Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Използване на хранителни добавки при колоездене.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

    @ иво- яж квото има във вас само че по-малко
    @ кольо- предлагам ти да пробваш половин час на ден. После след първата седмица да ми кажеш дали ракията не влиза като у тях си и салатата не е много по-вкусна. И не,не е същото натоварване, като да се сгърбиш цял ден от бачкане. Различно е.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #32
      От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

      Не, не, не. Така се чувствам много по - добре, а карам от три седмици. Ям си, не се ограничавам, просто не се тъпча до пръсване с всевъзможни неща и боклуци. Много по - жизнен и енергичен се чувствам, корема взе да спада. Иначе само ям и лежа като някоя марда вкъщи, а с колелото е приятна разходката.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #33
        От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

        Избягвай всички тестени неща ,особено сладките .Яж си месо и салати и това е,ако забамкаш и по някоя коремна преса ,ще ти се отрази още по-добре,но не след хранене като мене.Аз правя така щото ми е яка машинката за сега и така по бързо намествам храната.Не се вманиачавай ,тренирай с колелото и квото и да било с удоволствие и ще видиш ,че с това свикваш и движението става част от добрите навици.Само се пази от контузии и претоварвания.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #34
          От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
          @ кольо- предлагам ти да пробваш половин час на ден.
          Пробвалсъм.
          Преди 15 години(може би), колата издуха гарнитура, и беше към 20 дни на трупчета. Тогава ползвах колелото на едното лапе.

          Мииии... От тогава се заклех да не се качвам на нещо дето няма поне едно бутало.
          Тогава все още пиех ракия, и не съм усетил да ми се е услаждала повече. Все си ми беше сладка
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #35
            От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Пробвалсъм.
            Преди 15 години(може би), колата издуха гарнитура, и беше към 20 дни на трупчета. Тогава ползвах колелото на едното лапе.

            Мииии... От тогава се заклех да не се качвам на нещо дето няма поне едно бутало.
            Тогава все още пиех ракия, и не съм усетил да ми се е услаждала повече. Все си ми беше сладка
            Да ти е здраве!И врата откъм шофьора ( та да не изпада) .Коле , прав си за енергетичния баланс.Моето мнение е , че на изтормозен организъм му се "добавкват" дивотии.Дебеличките да се поизцедят , кеф им и с милост към себе си (с напитка , де ).То всичкото си е в тях , само трябва да го преобразуват отново. Но ще трябва да мине време.Иначе - травми , нерви , та до объркана обмяна ( с разните химии).
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #36
              От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

              Как дебелеете не ми е ясно.......
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                Как как - не е кой знае каква философия. Цяла зима само банкети, прасета и луканки. Пиене и ядене на корем, на работата нямам никакъв тежък физически труд и малко по малко резултатът се заформя
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #38
                  От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                  Е то отначалото си требе инат и резултата идва,до положението дето няма умора и откат."Луд умора няма ,само се поти". То яденето не пречи въобще,е пред1 час смачках половин уеб с други благини,но добросъвестно и с кеф преди малко си врътнах 100те преси и ми е супер.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                    Всяка пролет започвам да карам по малко велосипед. От тази тема разбрах, че не трябва да въртя с бавни обороти и голямо натоварване, но като карам така съм разбрал, че се движа по-бързо. И така към 19.30 мин тръгнах по разбития път към съседното село. Сетих се да пусна ГПС-а за да видя колко съм изминал, но като заключих телефона и той също се изключи. После като реших да се връщам си включих програмата "здраве" на режим колоездене и до в къщи отчете 3,04 км за 15 мин и уж съм "изгорил" 107 ккал. Значи общо за 30 мин. вечерта съм изминал 6 км. За първи опит стига. Не ми е ясно тези калории как ги смята и доколко е вярно. На какво кол-во ракия 45% със салата се равняват?

