Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А тая прахосмукачка става ли за...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: А тая прахосмукачка става ли за...

    С такава си събирам стружките и съм доволен.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      От: А тая прахосмукачка става ли за...

      И мойта е абсолютно същата като снимката горе,с добавен циклон,дръжката се вдига и на нея се навива кабела.Смених и маркуча ,че оригиналния беше къс и дървен.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: А тая прахосмукачка става ли за...

        Господа питам Ви за Керхер WD3 не за разните му лидълски.... ??? Работа ме чака... Кажете нещо за нея ако имате отзиви и по конкретно за хартиената торбичка за многократна употреба ли е да я слагам ли въобще ???

        Коментар


        • #19
          От: А тая прахосмукачка става ли за...

          Ако ще събираш строителни отпадъци по-добре без торбичка. Баката е по-толерантна към твърди и режещи отпадъци и се почиства несравнимо по-лесно.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            От: А тая прахосмукачка става ли за...

            Хартиената торба е ебешифъргаш
            Те тия лидл/кауфланд/практикер/метро/спарки са еднакви
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: А тая прахосмукачка става ли за...

              Колега Лидълската е по добра на засмукване.Аз бях готов да дам 350лева за Керхер но по слабо засмуква.Какво упътване ти трябва за да знаеш че торбичките са за еднократна употреба. Ако не слагаш торбичка чистиш казана ако слагаш хвърляш торбата.Пет торби са ти 22,50лева.

              Коментар


              • #22
                От: А тая прахосмукачка става ли за...

                sparkybg и моя джип е като на комшията но не съвсем неговият е къса база моя е дълга

                Коментар


                • #23
                  От: А тая прахосмукачка става ли за...

                  Керхер WD3 с тия 1000W доста слаба е поне за мен

                  Коментар


                  • #24
                    От: А тая прахосмукачка става ли за...

                    За спаеки не съм съгласен, аз работя В Спарки и мога да ти кажа че инструментите ни все още са на професионално ниво!
                    За торбичката ясно значи не става последно ме интересува ако дърпам прахта от шкурена шпскловка без торбичка няма ли да замине патрония филтър?
                    1000w са ми предостатъчни за домашна употреба.
                    Мислех ви да и надяна два чорапа от тия женските чропогащници върху патрония дилтър и да дъня?

                    Коментар


                    • #25
                      От: А тая прахосмукачка става ли за...

                      Имам същата Керхер и я ползвах за осмукване на праха от шкурене на шпакловката от гипс вкъщи след един ремонт. После се наложи да я отварям да я почиствам тъй като всичките й въздушни пътища така се бяха набили с фин гипсов прах, че при всяко пускане правеше облак отзад и то месеци след ремонта. В крайна сметка се оказа, че двигателя почти не е засегнат от гипсовия прахоляк, само въздуховодите в корпуса.

                      Ако ще я ползваш само за ремонт мисля, че няма да имаш проблеми, но ако ще я ползваш и за домашно почистване имай предвид, че ще трябва честичко да я разглобяваш и да я почистваш (което става изключително лесно) от строителния прахоляк. Моята я ползвам с един мрежест филтър, не съм пробвал с хартиен - той вероятно ще спира повече.
                      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                      Коментар


                      • #26
                        От: А тая прахосмукачка става ли за...

                        Ее това вече беше по темата ми супер значи ще върши работа... Ще и надяна все пак чорапогащника на патронив филтър и ще действам и да ще я ползвам за ремонтни деиности за домашна употреба си имам друга. А пък въздуховодите въбще не ме притесняват после ще я удухам с компресора... Важното е както казваш прахта да е само по въздуховодите не при мотора, а и прочетох в инструкцийте че патрония филтър се мие под течаща вода което е добре. Благодаря Господа отивам и я купувам че шиитрок-а почти изъхна.

                        Коментар


                        • #27
                          От: А тая прахосмукачка става ли за...

                          Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                          sparkybg и моя джип е като на комшията но не съвсем неговият е къса база моя е дълга
                          Еми нямам снимка. Това е най-близката снимка, която намерих Казах ти и с какво е различна от предишните, които вървяха с контакт за машина. Филтрите им са еднакви. Мощността също. Толкоз.

                          Някакви други претенции???
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: А тая прахосмукачка става ли за...

                            Първоначално публикуван от Coolpapabel Преглед на мнение
                            Да разбирам ли че ако е с торбичката ще мога да си върша работа? Защото нямам време и бюджет за циклон...
                            Тази торбичка хартиена за многократна употреба ли се води?
                            В тъпите инструкций нищо не са написали за тези неща написали ми да не дърпам щепсела от кабела.. а да го хвана хубаво и .... Бла бла
                            Торбичката е еднократна затова я режа по единия ръб, изтупване и с "щипки за банкноти" я херметизирам . Няма проблем да си свършите работа и без циклон,но бързо се пълни торбата и започва да излиза фин прах и след втория (автомобилен тип) филтър. Изработката на импровизиран циклон няма да отнеме повече от 30 минути и консумативи за 10 тина лева като използвате и старо бидонче Ще "пострада" само капака му. ПВЦ коляно и 50 см. тръба -всичко от близкия магазин за водопроводни части.

                            Коментар


                            • #29
                              От: А тая прахосмукачка става ли за...

                              Можеш ли нагледно(схема или чертеж) да ми покажеш какво точно имаш предвид? Между другото я купих вече но още не съм я вкарал в употреба.

                              Коментар


                              • #30
                                От: А тая прахосмукачка става ли за...

                                Според мен за строителни отпадъци и прахоляци най-безболезнено би било ползването на добавка към прахосмукачка за пепел от камини, вървят къде 60-70 лева, има ги по строителните хипермаркети и смукането зависи от силата на вашата прахосмукачка, кеф ти 1200,кеф ти 1500w. Съответно си идва с хепа филтър и до вашата прахосмукачка отива само много фин прах(евентуално)който не е проблем...
                                Тва си е чиста кофа има 18л обем и няма нужда да правиш пътечка до кофата за боклук...
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X