Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паднала Евротабела

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паднала Евротабела

    Здравейте колеги, след като си продадох стария джип и се насочих към нов ( Land Cruiser J95 дълга база ) след дълго обикаляне се спрях на един добър екземпляр но за съжаление когато вдигнах капака видях, че евротабелата на която пише номера на двигателя и шасито и разни други неща я няма. Ще съм благодарен на някой съвет на някой от вас който е имал подобен проблем, защото предполагам, че в КАТ няма да останат безразлични към липсата на табелата, а също така дали може да се преиздаде или да има някакво друго решение на проблема ? Благодаря ви !

  • #2
    От: Паднала Евротабела

    SUBR, здрасти!Да ти кажа, аз не съм патил.Ама те съветвам, ако наистина толкова си харесал въпросния ЛК, най-добре провери в КАТ и го вземи разпечатано от там какво може да се направи(ако въобще може), за всеки случай.Щото като изсипеш парите на дилъра, после освен да пуснеш водата от чешмата да се източи и да го продадеш на части, друг начин няма да имаш.Щото в България няма т.нар. lemon law, както е например тук, в САЩ.
    Тези табелки на Тойота не изчезват току така, имайки предвид как са захванати.А и този дилър за да не го е оправил досега, ако беше лесно, е съмнително.
    Та прецени внимателно и успех!
    Мето
    Последно редактирано от metotem; 20-04-17, 01:41.
    1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

    Коментар


    • #3
      От: Паднала Евротабела

      Благодаря за отговора Мето, по принцип джипа не е нов внос от частно лице е и е регистриран и се кара тук в София, с прехвърлянето няма да има проблем тъй като се минава само през нотариус след което само се сменят талоните в КАТ без да се минава на канал, но след което идва и дилемата когато реша да го продавам пак ще трябва да е на човек от София или да бъде вечно мой. Ще проверя тези дни в КАТ дали може да се преиздаде по някакъв начин или някакъв документ в който да ги има тези данни макар, че от личен опит като знам колко са отзивчиви и готови да ти помогнат в столичния КАТ едва ли ще пожъна успех.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X