                    П.П. Чувствах се приятно уморен и гладен. По съвет на фитнес инструктор изчаках 1 час преди да кажа НАЗДРАВЕ.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #40
                      От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Всяка пролет започвам да карам по малко велосипед. От тази тема разбрах, че не трябва да въртя с бавни обороти и голямо натоварване, но като карам така съм разбрал, че се движа по-бързо. И така към 19.30 мин тръгнах по разбития път към съседното село. Сетих се да пусна ГПС-а за да видя колко съм изминал, но като заключих телефона и той също се изключи. После като реших да се връщам си включих програмата "здраве" на режим колоездене и до в къщи отчете 3,04 км за 15 мин и уж съм "изгорил" 107 ккал. Значи общо за 30 мин. вечерта съм изминал 6 км. За първи опит стига. Не ми е ясно тези калории как ги смята и доколко е вярно. На какво кол-во ракия 45% със салата се равняват?

                      П.П. Чувствах се приятно уморен и гладен. По съвет на фитнес инструктор изчаках 1 час преди да кажа НАЗДРАВЕ.

                      50 грама огнена вода +зелена салата без зехтин или олио!http://spidersport.com/calories.php
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                        Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                        50 грама огнена вода +зелена салата без зехтин или олио!http://spidersport.com/calories.php
                        Само 50 мл. Виски са 125 ккал. Значи трябва много още да въртя педалите, за да вечерям сладко, сладко.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #42
                          От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                          50 гр.,но само петък ,събота.Физическо натоварване по-сериозно и алкохол особено твърд ,дори в малки грамажи са кофти комбинация !Малко бира,вино или джин по става!Всеки си има обаче табиета!То се отнася както до спортно натоварване ,така и до физически трудово натоварване.Иначе кофти за машинката ,а и се стопира ефекта от тренировката ,каквато и да била тя ,лека ,тежка.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                            Запалихте ме на дърти години. Трета вечер карам по десетина километра офроуд. Другото е наред, само дето си натъртих яко задника от седалката Какви са тея седалки колкото пощенска марка ...кята им?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                              50 гр.,но само петък ,събота.Физическо натоварване по-сериозно и алкохол особено твърд ,дори в малки грамажи са кофти комбинация !Малко бира,вино или джин по става!Всеки си има обаче табиета!То се отнася както до спортно натоварване ,така и до физически трудово натоварване.Иначе кофти за машинката ,а и се стопира ефекта от тренировката ,каквато и да била тя ,лека ,тежка.
                              Ефекта от малката тренировка е че след работния ден разпускаш, разтоварваш напрежението и ти е по-вкусна вечерята.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #45
                                От: Използване на хранителни добавки при колоездене.

                                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                                Само не разбрах за какво му е на Иво протеин?
                                Той иска редукция на теглото.
                                Аз съм го виждал и вярвайте ми мускули не му трябват.
                                Ако се назоби с протеини ще претовари организма с азот и оттам други проблеми-бъбреци,камъни,кръвно,подагра....
                                Отделно тия добавки май имат други добавки и т.н.
                                Мой съвет през призмата на опита/8 години куртуризъм/и пълен курс по биохимия-никакви протеини,само витамини и минерали...които може да си ги набави с подходящ хранителен режим.
                                Цялата работа е енергоразхода да е по-голям от енергоприхода!!!
                                Да се ограничат рязко въглехидрати и мазнини,да се пият достатъчно течности,самата двигателна активност да е правилно проведена,с разгряване и прочие.
                                Лично мнение-колоезденето не е най-добрия избор на спорт за отслабване и ваене на тяло-развиват едни задници и бедра,пък нагоре приличат на малка арда,ама......
                                Гладкото бягане е класика!!!
                                Не съм съгласен за колоезденето.Това е най-добрия ,достъпен и щадящ спорт.Казвам го от позицията си на бивш професионален (не колоездач)спортист.Колоездачите живеят най дълго,от всички представители на всички спортове. Руснаците имат жестока статистика.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X