Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

    Гледах ги обикновените американци внимателно, няколкото пъти, като се случи да отида. Тия, ако знаят какво лежерно съществуване си живуркаме ние тука, мързелувайки, докато те бачкат и плащат за самолетоносачи и изтребители, веднага ще ни спрат кранчето.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

    Коментар


    • #32
      От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

      Англия не е затворила врати за читави хора и никога няма да го направи, само да уточня за заблудили се колеги

      Навсякъде северо-западно от Белград е по-добре от България, от Словения, Чехия до една Исландия примерно, хубавото е, че човек може да си намери щастието според неговия си вкус, един го влече работата, друг науката, трети жените, четвърти лова и риболова, пети набляга на пиенето, и т.н.

      П.С. Товариш Ясен, и вярванията му, че в Бг е хубаво и няма причина да се напуска ), ето една тема силно противоречаща на неговата теория и по-долу един параграф добавка от мен http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=218498

      Моите родители живеят в Германия от доста години, преди време баща ми не беше се прибирал почти две години в БГ, връща се и отива в Добрич в Кауфланд да пазарува, напазарувал и ми звъни в потрес, цитирам.
      Тия вашите политици трябва да ги избесите, това е ГЕНОЦИД, това не е храна, това са нискокачествени, боклуци, не боклуци, отрови, с отрови ви хранят, и на всичко отгоре цените са по-дебели от Германия...
      Последно редактирано от BatGeorgeone; 05-04-17, 02:41.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #33
        От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

        А какво мислите за Австрия. Гледам по всички параметри е на едни от челните места?

        Коментар


        • #34
          От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

          Да започнем от важните неща- трябва да има палми и да граничи с океан. После всичко останало.
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • #35
            От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

            Значи Ирландия

            Коментар


            • #36
              От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Да започнем от важните неща- трябва да има палми и да граничи с океан. После всичко останало.
              Саудитска Арабия?
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #37
                От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                Саудитска Арабия?
                Щом те влече, давай. Аз съм пас на всякакви мюсюлмански държави като места за имиграция.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #38
                  От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Да започнем от важните неща- трябва да има палми и да граничи с океан. После всичко останало.
                  Тър Тей предлагаше Сокотра. Отговаря на правилото. Впрочем България също.

                  Но аз съм твърде бял за местата където има прекалено много палми.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

                    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                    Щом те влече, давай. Аз съм пас на всякакви мюсюлмански държави като места за имиграция.
                    То се работи по въпроса. След 15г я е мюсюлманска, я не.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Най-добрата дестинация за работа след като Англия "затвори кранчето"?

                      Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                      Най-доброто образование в Света е в Русия, най-добрите лекари, най-добрите инженери и технолози са там. .
                      Ти сериозно ли? От собствен опит?
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X