Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ел.инсталация за МЗ-150тс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ел.инсталация за МЗ-150тс

    Здравете някои знаели как е инсталацията ,за мз150 тс трябва,ми само за кабелите доло на двигатела горе на бобината и релето са свързани ,но доло не са.Мерси предварително!
    Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

  • #2
    До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

    Потърси в линка които съм го дал за мануали за този мотор,там има и ел. инсталаций.
    http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=9401
    Успех
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

      Eто още един линк за електрическата схема на ТС 150.Аз от тук си я взех за моето МЗ.
      http://homepage.univie.ac.at/christi...lektrik/6v.htm

      Коментар


      • #4
        До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

        Голямо мерси колеги утере,ще се развихря в гаража.Поздрави
        Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

        Коментар


        • #5
          До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

          Какво масло да сложа в двигатела!
          Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

          Коментар


          • #6
            До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

            Имам каталог и ел исталащия опслужване на ем зе 150 тс предостпвам ти ги ПЛАМЕН КОВАЧЕВ с нови хан софиско скупе zaiko 0806 тел 0888825558
            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

            Коментар


            • #7
              До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

              Инсталацията е готова интересува,ме какво масло да сложа в двигатела.И имам един друг въпрос защо като падне под 2000 оборота и гасне. Мотора не е с акомолатор паляго с бутане дали е от това.Защото знам,че някои мотори немогат да работят на нсики обороти без акомолатор защото динамото не произвежда достатачно ток дали е от това?
              Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

              Коментар


              • #8
                До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                Ако всичко си е наред по запалване, карбуратор и центровки, трябва да работи като часовник. Един съсед имаше такова, работеше уникално и палеше от четвърт.
                Ако няма акумолатор е възможно май... незнам...
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #9
                  До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                  Първоначално публикуван от xoc13 Преглед на мнение
                  Инсталацията е готова интересува,ме какво масло да сложа в двигатела.И имам един друг въпрос защо като падне под 2000 оборота и гасне. Мотора не е с акомолатор паляго с бутане дали е от това.Защото знам,че някои мотори немогат да работят на нсики обороти без акомолатор защото динамото не произвежда достатачно ток дали е от това?
                  Оправи си зареждането и мотора ще е ОК.
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                    И аз това си мислех,но как ако не зарежда как ще рабори без акомолатор.Проблема е само в ниските а иначе си работи,но паднели под 2000-оборота и гасне,
                    Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                      Пробва ли релето колко зарежда (електронно ли е, ако не е мисля че може да се настрои)
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                        мотора трябва да работи и без акомулатор ... провери динамото, свеща, бобината, кондензатора..
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                          Първоначално публикуван от xoc13 Преглед на мнение
                          И аз това си мислех,но как ако не зарежда как ще рабори без акомолатор.Проблема е само в ниските а иначе си работи,но паднели под 2000-оборота и гасне,
                          Релето ти превключва запалването на 2000об/мин да се захранва от акумлатора който го нямаш
                          Знам как се "оправя", но ако ти обясня се притеснявам, че ще прецакаш релето. Малко тънка работа е и трябват електротехнически познания и измервателен уред.
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                            Имам един съсед,който е инструктор и е сложил на учебното си МЗ електронно запалване от Карпати.Ама пусто не ми казва как става това.Ще си сложа и аз на всички мотори и няма да имам грижа за акумулатор и т.н.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ел.инсталация за МЗ-150тс

                              Електроно от карпати-минс едно и също е перфектно слагането му на мз 150тс,не е никаква философия трябвати само много ама много добър фрезист да ти направи плочка,за центровката иначе ротора или както е в случея магнит,си пасва без нищо да се прави! Това е мн добър подход.Димитър кажи как става аз ще преценя дали,ще мога и тогава,но не мисля да го правя тои и безтва няма да ми трябва, нямам "храповик"-прецакасе и затова нямям и акомолатор "олекотил" съм го.
                              Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X