Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложете ми колега от Варна, който може да ми асистира при покупка на паджеро 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложете ми колега от Варна, който може да ми асистира при покупка на паджеро 3

    Привет колеги,

    имам за идея да отида да Варна и да огледам едно паджеро 3 дизелче за покупка. Нужен ми е човек, който разбира от тези джипове, по възможност да разполага със сервиз, за да я вдигнем да я огледаме за ръжди и др., искам да и направим и софт. диагностика - може и на официален сервиз да я закараме, ако не разполага със софтуер.

    Разбира се ще си заплатя за услугата.

  • #2
    От: Предложете ми колега от Варна, който може да ми асистира при покупка на паджеро 3

    Ако е тоя за 14 400, на много малко километри ми се вижда? И моят е от БС ама е 2006г - 291 к км. или с около 170к км повече. Ако имаш "виртуални" въпроси питай на ЛС....
    поздрави и успех с покупката!!!!

    Коментар


    • #3
      От: Предложете ми колега от Варна, който може да ми асистира при покупка на паджеро 3

      Не, не е тази. Но се отказах, още по тела продавача започна с филмите. Всъщност продавача се отказа, след като започнах да му задавам въпроси.... Явно колата има проблем.

      Коментар


      • #4
        От: Предложете ми колега от Варна, който може да ми асистира при покупка на паджеро 3

        Моя пък е на 205К и е 2002 година и напълно вярвам на показанията предвид факта,че го взех от човек с 300 зора,а не от продавач и го караше по рядко от мен,а аз го карам само чат пат неделя и ако пътувам някъде чист случайно...За 2 години съм му навъртял 2500 километра и то защото сега ходих 2 пъти до морето в рамките на месец...Има коли който наистина са на малко километри,но това са супер голяма рядкост...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X