Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автоключар във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автоключар във Варна

    Здравейте, колеги! Ключът на Опела вече е в доста лошо състояние и ми се иска да го оправя. Поръчал съм пластмасовата част, там не ме притеснява нищо. Пораженията са по електрониката. Копчето за заключване не функционира отдавна. Най-ветоятно ще трябва да се запои друго. Също така и ключалката във вратата не отключва с ключа. Та си търся автоключар от Варна или околията, който би се заел с тези ремонти. Прилагам и снимка. Благодаря и поздрави!




  • #2
    От: Автоключар във Варна

    Ползвах услугите на ключарско ателие на ул."Битоля" № 5 мисля беше. Намира се в нова кооперация, от лявата страна на улицата, малко след спирката на автобус №13 срещу "Пикадили Център- 24 часа". Има едно ателие и на пазара на "Чаталджа".
    Лада-2107 , 1.5л, 1989г

    Коментар


    • #3
      От: Автоключар във Варна

      Под автогарата, там където е дерето(като се спускаш надолу от Владислав отляво в бараките). Ползвах ги да ми отворят една жабка без да изнасилват ключалката и после да ми направят нов ключ и да го обучат . Колата е Сузуки Лиана 2004г и ключът е подобен на опелския . Нямам забележки, справиха се професионално . Другата седмица мисля да си правя резервен ключ за субаруто,че стария го изгубих и сега съм с един. дано се справят и на тая кола.Ако искаш юе пиша (ако не забравя).

      Коментар


      • #4
        От: Автоключар във Варна

        Входа на практикер. Точно за орел ходих преди 2 г. .
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: Автоключар във Варна

          Благодаря много за отговорите. Ще съм благодарен, ако имате телефон за връзка. Ако ли не, ще ходя на място да ги търся. Все пак отново благодаря!

          Коментар


          • #6
            От: Автоключар във Варна

            Намерих координати на ателието на "Битоля" : ЕТ "Пе-Пе-56" , ул."Битоля" № 5 , тел. : 0898-368-577
            Лада-2107 , 1.5л, 1989г

            Коментар


            • #7
              От: Автоключар във Варна

              Много благодаря, колега! При първа възможност ще се свържа с тях и ще обсъдим проблема.

              Коментар


              • #8
                От: Автоключар във Варна

                Преполагам има някаква процедура по обучение на дистанционното от ключа ? Примерно взема се ключ от морга прехвърля се платката на твоя ключ , дава се примерно 5 пъти на контакт за 10 секунди , натиска се копчето за затаряне и т.н. На тераното се обучава по подобен начин , на другата кола пак така . А съм ползвал ключар на стръмната уличка Охрид ( към гарата ) да ми праи втори ключ - сложи чарка за имото , игра си на компютъра да го обучава и т.н , т.е. има техника .

                Коментар


                • #9
                  От: Автоключар във Варна

                  Не, няма такива процедури. Просто се сменя копчето. Та отидох при майстора на ул. "Битоля" №5 и ми смени въпросното копче, което се нарича микрета. Предварително си бях поръчал нова кутийка за дистанционното и сега всичко е наред. Доволен съм от услугите на майстора. Искам да благодаря на всички колеги, които се отзоваха!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X