Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Bmw x5 или VW Touareg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Bmw x5 или VW Touareg

    Вземи си Х5 и не се занимавай с глупости.......

    Коментар


    • #17
      От: Bmw x5 или VW Touareg

      Да, ако смята да кара само лятото ... тогава Х5 ...

      Коментар


      • #18
        От: Bmw x5 или VW Touareg

        Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
        Да, ако смята да кара само лятото ... тогава Х5 ...
        Да! И да не забравяме - при околна температура 12 - 22 ˚С, влажност на въздуха 20 - 40 % и атм. налягане около 1000 hPA.
        При подходящи атмосферни условия стига и до Бургас и то същия ден.
        Аз един ден с много късмет (добра засилка, зелена вълна от НДК и вятър от север) съм стигал по бул. България до Чепишев ама то трябва да се види ...

        PS През лятото естествено да не помисли някой, че се изхвърлям.

        Коментар


        • #19
          От: Bmw x5 или VW Touareg

          Колеги и аз така мисля+това е от touareg има по запазени екземпляри с full екстри.Сега относно цената намерих 2-3 автомобила на цена 36-40хиляди лева 2008-2009.Как ви се струва цената ?Едната кола е с теглич и е сниман пред хубава къща с гараж има много ниви около къщата а другата е ползвана от компания за коли под наем. Ще отида в Германия ама се чудя коя да огледам

          Коментар


          • #20
            От: Bmw x5 или VW Touareg

            Първоначално публикуван от Baris Преглед на мнение
            Колеги и аз така мисля+това е от touareg има по запазени екземпляри с full екстри.Сега относно цената намерих 2-3 автомобила на цена 36-40хиляди лева 2008-2009.Как ви се струва цената ?Едната кола е с теглич и е сниман пред хубава къща с гараж има много ниви около къщата а другата е ползвана от компания за коли под наем. Ще отида в Германия ама се чудя коя да огледам
            Е знам ли каква е тази цена, моя Тоуарег 3.0 ТДИ въздушно ок.автоматик е 2008 взех го за 19 000 много запазен миналия декември. 2009г. Колко запазен с какви екстри трябва да е за 36 000. Или е на 18 000км.?
            Последно редактирано от Иво Томов; 08-04-17, 21:11. Причина: Допълване
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • #21
              От: Bmw x5 или VW Touareg

              Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
              Да, ако смята да кара само лятото ... тогава Х5 ...
              Карал ли си х5, или въобще xDrive зимно време, че да твърдиш така? Или просто си фен на Ауди и плюеш по БМВ? Защото ако ти разкажа къде са ме возили с х5, едва ли ще ми повярваш. Карал съм БМВ 4Х4 и смело твърдя, че митът, че БМВ зимата не върви е глупост, голяма глупост. Х5-цата е класа над големия пасат. Ама както казват- разни хора, разни идеали.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #22
                От: Bmw x5 или VW Touareg

                Еми харесвам си много трудно коли втора употреба. Бях свикнал на ново бях си взел Infiniti fx30 2012 ама вече имам много разходи и не мога да отделя 140 хиляди за кола.Бюджетът е около 40.Колите дето ги видях са толкова и с пазърлък ще ги свалим малко.Има touareg и за 10 х евро ама не ми харесва. Има и доста по скъпи като тези дето аз намирам.

                Коментар


                • #23
                  От: Bmw x5 или VW Touareg

                  Става дума че за тези пари трябва да гониш 2010-2011г.Поне аз така си мисля.







                  AUTO SCOUT24
                  .€ 14,500.-130,000 km Used
                  05/2010
                  176 kW 239 hp Manual, Diesel

                  Последно редактирано от Иво Томов; 09-04-17, 13:43.
                  Honda CRF 250 X
                  Touareg 3.0 TDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: Bmw x5 или VW Touareg

                    Знам но новия модел не ми харесва а аз определено искам някакъв джип от висок клас

                    Коментар


                    • #25
                      От: Bmw x5 или VW Touareg

                      На беемвето мотора му е на правилната страна и е много здрав, но и скъп за ремонт, все пак е БМВ. Туарега ми харесва, но пък кофти мотори..
                      Real Recognize Real

                      Коментар


                      • #26
                        От: Bmw x5 или VW Touareg

                        Оставете го човека да си троши парите както е намери за добре, негови са си!
                        Като иска да си взима и туарег 2005г. за 50к и да го кара само зимата или само когато той си реши...на сила хубост не става!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Bmw x5 или VW Touareg

                          Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                          На беемвето мотора му е на правилната страна и е много здрав, но и скъп за ремонт, все пак е БМВ. Туарега ми харесва, но пък кофти мотори..
                          А защо си мислиш, че на Туарега мотора е напречно?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Bmw x5 или VW Touareg

                            Първоначално публикуван от royce Преглед на мнение
                            А защо си мислиш, че на Туарега мотора е напречно?
                            Остави,не е чел много ,не е и гледал даже.
                            Honda CRF 250 X
                            Touareg 3.0 TDI

                            Коментар


                            • #29
                              От: Bmw x5 или VW Touareg

                              От Инфинити на ...
                              Двете МПС-та за които е темата е грях да се споменават в едно изречение с думи, като - здрави, надеждни и т.н
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Bmw x5 или VW Touareg

                                Колега, и с двете ще имаш големи разходи (макар и различни), ако джипа се "окоти", затова взимай тази марка, която на теб лично ти пасва повече.
                                ПП. Относно двигателите, 3-литровите дизелови мотори са много добри и при двете коли. Останалото е късмет.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X