Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А тая прахосмукачка става ли за...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: А тая прахосмукачка става ли за...

    Някъде бях слагал снимка, но ще я кача пак с това нещо и една стара прахосмукачка си почистеам работилницата, ползвам го и като аспирация към банциг, оберфреза, лентов шлайф, както и когато шлайфам на струга.
    Цялата прах, стърготини и каквото има остава в казана и филтъра, до прахосмукачката не стига нищо.
    Недостатък - не е удобна да си я разнасяш
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #62
      От: А тая прахосмукачка става ли за...

      То има торба този филипс която се отваря. Като переш естествено торбата се маха и окачваш другите системи за пране.
      Пускам я да работи пък ще видя.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #63
        От: А тая прахосмукачка става ли за...

        PHILIPS FC-6844 като този модел е само че по стар. Но като гледам е същата.

        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #64
          От: А тая прахосмукачка става ли за...

          Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
          То има торба този филипс която се отваря. Като переш естествено торбата се маха и окачваш другите системи за пране.
          Пускам я да работи пък ще видя.
          Оптималната торба е хартиената само да не се скъса. Пълниш и хвърляш. Платнената като се наложи да я чистиш и ти става лошо.
          Какъв е прахът в склада? От трошене на подова настилка, от кашони или прах от обувки и кари, ако имаш.
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • #65
            От: А тая прахосмукачка става ли за...

            Прах който се събира по рафтовете с времето. Засега само рафтовете.После ще мислим за пода.
            Дефакто е фин прахоляк.
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар


            • #66
              От: А тая прахосмукачка става ли за...

              Ами в тази ситуация евентуалните проблеми ще дойдат от шофьора, защото служебната прахосмукачка е като служебната кола.
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #67
                От: А тая прахосмукачка става ли за...

                Да така е. Май най добре аз да съм си шофьор.Че после може и да не пере.
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #68
                  От: А тая прахосмукачка става ли за...

                  Закупих циклон на Райдер. За сега работи. Ще видим колко хляб има в него.
                  only 4 x 4,sim AWD

                  Коментар


                  • #69
                    От: А тая прахосмукачка става ли за...

                    Работи само няколко минути и затиска прахосмукачкаа, след като Хепа филтъра се напълни.А той се пълни за минути.
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #70
                      От: А тая прахосмукачка става ли за...

                      Искаш да кажеш, че като задръсти филтъра и вдига клапа ли? Ако е така пак се връщаме на хартиените торби.
                      Отваряш прахосмукачката и гледаш колко е диаметъра на улея, на входа на маркуча. После отиваш до магазина и си купуваш торби със същия диаметър на отвора. Гуменото уплътнение трябва да легне в улея на маркуча. Самата торба я разполагаш в полукръг около сондата на двигателя. И не се притеснявай, че тя не е за твоята прахосмукачка. Хепа филтъра не го махай, за да ти е застраховка като се скъса торбата.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • #71
                        От: А тая прахосмукачка става ли за...

                        Хепа филтър са пълни бързо. Просто много прахоляк и той се забива веднага. Струва ми се малък,но и по голям сигурно ще се набие веднага.
                        Чистим го през 5 до 10 минути. Където е по малко прах изкарва и по 15 минути.
                        Хартиените торби ги проучих на Нитек кои модели са. Имали представител в нашия град , ще ходя да попитам. И навярно към тях ще се насочим.
                        only 4 x 4,sim AWD

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X