Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Митак, липсата на интервал е бъг на форумния софтуер.
    Коментираме го от има-няма половин година...

    Звинявам са за спама.
    Що пък на мен никога не ми се е случвало.
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • #17
      От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
      Потовачудонемогадасеориентирам
      Въпросните координати се вкарват в Google Maps на телефона (казвам Google Maps, понеже аз ползвам него за навигация в България), след което се появява точното местоположение. Прилагам снимки от телефона.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-04-23 18.39.16.jpg
Прегледи:1
Размер:38.3 КБ
ID:5751074 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2017-04-23 18.39.27.jpg
Прегледи:1
Размер:21.8 КБ
ID:5751075

      Коментар


      • #18
        От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

        Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
        Що пък на мен никога не ми се е случвало.
        АконеползвашХром-нямаидатисеслучи.
        Това се случвало само на тези дето ползваме този браузър.

        Ето ти пример как и при мен се случи.
        След натискането на Ентер се оправя. Ама е дискутирано в други теми, а и тази е за конкретното състезание, ако искат-да ни изтрият последните постове, че си е чист спам.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

          Здравейте, мисля да се пробвам и аз На място може ли да става записването в деня на състезанието? Също какво е необходимо за записване, нужно ли е кръвна група? Каските може ли да са тип шапка само от горе или е задължително да има протектор и на брадата, тип фулфейс?

          Коментар


          • #20
            От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

            здрасти,да може дасе запише всеки намястоно от 8.00 h на 30.04 за да може да се попълнят декларацията ,да се разпределят класовете идасе стартира навреме след брифинга
            Първоначално публикуван от Tupekc Преглед на мнение
            Здравейте, мисля да се пробвам и аз На място може ли да става записването в деня на състезанието? Също какво е необходимо за записване, нужно ли е кръвна група? Каските може ли да са тип шапка само от горе или е задължително да има протектор и на брадата, тип фулфейс?

            Коментар


            • #21
              От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

              Може да се запишете и на място. Но моля, бъдете навреме за техническият преглед.
              Каската може да е всякаква (без колоездачни и строителни) - става ли за мотор е ОК.

              Коментар


              • #22
                От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

                Не съм бил пиян Стамене?!!!
                Задължително оборудване:


                - за "Профи", "Експерт" и "Стандарт" - каски, колани, пожарогасител и крик.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • #23
                  От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

                  Добър замисъл на състезанието.....но на публиката и омръзна да гледа само мотори и АТВ.От всички ендуро състезатели ,само двама направиха шоу .АТВ-тата минаваха покрай публиката ,моторджийте и те ,събарят камъни ,буквално минаваха на сантиметри от краката на хората и децата.Всички чакаха подготвените джипове да влязат в трасето,ама всеки загуби мерак да стои и да гледа ,6-7 мотора да се разхождат по трасето и на правата преди старта да вдигат прах.
                  Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                  Уаз 469
                  Nissan Patrol Y160

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

                    Някоя снимчица няма ли?Да оплакнем очите...
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

                      Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
                      Добър замисъл на състезанието.....но на публиката и омръзна да гледа само мотори и АТВ.От всички ендуро състезатели ,само двама направиха шоу .АТВ-тата минаваха покрай публиката ,моторджийте и те ,събарят камъни ,буквално минаваха на сантиметри от краката на хората и децата.Всички чакаха подготвените джипове да влязат в трасето,ама всеки загуби мерак да стои и да гледа ,6-7 мотора да се разхождат по трасето и на правата преди старта да вдигат прах.
                      И аз се чудих защо ва им два манша на моторите, и си тръгнах преди профитата. Само дето изгорях. А и се изкефих на патрула от стандарт.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

                        Брой участници,класове,класиране,снимки?
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

                          Джипките бяха подгряваща група на състезание за мотористи и атевисти.
                          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                          Стефан Арзатов

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офроуд с.Кичево (гр. Варна) 2017 - Зрелищен Офроуд, Трофи, Мощен Адреналин

                            Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                            Брой участници,класове,класиране,снимки?
                            Ники, всичко е във фейса.
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X