Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз вече съм с патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: И аз вече съм с патрол

    Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
    ...4.65...
    4.625 (37/8 ) най-вероятно, ако са нисански. 4.65 май се явява невъзможно число за диф.

    Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
    при оригинално 3.9
    На какво точно возило оригинално са били 3.9? Питам, щото мисля тука едни работи по адрес на 3.9 дифове.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #77
      От: И аз вече съм с патрол

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      4.625 (37/8 ) най-вероятно, ако са нисански. 4.65 май се явява невъзможно число за диф.


      На какво точно возило оригинално са били 3.9? Питам, щото мисля тука едни работи по адрес на 3.9 дифове.
      Да прав си, че е 4.625 по инерция съм драснал 65. На патрол 4.2 автоматик са. Все още не съм 100% съм сигурен дали са 3.9 или 4.1, но скоро свалям мостовете и ще броя.


      Коментар


      • #78
        От: И аз вече съм с патрол

        Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
        На патрол 4.2 автоматик са.
        Y60 или Y61? И бензин или дизел?

        ПП: Май е бензин. Ако да - 3.9 са му дифовете. 39/10.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #79
          От: И аз вече съм с патрол

          Бензин у60


          Коментар


          • #80
            От: И аз вече съм с патрол

            Имам въпрос към колегите разбиращи от газови уредби. Когато загрее празния ход става доста нестабилен и когато му подам газ се оправя и при следващото мноооого леко подаване на газ(например при паркиране) пак започва да работи неравномерно чак няколко пъти ми гасне и ако подам повече газ пак се оправя. Вчера беше на газ анализатор и уж са го настроили, макар че със сигурност е било на студен мотор(незнам дали има значение при газта) днес пак ще ходя на добре загрят мотор. Понеже от доста време нямам 100% доверие на никой майстор и се допитвам до вас ако може да дадете някакво предположение. Свещите и кабелите са от лятото( НЖК) направена е с електронно запалване и като цяло на бензин работи перфектно. На газ също си работеше добре до преди седмица или две. Да подчертая, че като е студен двигателя същата ситуация с газта пак я има но съвсем незабележимо, чак като загрее проблема е осезаем.

            Коментар


            • #81
              От: И аз вече съм с патрол

              Купуваш старт спрей (или взимаш гаден дезодорант) и като почнат да играят оборотите вдигаш капака и пръскаш смело.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #82
                От: И аз вече съм с патрол

                Незнам за спрея ама майстора въртя сука гледа и ми препоръча да сменя свещите. Така или иначе събота ще се хлепам понеже ще сменям масло поръчах и свещи да видим дали ще има разлика.


                Коментар


                • #83
                  От: И аз вече съм с патрол

                  Ако си с обикновена газова уредба пробвай със завиване на винта на маркуча по който двигателя смуче газ от изпарителя. Подозирам, че настройката е направена при студен двигател, и за да дойде добра смес са отвъртели малко повече крана. И като загрее-пуска повечко газ, и се обогатява сместа.

                  Завиването и развиването трябва да става по малко-с по четвърт оборот.
                  Може и да си поиграеш с винта който е на самия изпарител, ама надали ще е от там.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #84
                    От: И аз вече съм с патрол

                    Спрея показва дали смуче въздух от някъде
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #85
                      От: И аз вече съм с патрол

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Ако си с обикновена газова уредба пробвай със завиване на винта на маркуча по който двигателя смуче газ от изпарителя. Подозирам, че настройката е направена при студен двигател, и за да дойде добра смес са отвъртели малко повече крана. И като загрее-пуска повечко газ, и се обогатява сместа.

                      Завиването и развиването трябва да става по малко-с по четвърт оборот.
                      Може и да си поиграеш с винта който е на самия изпарител, ама надали ще е от там.
                      Вчера като отидох доста ги повъртяха винтовете, но без особено резултат. А вместо старт спрей с ВД40 ще стане ли, че имам такова в колата?

                      Коментар


                      • #86
                        От: И аз вече съм с патрол

                        Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                        А вместо старт спрей с ВД40 ще стане ли, че имам такова в колата?
                        Не, трябва да е газообразно(за да може да се засмуче през евентуалния отвор), и да е горливо, за да си даде своята температура, и горенето в цилиндъра да е нормално.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #87
                          От: И аз вече съм с патрол

                          Става с дезодорант. Стига да не е някакъв модерен без спирт.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #88
                            От: И аз вече съм с патрол

                            По-късно ще зареждам гориво и ще купя направо старт спрей сигурно и друг път ще влезе в употреба. Иначе да се похваля след всички ремонти и настройки разхода на газ смесено градско/извън е 28/100 с 35ците.

                            Коментар


                            • #89
                              От: И аз вече съм с патрол

                              Понеже карам приличен бензин на газ, да попитам - изпарителя от колко време е на колата и всичко по системата ли е ревизирано? Миналото лято имах проблеми с лоша работа на двигателя, докато един ден не се разсмърдя яко на газ и се оказа спукана мембрана. Качихме нов изпарител с нови филтри и сега, вече почти година, е самолет.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • #90
                                От: И аз вече съм с патрол

                                При мен е от 1 година и нищо не съм барал по изпарителя, като я купих уж според продавача беше нов, както и изглеждаше, но ще проверя и това.


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X