Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко съвети и помощ за избор на атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко съвети и помощ за избор на атв

    Здравейте колеги . От известно време просто съм полудял по тия атв-та , за относително време по прочетох доста работи . Имам малко опит с карането . Готов съм да дам 4000 - 4200 лв - разбирам , че са малко за едно стабилно атв , но всеки според възможностите и аз искам да карам раптори и ренегади ама средства няма . Висок съм 1.79 тежа 81-82 кг . Държа да е регистрирано или най малкото със всички редовни документи за бъдеща регистрация . Чувам всякакви отзиви за китайците обаче гледам шиенрайки чисто нови и се чудя като за 1-во атв дали няма да е ок . Няма да правя тежки карания по къровете , а леки разходки и ще си го карам в града . Живея в малък град и ще ми върши работа . Моля само да няма изказвания от рода на събери още пари , за какво ти е да го караш в града и китайците са боклуци без да имате опит с тях . Благодаря предварително !

  • #2
    От: Малко съвети и помощ за избор на атв

    Опит от шинрей - за нищо не става, чупи се май от въздуха, няма значение колко човека сте или кой колко тежи, един ден караш една седмица правиш. От китайците търси CFMOTO, Лифан и Башан, първите две стават и то добре, за третите само съм чувал, че са корави. Иначе за такива пари изпада и по някой KFX ама там с регистрация е тегаво, атв за град не ти трябва, но то си знаеш.
    Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

    Коментар


    • #3
      От: Малко съвети и помощ за избор на атв

      Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
      Опит от шинрей - за нищо не става, чупи се май от въздуха, няма значение колко човека сте или кой колко тежи, един ден караш една седмица правиш. От китайците търси CFMOTO, Лифан и Башан, първите две стават и то добре, за третите само съм чувал, че са корави. Иначе за такива пари изпада и по някой KFX ама там с регистрация е тегаво, атв за град не ти трябва, но то си знаеш.
      Благодаря Колега , но така и така да стигна до реката или до някои нива пак трябва да минавам през града . Голяма вероятност има да ме хванат куките . Затова гледам да е всичко легално

      Коментар


      • #4
        От: Малко съвети и помощ за избор на атв

        Ако ти е само за да караш спокойно е разбираемо, но ако смяташ да го караш основно в града е кофти оферта.
        Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

        Коментар


        • #5
          От: Малко съвети и помощ за избор на атв

          те ако те спрът куките..се зле щото или няма да имаш преглед или неможе да го караш в града зависи как е регистрирано...евентуално ти трябва и категория...ако е селскостопанска техника в града работа с него нямаш само по селските пътища...

          Коментар


          • #6
            От: Малко съвети и помощ за избор на атв

            За да не отварям нова тема, ще питам тук- някой има ли/имал ли е ODES 400 4x4, или ако може да даде мнение как са като надеждност, поддръжка и прочие? Гледах клипчета в ютюб и ми се виждат читави, но знам ли...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X