Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв малък джип ще препоръчате за покупка след 2005 год да става за газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв малък джип ще препоръчате за покупка след 2005 год да става за газ

    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
    За 11-12 бона си вземи Дайхатсу Териос 2, 2007-2008 година много често са с фабрични газови уредби. Жена ти ще се вози за 8 ст/км! Колата е много добра /прави се вече заедно с Тойота/, 4 врати, постоянно 4х4 с блокаж с копче.
    даихатсу винаги е било тоиода.купили са го преди много години и на повечето части пише touoda.доколкото ми е известно, купетата се произвеждат вьв заводите тойота а двигателите вьв даихатсу.

    Коментар


    • #17
      От: Какъв малък джип ще препоръчате за покупка след 2005 год да става за газ

      Един Outlander 2006-а (последната година на първото поколение), 2,0 или 2,4 бензин ще ѝ пасне. В бюджета ще остане достатъчно и за няколко години обслужване и слагане на ГИ. Газифицирането е елементарно.
      Просто и здраво. Върти постоянно четирите колела, няма копчента, лостчета и прочие.
      Същото и Forester 2003-2006.
      Хем комби, хем високо, хем 4х4 идеално за зимата, хем здраво и просто.
      Дължините и на двете са по около 4,5 метра, та не знам дали влизат в графата "малък". По моите мерки - да.

      Ако пък се търси максимално малък - Jimny. Но на мен ми е малко постен интериора и не вярвам на дамите да им се харесва особено.

      Коментар


      • #18
        От: Какъв малък джип ще препоръчате за покупка след 2005 год да става за газ

        Един Outlander 2006-а (последната година на първото поколение), 2,0 или 2,4 бензин ще ѝ пасне. В бюджета ще остане достатъчно и за няколко години обслужване и слагане на ГИ. Газифицирането е елементарно, не са GDI.
        Просто и здраво. Върти постоянно четирите колела, няма копчента, лостчета и прочие.
        Същото и Forester 2003-2006. Subaru B9 Tribeca - твърдо не, поддръжката е скъпа, читави трудно се намират.
        Хем комби, хем високо, хем 4х4 идеално за зимата, хем здраво и просто.
        Дължините и на двете са по около 4,5 метра, та не знам дали влизат в графата "малък". По моите мерки - да.

        Ако пък се търси максимално малък - Jimny. Но на мен ми е малко постен интериора и не вярвам на дамите да им се харесва особено.

        Коментар


        • #19
          От: Какъв малък джип ще препоръчате за покупка след 2005 год да става за газ

          Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
          Според мен колегата има предвид точно обикновена АГУ , а не "нормален / обикновен" газов инжекцион . Признавам не знам разликата между обикновен ( както е писано в темата ) и нормален газов инжекцион . Като чуя газов инжекцион правя асоциация с компютър и палене на бензин за около 10 мин да загрее и чак после минаване на газ , т.е за градски условия си почти 50 / 50 бензин + газ . А иначе проблемен за газ знам само за ГДИ на митсубиши , ама май и там са намерили начин да го "лъжат" . Вече там реглаж на клапаните през година две и специални пръскачки / мазилки са допълнителни екстри .
          Може би не съм се изравил правилно, да. Имах предвид нормален газов инжекцион, а не такъв при който колата да работи на газ и бензин едновременно, какъвто слагат на двигателите със система за директно впръскване на бензина.

          Коментар


          • #20
            От: Какъв малък джип ще препоръчате за покупка след 2005 год да става за газ

            Тойота Рав 4-2004г,автоматик,автопилот,тракшън контрол,климатроник.Пълно постоянно 4/4,без възможност за изключване.Налична понижаваща предавка с блокаж на диференциала.150 к.с. с газов инжекцион Романо.Реален разход на газ-12/13 смесено.Само градско и около Тунджа-15/16.Извънградско-Ямбол,София,Ямбол-60лв.Много приятен за каране джип,много маневрен.Възможност за демонтаж на задните седалки за 5/пет/минути.Неголям багажник,недобре обезшумен но на мен не ми пречи.Хубаво озвучение в колата,удобни седалки.Препоръчвам.Ако е автомат,по добре.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X