Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

    Изобщо вдига ли ги 140.(Или ако ги вдига сигурно е с много зор).
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #17
      От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

      2.5 ги вдига и поддържа без проблем, но шумът в купето е неприятен, с по-силна музика се кара, но пак си бучи и дразни.
      100 е приемливата и комфортна скорост за това купе, 120 е макс в зоната на комфорта. Като много завизи с какви гуми е обута колата.
      SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

      Коментар


      • #18
        От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

        Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
        2.5 ги вдига и поддържа без проблем, но шумът в купето е неприятен, с по-силна музика се кара, но пак си бучи и дразни.
        100 е приемливата и комфортна скорост за това купе, 120 е макс в зоната на комфорта. Като много завизи с какви гуми е обута колата.
        Моята е 2.5 и до 160 никакви проблеми.За шумене-не толкова обаче докато я прибирам от англия зареждах във всяка държава. От вчера вече е с ГИ. Та мисълта ми е много зависи от състоянието на колата.

        Коментар


        • #19
          От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

          Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
          Изобщо вдига ли ги 140.(Или ако ги вдига сигурно е с много зор).
          По принцип ги вдига и то с по голями гуми но за подържане на тази скорост хммм... случвало ми се е да я гоня в продължение на 60-тина километра с скорост 120-130 не че неможе държи ги но разхода на гориво рязко скача мисля си ако я юрна така ще даде над 15 разход но с кални 215/85/16

          Коментар


          • #20
            От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

            Момчета, аз си карам кабриото витара 1,6 с твърд таван със 160км/час, вие се питате дали гранда ще ги вдигне, ако не ги вдига, направо на боклука.

            Коментар


            • #21
              От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

              Снощи подкарах една Гранд Витарка 2005 та, 2.5 литровия 150 Hp. Може би моите разбирания за кола са изкривени, защото сегашното ми кабрио от 91 на 140 е като танк... но смея да отбележа, че поне на мен ми хареса как се държи във високите скорости. Беше с нормални летни гуми за джип. 150 си ги вдигна и още искаше. Комфорта при тази скорост не беше лош. Кара и една астричка G 1.6. Бих казал, че поведението е същото. Може би има и по-добро поведение на пътя, но за моите разбирания става. Разходае отделно нещо. Тази момчето е засекло че с нормално каране извън град е харчила 8 - 9 / 100.

              Коментар


              • #22
                От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                Момчета, аз си карам кабриото витара 1,6 с твърд таван със 160км/час, вие се питате дали гранда ще ги вдигне, ако не ги вдига, направо на боклука.
                Не е въпроса за вдигането а подържането на тази скорост колко километра си мислиш че ще издържи...

                Коментар


                • #23
                  От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                  То и мойто е малко тъп въпрос,дали ще ги вдигне.Просто съм имал моя витара 1.6 карбуратор преди 12 години и тогава едвам вдигаше 120-130,а и съм карал 2.0V6 тя вдигаше 140,но със зор (за мое учудване все пак е V6,136коня и е лека).
                  Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                    Карам ГВ 2.0 128к. Тези 140 км/ч. си ги вдига и поддържа съвсем спокойно / и повече може /. Това с "кални" гуми. Сега при тези километри шума и разхода са наистина големи / 16 + газ /. С летни гуми нещата са по-добри.
                    След лифта обаче над 120-130 км/ч. стана доста нестабилна особенно, ако задната седалка и багажника са празни.
                    Разхода градско/извънградско с летни гуми 11-12л., с "кални" 1-2 л. нагоре. В калта гори колкото си иска.
                    Great Wall Steed 6.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                      На 1,6 моното преди 1993г не струва, първата ми беше с новото моно, след 1993г и летеше като лека кола, втората с карбуратора също вървеше доста, по-малко от предната ,но повече от тези със старото моно, и на газ и на бензин. Новата ми 1,6 пълна инжекция, автомат, още не съм я пробвал, а съм и на 17 цола. За витара над 100коня, ако не вдига над 140км/час и не ги поддържа я хвърляйте на части.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                        На 1,6 моното преди 1993г не струва, първата ми беше с новото моно, след 1993г и летеше като лека кола, втората с карбуратора също вървеше доста, по-малко от предната ,но повече от тези със старото моно, и на газ и на бензин. Новата ми 1,6 пълна инжекция, автомат, още не съм я пробвал, а съм и на 17 цола. За витара над 100коня, ако не вдига над 140км/час и не ги поддържа я хвърляйте на части.
                        А витара карбуратор 1993,каквато беше моята май на коне е по-слаба от 1.6 ми.В копието от талона което си паза след продажбата пише,че е 55киловата~75коня.А моно инжекцийте с 8 клапана ги водят 80-82 коня.
                        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                          Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                          А витара карбуратор 1993,каквато беше моята май на коне е по-слаба от 1.6 ми.В копието от талона което си паза след продажбата пише,че е 55киловата~75коня.А моно инжекцийте с 8 клапана ги водят 80-82 коня.
                          Така е, но карбуратора е Микуни и ако не е пипан или убит с газ си се реже доволно, старото моно е 80 коня, новото е 82 коня. За мен читавият мотор е 1,8 на Сузуки сайдкик, но го слагат само на дълга база и само две години, има го и на балено

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                            Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                            Така е, но карбуратора е Микуни и ако не е пипан или убит с газ си се реже доволно, старото моно е 80 коня, новото е 82 коня. За мен читавият мотор е 1,8 на Сузуки сайдкик, но го слагат само на дълга база и само две години, има го и на балено
                            Ми като търсиш къса купваш си 2.0 128

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                              Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                              Ми като търсиш къса купваш си 2.0 128
                              Той не е голямо цвете за мирисане, комплект с гадните числа на дифа и куцата раздатка, не е чак голяма оферта.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сузуки Гранд Витара. Търся мнения и препоръки.

                                Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                                Той не е голямо цвете за мирисане, комплект с гадните числа на дифа и куцата раздатка, не е чак голяма оферта.
                                Цветето за мирисане е едно и също с 1.8 с минимални разлики в биели и вал какво му е на дифа буташ му каквото ти душа иска

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X