Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с палене Хонда Црв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с палене Хонда Црв

    Колеги след кражба на Црв,колата я открихме за късмет,но апашите са ми оставили проблем...явно са запалили двигателя с къртач.Ключа влиза ,но не върти,има луфт в отвора,не дава контакт...нищо не става освен едно бипкане( не знам от какво е,може би датчила за наличие на ключ),също индистанционно отключване/заключване не работи,ттябва ръчно да го правя.Моля за съвет...какъв майстор ми трябва...проблем има ли и компютъра...въобще какво се прави след разбиване с къртач на ключалката за палене ?Външни ключалки не са разбивани,но както казах дистанционно централното не работи.
    Благодаря предварително
    Последно редактирано от milenzh; 09-04-17, 09:47.
    Хонда CR-V 2.4 IVTEC

  • #2
    От: Проблем с палене Хонда Црв

    Миналата седмица, същото се опитаха да откраднат Каптивата на приятел, но за негова радост не са успели.
    При него, ключа влизаше и се завърташе до положение на контакт, но не искаше да завърти за да запали.Бяха напъвали ключалката на шофьорската врата, патрона за палене който външно изглеждаше здрав, но на следващия ден ключаря го е правил и вътре е бил помлян, също бяха изскубнали и откачили средния плафон.
    Така че евентуално пробвай с ключар.
    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с палене Хонда Црв

      А при положение че дистанционно централното не работи,не са ли изгорили нещо ?
      Хонда CR-V 2.4 IVTEC

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с палене Хонда Црв

        Най-вероятно са изгорили,обикновено за отваряне и прекъсване на алармата използват електро-шок,сещаш се дзът-дзът и пиу,като го допират до кабели на мигачите.Едва ли са ти модифицирали чистотата на алармата-дистанционното с прехващач,не е чак толкова скъпа кола за да го използват,а ако го бяха използвали,нямаше да палят колата с лапа.Сега решението-намираш си патрон втора употреба и го сменяш,не е скъп има го из моргите,ключара за труда ще ти вземе повече от цената му.С паленето си готов.С централното-намираш си алармаджията дето ти е поставял алармата,проверява ти тоците и ако няма управия на електромоторите и дистанционото ти монтира по една "пишка"аз така и викам,пръчка джаджа към лостовете за отваряне на вратата-алармаджийска джаджа-дистанционно-струва по 10-15 лв.може само на твоята врата,а може да командва и другите врати ако по тях всичко е наред.Не е толкова сложно,но си е главоболие,важно е че колата е намерена,сега инвестиция за 300-400 лв.ти е като песен ако няма цялата кола.Дано имаш и каско.Ей-й-й огладняха пак бе пусти айдуци.
        имах и Toyota Rav 4 2006g.
        Mitsubishi Lancer 2008g.
        Honda CR-V 1998г.
        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с палене Хонда Црв

          Пфуу...сложно много ми звучи колега.Имам каско ,сега ще видя дали ще поемат ремонта .Благодаря за инфото.Ще пиша като мине ремонта .
          Хонда CR-V 2.4 IVTEC

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X