Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Санта фе 2004 обортомер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Санта фе 2004 обортомер

    Здравейте
    Имам проблем с обортомера, който не работи на санта фе 2004г.
    Някакви идеи от къде може да се започне да се търси проблема ?

  • #2
    От: Санта фе 2004 обортомер

    Моля младите участници да престанат да влизат с шут във форума.Ти драги , може да си сложил допълнителен вентилатор в купето и да не ти показва оборотите!Или ние трябва да се сетим !?Извинявай , че не съм груб!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #3
      От: Санта фе 2004 обортомер

      Не няма нищо,но не разбрах смисъла на отговора ти.
      Имам проблем,споделих за помощ и какво ?????

      Коментар


      • #4
        От: Санта фе 2004 обортомер

        Първоначално публикуван от strajar Преглед на мнение
        Не няма нищо,но не разбрах смисъла на отговора ти.
        Имам проблем,споделих за помощ и какво ?????
        Ако споделиш освен годината и още малко данни може и да ти помогне някой.
        1-модификация
        2- двигател
        3- правено ли е нещо
        4-кога и как отказа
        Такива дреболии
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • #5
          От: Санта фе 2004 обортомер

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Ако споделиш освен годината и още малко данни може и да ти помогне някой.
          1-модификация
          2- двигател
          3- правено ли е нещо
          4-кога и как отказа
          Такива дреболии
          Ма щото ти си възпитан и знаеш да се държиш учтиво
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            От: Санта фе 2004 обортомер

            Първоначално публикуван от strajar Преглед на мнение
            Не няма нищо,но не разбрах смисъла на отговора ти.
            Имам проблем,споделих за помощ и какво ?????
            Такова!Този форум е повече от "кажи , че имам зор".Никакво уважение не показа към участниците.Представи се , като "Главния проблем с оборотомера и да ми кажете!".Филип ти обясни как да си представиш проблема , но на кого да се даде отговор?На "здравейте"?И , какво , нещо се засягаш , че държа да не пада нивото на форума? ????
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #7
              Пт: Санта фе 2004 обортомер

              Обноските са задължителни, но уважението ми е награда.И пак в тази мисъл уважението е вид оценка, а оценяваме според нашите ценности и заслуги. Затова има хора уважавани от едни и хулени от други. Това се отнася както за мен така и за всички,но нека го направя както казвате.
              Казвам се Христо и от скоро съм собственик на Санта фе 2004г. Автомобила е бензин с двигател 2.4 с монтиран Г.И.
              Като го вземах хюндайчето го обслужих,смених няколко тампона по ходовата част,масло на диференциалите,свещи,кабели.Обортомера не работеше още като вземах колата.Майстора,който се занимаваше с колата нито каза ще го оправим нито въобще го погледна.
              Като цяло не мога да изкажа никакви впечатления от колата защото я карам от скоро а до сега нито съм имал автомобил от тази марка нито такъв тип.

              Коментар


              • #8
                От: Санта фе 2004 обортомер

                Нов внос ли сте взели?
                Мое някакво предположение е, че като са и връщали километража нещо са прецакали по самото табло (това е само предположение, без да познавам добре модела)
                Ако таблото се сваля лесно - иди до някоя морга и пробвай на място с табло от там.
                Напиши и къде като локация се намираш, все ще има на близо някой, който познава модела и може да погледне.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • #9
                  От: Санта фе 2004 обортомер

                  Колата е купена от Стара Загора,регистрирана.Като гледам документацията е купена е от хюндай в софия,била е фирмена и после е взета от частно лице.Аз я купувам от него.
                  От гр.Търговище съм.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Санта фе 2004 обортомер

                    Привет колега, ако предположим, че километража е електронен, като за начало провери бушоните, после клемите по тока на километража и тн. Ако километража е с жило то тогава дали е сложено, може да се е разкачило. Успех.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • #11
                      От: Санта фе 2004 обортомер

                      Проверих бушоните,но са здрави.Колега сподели за някакъв кабел,който излиза от динамото и той ако се е откачил обортомера няма да работи.
                      Ще пиша ако намерим какъв е проблема.
                      Нещо извън темата долу до ръчната където е бутона за регулира е на фаровете има и един друг с две стрелки.Така и не разбрах тези стрелки за какво са.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Санта фе 2004 обортомер

                        Снимки?
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • #13
                          От: Санта фе 2004 обортомер

                          Бутоните със стрелките да не са за подгрев на предните седалки?
                          Santa Fe 2.0 CRDI, 113 к.с., 2002 г.

                          Кофти е когато устата изпреварва мисълта

                          Коментар


                          • #14
                            От: Санта фе 2004 обортомер

                            Точно за подгрева на седалките са.При повечето серии обаче тази екстра липсва и са неизползваеми.При мен ,от валячето между тях се управлява височината на фаровете ,стрелките не работят.
                            Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                            Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                            Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                            0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X