Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бутон "Heat" под таблото в дясно от волана.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бутон "Heat" под таблото в дясно от волана.

    Здравейте колеги. Вчера си купих Паджеро 3, 2001г., къса база автомат. Под таблото в дясно от волана, където има свободни за два бутона място, единия е с надпис " HEAT". Някой знае ли за какво служи, какво топли? Още не съм го разгледал. Днес ще го регистрирам.
    Не е с климатроник, а с едни грозни врътки като ....и копчето на климатика е долу до подгряването на седалките, блокажа и антената пред скоростния лост. Мога ли да си купя панел за климатротик и да си го монтирам или е нужно и друго? Предварително благодаря

  • #2
    От: Бутон "Heat" под таблото в дясно от волана.

    На моя Хайлукс това копче като го натиснеш при стартиране в студено време вдига оборотите една идея по-високи докато загрее.
    Един вид обогатител .
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #3
      От: Бутон "Heat" под таблото в дясно от волана.

      На мен това ми звучи като тройка с мотор 2.5 - при 3.2 и при бензиновите няма комплектация без климатроник, доколкото ми е известно. 2001г е със стария 4д56 99к.с. и тоя бутон служи точно за това - ръчен обогатител. На двойките не е с бутон, а директно с жило. Не мисля, че може да се имплантира само панела на климатроника, понеже при него цялото управление на клапите е електрическо, а при обикновения климатик е механично.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Бутон "Heat" под таблото в дясно от волана.

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        На моя Хайлукс това копче като го натиснеш при стартиране в студено време вдига оборотите една идея по-високи докато загрее.
        Един вид обогатител .
        И при Patrol GR Y61 служи за същото сигурно е за това.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          От: Бутон "Heat" под таблото в дясно от волана.

          На празен ход вдига оборотите, при Патрола са 1200, но включили се на скорост си падат на 750 и не влиае на подаването на газ така като е смукачът на бензиновите мотори. С него зимно време по бързо моторът достига работна температура.
          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
          В. Иванов

          Коментар


          • #6
            От: Бутон "Heat" под таблото в дясно от волана.

            Открих го - подгрява предните чистачки. Има си и отделен бутон за подгряване и на задната чистачка. А за климатроника и климатика - не става. При моя е с жила, а при климатроника с моторчета. Ще свикна и така. Не е 2.5, колега, а 3.2, но много странна комплектация.Явно въпрос на предпочитания на първия собственик.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X