Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виене На Волана?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Виене На Волана?

    Благодаря.

    Коментар


    • #32
      От: Виене На Волана?

      Първоначално публикуван от rosoman Преглед на мнение
      Ами ако може малко повече обяснения,защото съм нов във форума?Дори не разбирам за кого ми говорите.Вече попитах и знам как се премахва старото масло,ще го направя тези дни.Ако искате кажете за сервизи в София..
      Колега не бързай да се плашиш,щото дявола понякога не е толкова черен,колкото изглежда и те плашат някой колеги.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=101388
      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

      Коментар


      • #33
        От: Виене На Волана?

        Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
        Колега не бързай да се плашиш,щото дявола понякога не е толкова черен,колкото изглежда и те плашат някой колеги.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=101388
        Казваш , вместо " виене в хидравличната помпа" , да не вземе да се окаже , че е "скърцане в долните шарнири" ?!

        ..ама нищо чудно , човека в тази тема поне си признава , че не разбира и няма претенции...
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #34
          От: Виене На Волана?

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Казваш , вместо " виене в хидравличната помпа" , да не вземе да се окаже , че е "скърцане в долните шарнири" ?!

          ..ама нищо чудно , човека в тази тема поне си признава , че не разбира и няма претенции...
          Mного умно ,a й четеш между редовете..............
          В темата http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=101388 ми добре съм описал,че проблема е във виенето/ръмженето/на хидравликата и ,че всичко изчезна след смяната на шарнирите. Явно при старите по голямото триене , а от там и по голямо съпротивление си е казвало думата. А че старите шарнири скърцаха си бе отделен проблем и съм го споменал ей така между другото.
          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

          Коментар


          • #35
            Благодаря,много опции има за повредата,от сервиза ще ми кажат,защото аз не мога да разбера какво точно е.Ще се радвам да не е помпата.

            А и при мен проблема е и при най-лекото помръдване на волана,на място.
            Последно редактирано от CarTest™; 18-04-17, 11:41.

            Коментар


            • #36
              От: Виене На Волана?

              Здравейте! Сега се връщам от сервиза и ми казаха, че не е помпата ) Маслото било намаляло и е старичко..също за смяна някакви накрайници,които имали значение за виенето..но поне не е помпата

              Коментар


              • #37
                От: Виене На Волана?

                Първоначално публикуван от rosoman Преглед на мнение
                Здравейте! Сега се връщам от сервиза и ми казаха, че не е помпата ) Маслото било намаляло и е старичко..също за смяна някакви накрайници,които имали значение за виенето..но поне не е помпата
                Добре де, нещо не ми стана ясно.
                Ето какво сме ти писали:

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Недостиг на хидравлична течност в системата на кормилния усилвател.

                Разбери каква е течността (може и да пише на капачката) и долей.
                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Колега, защо поне не погледна нивото на хидравличната течност, трябва да развиеш само една капачка ?!

                Щом даже не си погледнал нивото, със сигурност не си сменявал течността, та е добре да го направиш.
                и ето какво ни отговори:

                Първоначално публикуван от rosoman Преглед на мнение
                Къде по-точно казах че не съм видял хидравличното масло?!Проверих го още преди да пиша,на макс е и няма как да долея.
                а сега се оказва, че

                Първоначално публикуван от rosoman Преглед на мнение
                ... Маслото било намаляло и е старичко..
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #38
                  От: Виене На Волана?

                  Първоначално публикуван от rosoman Преглед на мнение
                  Здравейте! Сега се връщам от сервиза и ми казаха, че не е помпата ) Маслото било намаляло и е старичко..също за смяна някакви накрайници,които имали значение за виенето..но поне не е помпата
                  Дано са премерили налягането на помпата,че друг начин не виждам.
                  Казваш,че се чува и на място без да въртиш волана.
                  Така няма значение от накрайниците,ако и заварени да са.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #39
                    От: Виене На Волана?

                    Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                    Колега не бързай да се плашиш,щото дявола понякога не е толкова черен,колкото изглежда и те плашат някой колеги.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=101388
                    Тук ти бях пуснал тема в , която този филм съм го гледал и проблема ми беше точно в шарнирните болтове /накрайници/ имаха повишено триене и даваха зор.
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар


                    • #40
                      Ами съжалявам..объркал съм се,било е малко над минималното..на мен ми изглеждаше като макс и не мислех че е това..проблема изчезна и е тиха )Ами не мисля че бяха шарнири болтове..някакви други накрайници

                      Вече и на място не се чува нищо.
                      Последно редактирано от CarTest™; 27-04-17, 20:23.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Виене На Волана?

                        Смени си течността за да не размърдаш пак темата след време.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #42
                          От: Виене На Волана?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Смени си течността за да не размърдаш пак темата след време.
                          На тебе кво ти стана , та зе да контактуваш с блондинки?По интернет.В този форум!?
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Виене На Волана?

                            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                            На тебе кво ти стана , та зе да контактуваш с блондинки?По интернет.В този форум!?
                            Ми добронамерен съм към всички, даже и към по-светлите, както и да изглежда отстрани.

                            ... но някъде пишеше: Помогни си сам, и Господ ще ти помогне !
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #44
                              От: Виене На Волана?

                              Течността е сменена..

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X