Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

телевизорче за Баба ми

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: телевизорче за Баба ми

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Драго, това телевизорче с DVB-T ли трябва да бъде или има кабел.
    Привет,

    Кабел в селото няма. Затуй с цифровизация само ще помогне.
    Черно, мирише и разваля характера!

    Коментар


    • #17
      От: телевизорче за Баба ми

      Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
      Разгледай и разните му в олх и там базар, гледам има разни обяви, че и за 50-60 лв
      Здравейте,

      Туй съм го направил, но предпочитам да си дам парите на колега от форума отколкото на някой неизвестен, а имам опасения, че доста крадени вещи от този тип циркулират там.
      Черно, мирише и разваля характера!

      Коментар


      • #18
        От: телевизорче за Баба ми

        Ясно

        Абе всъщност ние имаме едно почти ново ТВ ... Тошиба май беше, ама една от щерките го беше бутнал (на няма и година от както го бяхме купили) и съответно се появиха едни ивици около 5-6-7 см широчина по вертикала на екрана, иначе си се вижда. Дадохме го в детската да им пускат музика и филмчета от флашката, ама там леличките 'ич не са в час и явно не могат да се оправят, та ни бяха казали да си го вземем.

        Реално седеше до последно в кухнята и там им пускахме чат-пат някое филмче, ама от края на миналата година почти не е включван. Трябва да взема да питам жената и ако желаеш ще се споразумеем нещо. И да не забравя, дистанционното диванетата са му изкарали и скъсали средната част, там дето е като джойстик ляво-дясно,горе,долу, но съм го залепил и си работи
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • #19
          От: телевизорче за Баба ми

          Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
          Привет,

          Кабел в селото няма. Затуй с цифровизация само ще помогне.
          някой наоколо гледа ли с антена, щото и на село уж има цифровизация, ама с антена нищо не се хваща. решението беше телевизия от виваком, сателитка слагат малка и готово..... да не говорим, че мачове по безплатните телевизии няма
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #20
            От: телевизорче за Баба ми

            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            някой наоколо гледа ли с антена, щото и на село уж има цифровизация, ама с антена нищо не се хваща. решението беше телевизия от виваком, сателитка слагат малка и готово..... да не говорим, че мачове по безплатните телевизии няма
            Туй трябва да го проверя. Селото е Церово - до Своге.
            Черно, мирише и разваля характера!

            Коментар


            • #21
              От: телевизорче за Баба ми

              Здравей, мога да ти подаря един телевизор - 21", но няма цифров тунер. Sony e. Ако представлява интерес за теб - намиеа се при майка ми в Младост. Звънни ище се уточним
              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
              BMW F650CS
              Радо о885 5о 59 5о

              Коментар


              • #22
                От: телевизорче за Баба ми

                Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
                Здравей, мога да ти подаря един телевизор - 21", но няма цифров тунер. Sony e. Ако представлява интерес за теб - намиеа се при майка ми в Младост. Звънни ище се уточним
                Благодаря от сърце.

                Ще звънна при първа възможност.
                Черно, мирише и разваля характера!

                Коментар


                • #23
                  От: телевизорче за Баба ми

                  Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
                  Здравей, мога да ти подаря един телевизор - 21", но няма цифров тунер. Sony e. Ако представлява интерес за теб - намиеа се при майка ми в Младост. Звънни ище се уточним
                  Сърдечно благодаря на колегата Радо.

                  Темата за ключ.
                  Черно, мирише и разваля характера!

                  Коментар


                  • #24
                    От: телевизорче за Баба ми

                    Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
                    Сърдечно благодаря на колегата Радо.

                    Темата за ключ.
                    Радвам се, че ще ти свърши работа.
                    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                    BMW F650CS
                    Радо о885 5о 59 5о

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X