Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    То за ГТП работата е още по-проста. Плаща се СЛЕД като ти заверят документите, на повечето места.
    Работата е проста, но не навсякъде. Последния път, в сервиз на 50 метра от офиса, даже не висях да чакам, ами им оставих колата и след половин час отидох да си я взема. Бяха мерили и газове, и фарове и всичко. Случвало ми се е нарочно да ги кандардисвам да ми мерят газове (не там, по други разни места), сигурно 10-ина пъти сум ходил самосиндикално да си проверявам спирачки и фарове. Вярно че някъде ме гледат като извънземно че съм готов да давам пари за такива работи, ама понеже мразя да завися от нечие благоволение, предпочитам возилата ми да са в състояние да минат преглед и без нерергламентирани намеси.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

      Аз със същата цел си купих газ анализатор, но за съжаление мери малко куцо...
      Между другото, когато колата ти не може да мине прегледа, би трябвало отново да си дължиш съответната такса.

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Работата е проста, но не навсякъде. Последния път, в сервиз на 50 метра от офиса, даже не висях да чакам, ами им оставих колата и след половин час отидох да си я взема. Бяха мерили и газове, и фарове и всичко. Случвало ми се е нарочно да ги кандардисвам да ми мерят газове (не там, по други разни места), сигурно 10-ина пъти сум ходил самосиндикално да си проверявам спирачки и фарове. Вярно че някъде ме гледат като извънземно че съм готов да давам пари за такива работи, ама понеже мразя да завися от нечие благоволение, предпочитам возилата ми да са в състояние да минат преглед и без нерергламентирани намеси.
        Всеки път като отида да минавам преглед държа да ми кажат ако видят нещо дето не е наред, даже ги карам и кормилни накрайници и шарнири да ми проверяват. И мен ме гледат като извънземен, но пък за дребни работи като не работещо осветление на номера не се заяждат защото обещавам да го оправя, вече 2 години на конкретната кола, ама не ми остава време.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          .... дребни работи като не работещо осветление на номера ....
          Лед лента на метър , силикон от най Йовтиния ,малко поялник , ШведсКъ лентЪ - воала - пИрфекно УсвИтление на номИра.
          Следващата година - пича (аверче е ) ми реди : " ..тая подсветка за задна светлина пожеш да я ползваш..."

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

            Първоначално публикуван от Frysco Преглед на мнение
            Аз със същата цел си купих газ анализатор, но за съжаление мери малко куцо...
            Между другото, когато колата ти не може да мине прегледа, би трябвало отново да си дължиш съответната такса.
            Би трябвало ама като има нездрава конкуренция и ето какво се получава

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

              Човека попита само дали ще може да регистрира въпросната кола темата къде отпраши за прегледи и други проблеми

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                Човека попита само дали ще може да регистрира въпросната кола темата къде отпраши за прегледи и други проблеми
                Настроих се психически и тая седмица ще разбера . Дано мине гладко в Кат.
                Последно редактирано от MKDVE; 24-04-17, 06:46. Причина: Правописна грешка

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                  Давам отчет, че Фиата мина учудващо леко и доволно бавно. В сравнение с неговия външен вид имаше коли с изгнили вежди и прагове(буквално с дупки), които също минаха. Явно събирането на такси и комисионни не спира. Относно времето на минаване бях там в 5:30 часа сутринта(7:30 отварят), 8:30 часа ми обработиха документи, 9:45 часа минах на канала и в 11:30 ми дадоха номера. Всичко това след доволно предреждане от страна на връзкари, молдовци и регистратири, така че бях от първите, но си тръгнах по обед.
                  За хората, които им предстои регистрация-
                  1Копие по 3 пъти на всички документи.
                  2Много търпение.
                  3Помощник(аз бях сам) и беше дискомфортно няма как да идеш до WC или да си вземеш нещо за ядене.

                  Мерси на всички, които писаха в темата.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                    Блазе ти. В момента чака в КАТ Шумен, от 10:35 чакам за канала и има още 9 коли пред мен, значи около 16:20 трябва да мина.

                    Изпратено от моят SM-J500FN с помощта на Tapatalk
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      Блазе ти. В момента чака в КАТ Шумен, от 10:35 чакам за канала и има още 9 коли пред мен, значи около 16:20 трябва да мина.

                      Изпратено от моят SM-J500FN с помощта на Tapatalk
                      Ами като не питаш как се прави в КАТ Шумен ....
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                        Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                        Ами като не питаш как се прави в КАТ Шумен ....
                        Знам разни варианти ама струват пари, пък аз съм безработен в момента и не ме бърка малко да почакам...
                        П.П. Малко, малко - 6 часа, ама който спи до късно...
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                          Най безболезнено става с фирмичка и пълномощно за 40-50 лв.
                          Няма чакане само закарваш и вземаш на другия ден.
                          Може и хубав номер да ти уредят.
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                            От тия 40-50 колко отиват в джоба на някой мильо?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                              Общо взето и тук схемата е същата. Няколко човека с пълномощно регистрират по няколко коли на ден, тарифата доколкото знам е 40лв.. Пак си чакат по опашките. По стечение на обстоятелствата днес пак бях в КАТ да прехвърлям друга кола, която взех днес на бартер. Същия човек който вчера регистрира поне 2 коли пред мен пак беше по опашките за поне 1 кола.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Въпрос за регистрация в КАТ - на кола нов внос, очукана по италянски

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                От тия 40-50 колко отиват в джоба на някой мильо?
                                Хич не ме интересува. От години си плащам на фирма да ми регистрира придобивките, вместо да слънчасвам или да мръзна.
                                Оставям им я сабале и като са готови ми се обаждат да ходя да си я прибера.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X