставила никъде колата за период от 3 години зверска експоатация по язовири и лоши пътища !
              Вече 12 години карам шаран. Първия, 98 г дизел, на около 190 000, след 5 години го оставих за общо ползване в работилницата на 550 000. Бързо му видяха сметката душманите, замина за моргата заради счупен автоматик. След това взех 1,9 TDi, 2003, беше на 220 000, сега, след 6 години, е на 705 000, пак автомат. Автомата при покупката беше повреден, оправиха го в Джемини. Карам го още, двигателя е отварян веднъж заради бутало и сегменти и веднъж за разпределителен вал. Карам много, повечето на дълъг път, редовно с 600 - 800 кг товар вътре. Редовно сменям масла, вкл. на автомата, ангренажи и консумативи. Колата се отплаща с безотказен вървеж. Понеже е много удобна кола, пак си купих шаран, ама тоя път бензин, 2002, с по-горе споменатия VR6. Тоя път не познах - скъса верига още на първото пътуване. Светеше чек енджина, ама нали върви /и то много/, отложих ремонта за като се прибера. Сега го оправям, бера ядове и още карам стария ветеран. Ако имаш въпроси - питай.
              На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
              "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

              Коментар


              • #22
                От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
                Вече 12 години карам шаран. Първия, 98 г дизел, на около 190 000, след 5 години го оставих за общо ползване в работилницата на 550 000. Бързо му видяха сметката душманите, замина за моргата заради счупен автоматик. След това взех 1,9 TDi, 2003, беше на 220 000, сега, след 6 години, е на 705 000, пак автомат. Автомата при покупката беше повреден, оправиха го в Джемини. Карам го още, двигателя е отварян веднъж заради бутало и сегменти и веднъж за разпределителен вал. Карам много, повечето на дълъг път, редовно с 600 - 800 кг товар вътре. Редовно сменям масла, вкл. на автомата, ангренажи и консумативи. Колата се отплаща с безотказен вървеж. Понеже е много удобна кола, пак си купих шаран, ама тоя път бензин, 2002, с по-горе споменатия VR6. Тоя път не познах - скъса верига още на първото пътуване. Светеше чек енджина, ама нали върви /и то много/, отложих ремонта за като се прибера. Сега го оправям, бера ядове и още карам стария ветеран. Ако имаш въпроси - питай.
                Според теб 1, 9 как ще е да дърпа платформа мога да го чипосъм ,и другото 2,3 бензина ?
                Land rover 2.5 tdi
                0884035413

                Коментар


                • #23
                  От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                  Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
                  Според теб 1, 9 как ще е да дърпа платформа мога да го чипосъм ,и другото 2,3 бензина ?
                  За бензина още не знам, на 1,9 му се проби буталото, като видя зор 600 км с една платформа и другия шаран на нея. Вероятно е "пикаела" дюза, но така и не се разбра. Снимките на буталото ги има някъде из форума, но не знам как да ги открия, че беше преди 3 години. Според мен шарана не е за тежко ремарке, но пък е много удобен за дълъг път. Пробвано многократно до Германия и обратно с 5 души в колата и багаж за 4 дни на изложение, барабар с мострите. Най-много ми допада светкавичния демонтаж на седалките и превръщането му в равно товарно пространство с дължина 2 м, ширина 1,1 м и височина 1 м, ограничена от височината на петата врата. Има халки за укрепване на товара, а и захватите за седалките стават идеално за това. На багажник върху покрива съм носил пет метра дълга конструкция. С хубави гуми зимата е като танк през снега.
                  На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                  "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                    В Дупница съм виждал масово да карат галаксита и да дърпат платформи с тях казвали са ми , че старото галакси 110 коня го чипосвали и ставало супер .
                    Land rover 2.5 tdi
                    0884035413

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                      Точно по темата нищо не мога да кажа. Ще споделя друго - в Шумен точно до КАТ има една морга почти изцяло с изредените модели, има може би 40 броя общо, и още 10-15 други коли основно подобни ванове. Предполагам, че има от всички части по много.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        Точно по темата нищо не мога да кажа. Ще споделя друго - в Шумен точно до КАТ има една морга почти изцяло с изредените модели, има може би 40 броя общо, и още 10-15 други коли основно подобни ванове. Предполагам, че има от всички части по много.
                        Има, имам и телефона, че съм редовен клиент. Ама VR6 и части за него няма.
                        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                          За теглене на 2 тона и то постоянно се иска друг автомобил.
                          Аз бих загледал американски фулсайз - експлорър примерно или подобни.
                          Задължително автомат иначе съединителя става консуматив.
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                            точно пък експлорър

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                              Добро утро значи за тегленето няма да е постоянно а когато се наложи максимум 5, 6 пъти на година , ако станат повече знам каква кола да взема за платформата тук се иска здрав надежден семеен автомобил , който от време на време да я дърпа .
                              Land rover 2.5 tdi
                              0884035413

                              Коментар


                              • #30
                                От: Мисля да си купувам Форд Галакси , Сеат Алхамбра или Волсваген Шаран след 2002 .

                                Да бе консоматив става съединителя зависи кой кара 150хиляди с Пасат 1.8 90конски сили с платформа за каквато говори колегата при това на метан Така че спокойно колега ще дърпа платформата Галаксито писах ти по нагоре за колегата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X