Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Край на Балканстар! Свърши се....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Край на Балканстар! Свърши се....

    Халед Ахмед Джуфали обеща да изгради нов клиентски център на марката в София

    Даймлер” определи компанията Silver Star Motors за новия генерален представител на „Мерцедес-Бенц” за България, гласи официално съобщение до медиите. Новият дистрибутор ще е със седалище в София и ще отговаря за продажбите на марките Mercedes, Setra и Fuso.

    Новото дружество е 100 процента собственост на компанията Silver Star Motors Holding Limited във Великобритания. Тя е собственост на Халед Ахмед Джуфали и от дълги години поддържа успешно партньорство с „Даймлер”.

    Халед Ахмед Джуфали е син на милиардера от Саудитска Арабия Ахмед Абдула Джуфали (1924-1994), основал една от най-големите компании в страната. Халед А. Джуфали е завършил Institut Le Rosey в Швейцария и получава бакалавърска степен по бизнес администрация от Университета в Сан Диего, Калифорния през 1979 г. Нетното богатство на семейството според западни медии се оценява на 8,2 милиарда долара.

    "Много се радваме, че начинанието ни дава многобройни възможности да прeдложим на пазара премиалните продукти на „Даймлер” и услуги с отлично качество. През идните години ще се изправим пред големи предизвикателства, за да отговорим на очакванията на клиентите. Затова с тясно сътрудничество с „Даймлер” ще предприемем важни мерки, за да предложим на клиентите първокласно обслужване. Сред тях е изграждането на нов клиентски център на „Мерцедес” в София, както и засилването на маркетинг дейностите, насочени към клиентите както на леките, така и на автомобилите с търговско предназначение", казва Х.А. Джуфали.

  • #2
    От: Край на Балканстар! Свърши се....

    Какво ли ще стане с другите марки, предлагани от Балкан стар?

    Коментар


    • #3
      От: Край на Балканстар! Свърши се....

      Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
      Какво ли ще стане с другите марки, предлагани от Балкан стар?
      Какво да им стане? Представлява ги БС.Предлагат ги и други представители.Клиентите ще си избират кой да бъде.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #4
        От: Край на Балканстар! Свърши се....

        Ще ги внасят други фирми сигурно.(другите марки на Балкан стар)
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          От: Край на Балканстар! Свърши се....

          Леле, винаги съм предполагал, че монопола на БС e вечен както W126 и калашниците.
          Явно не съм бил прав.
          Понакога е удоволствие да се окажеш не-прав
          Враг усраине

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X