Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

    Здравейте колеги, хвърлил съм око на един патрол у60 4.2 бензин и мисля да ходя на оглед. Бихте ли ме посъветвали за неща, които е добре да погледна, евентуални слаби места на модела и тн освен да огледам за ръжда. Като цяло чета само положителни мнения за тази машина надявам се и аз да остана с такова. Става въпрос за един къс патрол автомат , обявен в популярен български сайт, ако някой го е гледал мнението би било полезно. Няма много 4.2 обявени, така че лесно се разбира за кой става въпрос.
    Последно редактирано от A.pantev; 01-04-17, 11:10. Причина: грешка

  • #2
    От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

    Още ли се продава? И аз го заглеждах.......
    Рама като цяло и в задната част, от лявата страна към резервоара, трансмиссия да няма шумове и течове, ламарини на купето в ъгълчета зад предните седалки.
    И успех !
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

      Само смяна на окачването, гуми, лебедка, шнорхел и май е претапициран виж колко струват труд и материали?
      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
      В. Иванов

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

        Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
        Само смяна на окачването, гуми, лебедка, шнорхел и май е претапициран виж колко струват труд и материали?
        По принцип не търсех да купувам джип, имам си два, но точно 4.2 бензин оборудван както ти изброи няма да ми е излишен. Просто питах за някакви насоки при огледа.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

          Какво стана колега гледа ли машината?
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

            Даже я купих. Щях да се похваля в раздела за нисан, но съм в чужбина и чаках да се прибера та и снимки да има. Има малко работа по него, но нищо сериозно като цяло много добра машина. В момента е в сервиза да го прегледат хубаво и за смяна на всички течности с кабели и свещи.

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

              Е паЧестито!

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

                Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                Даже я купих. Щях да се похваля в раздела за нисан, но съм в чужбина и чаках да се прибера та и снимки да има. Има малко работа по него, но нищо сериозно като цяло много добра машина. В момента е в сервиза да го прегледат хубаво и за смяна на всички течности с кабели и свещи.
                Честит! С много безаварийни километри и приятни емоций.
                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

                  Благодаря !

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

                    Честито! Чакаме подробни снимки!
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за нисан патрол 4.2 бензин

                      Вземи огледай МНОГО внимателно всички букси в задната част на колата, че там конструктивно е малко мътна и кървава. Ако са живи и чисти - ОК, макар и леко да ме съмнява. Огледай внимателно и трасето на кабела, който е от генератора до предпазителя, че и там понякога има веселби, макар и по-рядко.

                      И много да те радва машината!
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X