Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати 81 до 85 от 85

Тема: "Тунинг" на туристическо ремарке за теглене с джип

borko_ruse е офлайн
    Борислав Борисов
    Старши участник | Организатор || +ПЛ |* МСС *
    Място
    Русе
    Публикации
    2,614
    Точки (при гласуване)
    14

По подразбиране От: "Тунинг" на туристическо ремарке за теглене с джип

https://www.facebook.com/11836503084...2/?pnref=story
    Това е линк към един клип от фб. Хареса ми идеята. Технически грамотен човек може да я изпълни.
    На сърбела майката му е чесането.
    A4 B5 TDI QUATTRO; каравана KIP De LUX; Mitsubishi Eclipse II (D3); Honda CBR 600 F4
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

Място
    Благоевград
    Публикации
    3,190
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на borko_ruse Преглед на публикациите
    https://www.facebook.com/11836503084...2/?pnref=story
    Това е линк към един клип от фб. Хареса ми идеята. Технически грамотен човек може да я изпълни.
    Много * хитро * изпълнение ...и на мен ми хареса. Благодаря ти .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

Място
    Пловдив
    Публикации
    3,221
    Точки (при гласуване)
    19

На мен не ми харесва! Та чак опасно ми се вижда
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

Публикации
    1,008
    Точки (при гласуване)
    6

Тия дни имаше една тема, която по съвсем обективни причини беше затворена и покрай нея се сетих за тази.
    Та, първо, да питам Чавдар как я реши задачата с неговото ремарке?
    И второ - там видях интересни мнения и коментари, по които явно няма как да се дискутира вече и понеже не се сещам за друго подходящо място, ще може ли тука? Ясно е, че лигавене няма да има, също и приказките за москвичи, баничарки, бусчета и автовозчета ще ги приказваме на друго място. Издърпване на свръхтонаж от джипка по твърд и равен терен 20-50 метра също няма какво да го мислим толкоз. Знаем, че нашият джип или пикап 4х4 товари около тон, с някои допълнителни подробности и малко повече. Знаем, че можем да закачим отзад и някое ППС около трите тона или па МПС и т.н. Знаем как е по талон, по закон и по републикански пътища, да не го коментираме. Моля колеги, които сте вършили тежка работа по тежки пътища, по без пътища и т.н. със състав от ППС и влекач джип/пикап тук да бъдете малко по-конкретни, за каквото се сетите. С какви ремаркета например, с централна ос или две или три, с твърд теглич или шарнирно окачен такъв, спирачки има ли, няма ли... Как сте разпределили/укрепили конкретен чувствителен товар. С какви проблеми сте се сблъскали, какви решения сте приложили и т.н. и т.н. Аз лично имам някакъв опит с ремаркетата, но дет се вика утре може да ми се случи служебно /че и лично/ да участвам или даже да организирам някое такова приключение и след като човек се учи докато е жив, /а тук има опитни хора/ е глупаво да не се ограмотяваме взаимно.

П.п. Извинявам се /ако е необходимо/ на създателят на темата, но наистина тия въпроси ме интересуват, пък и същевременно не мисля, че чак трябва нова да се пуска...

Място
    София
    Публикации
    21,645
    Точки (при гласуване)
    79

Цитат Мнение на jordanov sv Преглед на публикациите
    Тия дни имаше една тема, която по съвсем обективни причини беше затворена и покрай нея се сетих за тази.
    Та, първо, да питам Чавдар как я реши задачата с неговото ремарке?
    И второ - там видях интересни мнения и коментари, по които явно няма как да се дискутира вече и понеже не се сещам за друго подходящо място, ще може ли тука? Ясно е, че лигавене няма да има, също и приказките за москвичи, баничарки, бусчета и автовозчета ще ги приказваме на друго място. Издърпване на свръхтонаж от джипка по твърд и равен терен 20-50 метра също няма какво да го мислим толкоз. Знаем, че нашият джип или пикап 4х4 товари около тон, с някои допълнителни подробности и малко повече. Знаем, че можем да закачим отзад и някое ППС около трите тона или па МПС и т.н. Знаем как е по талон, по закон и по републикански пътища, да не го коментираме. Моля колеги, които сте вършили тежка работа по тежки пътища, по без пътища и т.н. със състав от ППС и влекач джип/пикап тук да бъдете малко по-конкретни, за каквото се сетите. С какви ремаркета например, с централна ос или две или три, с твърд теглич или шарнирно окачен такъв, спирачки има ли, няма ли... Как сте разпределили/укрепили конкретен чувствителен товар. С какви проблеми сте се сблъскали, какви решения сте приложили и т.н. и т.н. Аз лично имам някакъв опит с ремаркетата, но дет се вика утре може да ми се случи служебно /че и лично/ да участвам или даже да организирам някое такова приключение и след като човек се учи докато е жив, /а тук има опитни хора/ е глупаво да не се ограмотяваме взаимно.

П.п. Извинявам се /ако е необходимо/ на създателят на темата, но наистина тия въпроси ме интересуват, пък и същевременно не мисля, че чак трябва нова да се пуска...
    На ремаркето още не му е дошъл редът да влезе в бокса. А за другото ... Тази тема си чисто и конкретно техническа и ще остане такава. Който иска да се обсъжда кой, кога, какво и как е теглил - да отвори нова тема.

Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345

Сходни теми

1. Купувам: Туристическо ремарке
    От mihov_1969 във форум Архив
    Отговори: 9
    Последно мнение: 07-09-16, 23:59
  2. Продавам: Туристическо ремарке
    От Сандо във форум Архив
    Отговори: 10
    Последно мнение: 29-06-15, 10:30
  3. Продавам: Туристическо ремарке
    От Марин Илчев във форум Архив