Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SUV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: SUV

    Не я обърквайте жената! Кел файда като има два цели моста с 3 отворени дифа!?
    Взимайте по читавото като състояние от Гранда и МЛ-а, като имайте в предвид, че Гранда е повече за ОФ, а от друга старана МЛ-а е по качествен. И го няма това недоразумение с половината ДВГ набутан под таблото!

    Коментар


    • #32
      От: SUV

      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      ... Диско 2-3 бих избрал, ...
      Да, еле на 3-ката дето гледах едни клипчета за повечето ремонти вдигаш купето от рамата.

      Коментар


      • #33
        От: SUV

        мл е по добре

        Коментар


        • #34
          От: SUV

          Ако се намери нещо супер-за оф,и за асфалт едновременно и,с много екстри и да не се чупи,и аз ще взема едно.
          Grand Cherokee WJ
          Dodge Caliber
          E 430 4-matic-T(S210)
          GLK

          Коментар


          • #35
            От: SUV

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            Не я обърквайте жената! Кел файда като има два цели моста с 3 отворени дифа!?
            Е, те тука си много прав...

            Коментар


            • #36
              От: SUV

              Първоначално публикуван от Yanaa Преглед на мнение
              За хижи в България за начало, с каравана също.
              Та последно намерихме 5 коли, които ни харесаха, прегледани са от разбиращи, но има едно голямо но. Кой да изберем? Знам, че тук има хора, може би 99% сте знаещи. Моделите са ML 270-2005 г, Гранд Чероки 2.7-2005г и Хюндай Теракан 2,9- също 2005 г. Кой да изберем, за да ни е полезен в гората, по пясъка на морето, за кеф при возенето. Разхода не ни интересува, дали е 2 л повече или по-малко на 100км. Обслужването на Бенц и JEEP, поне са с верига, но пък Теракана изглежда по-дълъг , с повече обем вътре. Дайте моля съвет , коя кола да изберем от тези 3 модела, преди да се хвърлим тази седмица, а може и след месец да сме заедно с някои от Вас по хижи, къмпинги и пътешествия.
              Аз бих заложил на Теракана,единствено той,от изброените е на шаси.

              Коментар


              • #37
                От: SUV

                Тия понятия "шаси", "цели мостове" и т.н. от близо 20 г. не са определящи колко е "джип" устройството на колела.
                Тоест, може да има и шаси, и цели мостове, и да е безпомощно дори на една полянка.
                От друга страна интегрираните шасита се справят без проблем в ролята на влекач.
                Между другото тоя МЛ има доста солидно "шаси", на което може да завидят ТЛК, Патрули, Паджеро, и ЛР.

                Коментар


                • #38
                  От: SUV

                  Мл-а е най-красив от всички изброени.2.7 двигателя е супер здрав и безпроблемен.Тегли доста добре.Като цяло Мл-а е най-подходящ за пътя и за разкаляни пътища.
                  SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                  Коментар


                  • #39
                    От: SUV

                    Само с това "най красив" леко не съм съгласен. Откровенно много ми е грозен. Особенно преди фейса.
                    Но, "на вкус и на цвет таварщи нет".

                    Коментар


                    • #40
                      От: SUV

                      И на мен ми е откровено грозен и като го видя се сещам за "мутра" по потник с аромат на чесън, 20мм дебел ланец и телефон с антена покрита с ушна кал...

                      Иначе, в интерес на истината, не виждам причина да не е добро возило.

                      А целите мостове и шаситата като почнат да се намесват в подобни теми и почвам да се чудя дали да не почнем на всички да предлагаме по един УАЗ, щото е най-просто устроен и шаси има и цели мостове... Майната му, че с шосейни гуми и без поне едно просто ЛСД ще е като пате в калчища на поляната зад блока като завали... Джип с цели мостове за ежедневна употреба или за по-дълго пътуване по асфалт не е за всеки...
                      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                      Коментар


                      • #41
                        От: SUV

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Само с това "най красив" леко не съм съгласен. Откровенно много ми е грозен. Особенно преди фейса.
                        Но, "на вкус и на цвет таварщи нет".
                        То това с красотата си е субективно.Иначе преди фейса е грозник и аз за него дори не се сещам,камоли да го препоръчвам.W163 само фейс.
                        SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                        Коментар


                        • #42
                          От: SUV

                          Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                          ... Иначе, в интерес на истината, не виждам причина да не е добро возило. ...
                          Грозноват е даже и фейслифтовия, но пак е по-добре от първия.
                          Голяма, комфортна, солидна машина е. За извън пътя не знам как е, зимата не прави чудеса, добре се справя, но като пътно поведение хич не е зле.
                          Бях карал за 2-3 дни една 320-ка бензин (на газ) ... ми ... хареса ми.

                          Коментар


                          • #43
                            От: SUV

                            Е-й-й-й еманципира се тоз живот,я колко начетени и разбиращи дами имало,брейй Янаа ако я слуша някои от страни,ще каже че е мъж бре,ма ще го отдадем на факта,че е прочела всички теми и знае,шлайф,ремонт,май тя си пие ракията с комшията а съпругот и да сменя маслото.Глей ся мадам пич,може да не ти харесва Тераното,но ако не е изгнило няма халтернатива за пари,цена и поддръжка.Тука някъде имаше и една тема от друга знаеща дама,тя пък търсеше най -добрия дизел от 2003 или 2005г. потърси я тука в подфорума и накарая си купи Нисан Патфандер 2.5.Трудно е хем евтино,хем здраво,хем запазено,хем комфортно,хем катерещо се по чукарите,ами НЯМА такова животно.Аз съм стигнал до следния извод-веки джип и СУВ става за всичко,дори лека кола,въпроса е колко можеш да го/я/прежалиш.
                            имах и Toyota Rav 4 2006g.
                            Mitsubishi Lancer 2008g.
                            Honda CR-V 1998г.
                            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                            Коментар


                            • #44
                              От: SUV

                              Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
                              ... всеки джип и СУВ става за всичко,дори лека кола,въпроса е колко можеш да го/я/прежалиш.
                              Така де, леко повдигане, рошави гуми, евентуално блокажче, и газ до ламарината, пък после който иска да разправя, че това ставало, пък друго не.

                              Другият вариант е, поне 18"-20" гуми и сЕки ден през мивката.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #45
                                От: SUV

                                Аз също бих похвалил МЛ-а, точно 270 cdi карам 2004 набор.
                                Обслужването му не е скъпо, карането по пътя е удоволствие, возията приятна.
                                За мен единсвен недостатък извън пътя - тежичък си е.....
                                Бавните блокират раздатката и се справя доста добре.
                                Няма да съжалявате според мен....
                                поздрави!
                                VITARA, SAMURAI
                                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                                RENAULT ESPACE QUADRA
                                ...и едно сивикче за града...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X