Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

    Маххххи
    Желая ти попътен вятър и безаварийно газене с Фронтито
    Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

    Коментар


    • #62
      До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

      Първоначално публикуван от recaro_7 Преглед на мнение
      Маххххи
      Желая ти попътен вятър и безаварийно газене с Фронтито
      Благодаря,братле-днес сутринта паленето пак беше без забележка.Явно грешната помпа прави кардинални беди.Добре че тук си оплакваме проблемите.Ако трябваше само на търговците да имаме вяра-досега щях да съм разпилял половината джип.Нали според тях помпата беше точния модел.Да са живи и здрави собствениците на форума и всички участници.В малоумна държава стойностните неща са дефицит.
      Лека на всички и пак БЛАГОДАРЯ за съдействието и съпричастността!

      Коментар


      • #63
        До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Благодаря,братле-днес сутринта паленето пак беше без забележка.Явно грешната помпа прави кардинални беди.Добре че тук си оплакваме проблемите.Ако трябваше само на търговците да имаме вяра-досега щях да съм разпилял половината джип.Нали според тях помпата беше точния модел.Да са живи и здрави собствениците на форума и всички участници.В малоумна държава стойностните неща са дефицит.
        Лека на всички и пак БЛАГОДАРЯ за съдействието и съпричастността!
        С времето ще си намериш майстори за различните агрегати и ремонти на колите ти.Също така ще си намериш търговци,на които ще имаш доверие.Това става с времето но работи добре и е голяма екстра.
        Форума обаче остава незаменим,той е друга бира.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • #64
          До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
          С времето ще си намериш майстори за различните агрегати и ремонти на колите ти.Също така ще си намериш търговци,на които ще имаш доверие.Това става с времето но работи добре и е голяма екстра.
          Форума обаче остава незаменим,той е друга бира.
          Кое време да чакам.Не съм връщан от един панаир,но всеки път се изненадвам.Времето на база кухи лейки не е решение.В тая луда държава май всеки и майка си продава на дребно за да оцелее.Гадно,много,но истина.Пиша за моята дестинация,може и сигурно при вас не е същата картина.Абе...!
          Лека!

          Коментар


          • #65
            До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

            Маххх,твоята такава ли е?Тази ми я връчиха в сервиза след подмяната.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
              Маххх,твоята такава ли е?Тази ми я връчиха в сервиза след подмяната.
              Да-абслютно.А новото "китайче" беше с цилиндрична цедка и долната пластмаса отпадна-нямаше възможност да се куплира.Прибрах старата помпа и вложката ако един ден пак търся помпа.Плюшкин по неволя-Welcome the Bulgaria!

              Коментар


              • #67
                До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                Еееее, "Маххх" ти просто спаси сервизаджиите от .........Нали се сещаш и ти май скоро си взе парите?!!!...

                Коментар


                • #68
                  До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                  Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                  Еееее, "Маххх" ти просто спаси сервизаджиите от .........Нали се сещаш и ти май скоро си взе парите?!!!...
                  Спасението е условно понятие,Стефко.Поне ако питаш "сервизаджиите".Ами другия път да са по-прозорливи в ментотърговскиямениджмънт.Като не-пак!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                    та колеги защо не резюмирахте нещата? от изгоряла помпа гори бушона на газ ?? така ли е? или може да има и друга диагноза при същия проблем? като реле симулатор или друго? изпорязах клемите че не ми хареса оксидацията но не беше от тях..
                    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                    Коментар


                    • #70
                      До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                      Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                      та колеги защо не резюмирахте нещата? от изгоряла помпа гори бушона на газ ?? така ли е? или може да има и друга диагноза при същия проблем? като реле симулатор или друго? изпорязах клемите че не ми хареса оксидацията но не беше от тях..
                      Резюмето при мен е че който не смени филтър за 10лв.,сменя помпа за 150.Бушона няма отношение,според свързването на емулатора може да спре помпата,не и да изгори.А като изгори нищо не се случва в последствие,освен че спира да върви на бензин.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                        филтъра си го сменям винаги навреме но причината за горене на бушона още не ми е ясна..а гори само като е на газ а на бенз с нов бушон не дори пали-преди седмица един клон изкара снопа с кабелите вънка..но за сега късо не намирам..
                        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                        Коментар


                        • #72
                          До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                          Е не мога да го локализирам може ли да в управлението газ-бенз.?че помпата си работи ама като взема тока за нея от бушона пък няма газ..какво да правя?не ми се ще да поставям още един бутон за целта..
                          Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                          Коментар


                          • #73
                            До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                            Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                            Е не мога да го локализирам може ли да в управлението газ-бенз.?че помпата си работи ама като взема тока за нея от бушона пък няма газ..какво да правя?не ми се ще да поставям още един бутон за целта..
                            Виж сега-като не можеш да локализираш пробвай следното:
                            Откачи и помпата и газовия клапан.Пробвай като сменяш горивата дали бушона ще се товари и гори.После закачи само помпата и пак пробвай да сменяш горива от ключето на газовата уредба.Ако е 6-същата проба само че с газовия клапан без помпа.Замери с уред с ампермер колко консумират помпата и газовия клапан-ако има някакво начално късо в намотките товари на ампераж и гори бушона,той нали е за това.Вземи + от акумулатора при замерването на ампеража да не те спъва бушона.

                            Не са много причините при теб,дано се оправиш.Да бяхме по-близо до сега да сме тръшнали проблема.
                            Успех!!!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                              а сега да видим кой ще познае верният оговор

                              какво е това в бензиновата помпа
                              Прикачени файлове
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • #75
                                До: Бенз.помпа или ...Помагайте.

                                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                                а сега да видим кой ще познае верният оговор

                                какво е това в бензиновата помпа
                                Кви са тия сажди бре?Да не се е разложила цедката?Не прилича на кал на цвят,да не са някакви твърди частици от горивото?
                                Пиши ми двойка и кажи какво е-стана ми интересно.
                                Аз на гръмнала помпа такова не изкопах.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X