Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Използване на хранителни добавки при колоездене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Не съм съгласен за колоезденето.Това е най-добрия ,достъпен и щадящ спорт.Казвам го от позицията си на бивш професионален (не колоездач)спортист.Колоездачите живеят най дълго,от всички представители на всички спортове. Руснаците имат жестока статистика.
    Може ли линк?
    А плуването на какво вреди?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #47
      От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

      Плуването е много полезно също, просто колоезденето също не се дава. Днес направих една обиколка, като малко се надцених. Изминах 50 километра, но през половината път духаше ужасен насрещен вятър и поизмалях доста. Сега след двойна доза протеин и таблетка магнезий от аптеката съм 6 точки. Хапнах за вечеря марулка обилно с малко катък, ребро на скара и 100 грама домашна мускатова Амаааа без толкова не може. А иначе алкохолът вреди доста, твърдия намаля горенето на мазнини драстично. Вярно че домашната ракия си е билка, но гледам да пия максимум 4, 5 пъти в месеца по 100тина грама.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20170426-190805.jpg
Прегледи:1
Размер:46.4 КБ
ID:5751504
      Последно редактирано от ivodianov1992; 26-04-17, 23:17.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #48
        От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        Запалихте ме на дърти години. Трета вечер карам по десетина километра офроуд. Другото е наред, само дето си натъртих яко задника от седалката Какви са тея седалки колкото пощенска марка ...кята им?
        Смени седалката с дебела гелова и си вземи един тъй бьстьр или амортесьорен за задника,помага еле на кльощави задници като моя
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #49
          От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

          Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
          Плуването е много полезно също, просто колоезденето също не се дава. Днес направих една обиколка, като малко се надцених. Изминах 50 километра, но през половината път духаше ужасен насрещен вятър и поизмалях доста. Сега след двойна доза протеин и таблетка магнезий от аптеката съм 6 точки. Хапнах за вечеря марулка обилно с малко катък, ребро на скара и 100 грама домашна мускатова Амаааа без толкова не може. А иначе алкохолът вреди доста, твърдия намаля горенето на мазнини драстично. Вярно че домашната ракия си е билка, но гледам да пия максимум 4, 5 пъти в месеца по 100тина грама.
          [ATTACH=CONFIG]911404[/ATTACH]
          Иво, кажи кое приложение ползваш?
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • #50
            От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

            Добро утро. Ползвам вграденото приложение на Самсунг, което е доста точно и отчита по JPS. Казва се "Samsung Health" има за най - различни спортове и отчита дори когато телефона е заключен в джоба. В момента, в който спреш ти изписва автоматична пауза. Тръгваш и веднага започва да отчита. Доволен съм от него. На другия телефон съм си инсталирал едно от гугъл плей "Bike Computer", то е подобно, но не съм работил много с него. Поздрави!
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #51
              От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

              Strava е най-разпространено и показва всичко нужно.

              Коментар


              • #52
                От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Смени седалката с дебела гелова и си вземи един тъй бьстьр или амортесьорен за задника,помага еле на кльощави задници като моя
                Сложих една широка с три пружини отдолу, по-добре е. И аз съм дъргел, баси за този спорт трябва да си по-гъзест ли?
                Сега ще дръпна и аз един километраж, за да не се увличам много.

                Коментар


                • #53
                  От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  ...баси за този спорт трябва да си по-гъзест ли?...
                  Не! Ама си купи и един колоездачен клин или шорти с подплънки на гъза. Върши си иделана работа!
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • #54
                    Използване на хранителни добавки при колоездене.

                    Абе аз пък съм гъзест ама си ръби седалката и тва е.
                    Явно килата са много и натиска на см2 идва повечко
                    Идеалното е да си 40 кила и с голямо дупе
                    Демек с голямо отношение гъз/тегло [см2/кг]
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                      Не сме съвсем офтопик, защото гъзът има някаква взимовръзка с храната и оттам с хранителните добавки. С извинение към пусналия темата.

                      Дръпнах си Strava, само не знам защо целият свят трябва да знае къде си карам колелото, но ще я пробвам надвечер.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Strava е най-разпространено и показва всичко нужно.
                        Ako си със Самсунг техния Health е много добър, чертае карта скорост денивалция, мери пулс и др. смята калории И не споделя с фацебук или други къде и колко си карал
                        Много добра графика скорост/височина

                        Коментар


                        • #57
                          От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                          Всичко е чудесно. Strava прави всичко също. Само пулса не разбрах как го мери самсунгЪ?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                            Слагаш пръста отзад на сензора и мери пулс. Сега вече колко точно мери, нямам представа.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • #59
                              От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                              Слагаш пръста отзад на сензора и мери пулс. Сега вече колко точно мери, нямам представа.
                              С коя ръка от трите ша го мериш тоя пулс? Върти и се кефи

                              Коментар


                              • #60
                                От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                                Не, просто някога, по някакъв повод, може да си го мериш. Може ли да не тръгна да меря и това докато карам. Пускам приложението, телефона в джоба и да мери километри и време, ориентировъчно. Толкоз.
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X