Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Frontera A 2.2i 136 97

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Frontera A 2.2i 136 97

    Колеги казаха ми че моя екотек X22XE можел да се замени със C20NE блока и главата.може ли някой със сигурност да ми каже да не го взимам напразно. Днес видях един такъв но не знам къде е изписан номера ...гарантираха ми че е в движение и е здрав та няма да го разглабян да гледам бутала и сегменти ...И все пак ако взема c20ne не трябва ли и кабели и компютър да сменям??? Дайте ми професионален отговар с какво може да се замени моя X22XE

  • #2
    От: Frontera A 2.2i 136 97

    Привет Hagemon4o,
    Професионалисти , са тези дето са ти измислили колата. И техния отговор е:
    Няма такава ОФА, ДБ, с такъв двигател, предложена от тях.
    Останалите съчинения, и възможности за по лесна адаптация, на предложения ти вариант, са плод на други "творци", за които се предполага, да си носят кръста, в предвид крайния резултат.
    Последно редактирано от Piterd; 28-03-17, 21:40. Причина: синтаксис

    Коментар


    • #3
      От: Frontera A 2.2i 136 97

      C20NE e здраво, но слабо куче... ако по някакъв начин го пригодиш на дълга база... представяш си, как ще ускоряваш
      ОФА КБ X20SE + метан

      Коментар


      • #4
        От: Frontera A 2.2i 136 97

        Този мотор е сметнат за къса база и там е леко слабичък , та по въпроса ако си решил да сменяш екотека и държиш на бензина сложи 2.4 и той е голямо куче а за компютър задължително всеки бензинов мотор си има комп на фронтерите !Пс имам перфектен мотор 2,4 с документи за регистрация и кутия трябва да сменяш !
        Land rover 2.5 tdi
        0884035413

        Коментар


        • #5
          От: Frontera A 2.2i 136 97

          Няма да стане c20ne ! Има вероятност x20xe да пасне и няма да се налага компютар.Омега Б 2.2 136 ще ми трябва

          Коментар


          • #6
            От: Frontera A 2.2i 136 97

            Първоначално публикуван от Hagemon4o Преглед на мнение
            Няма да стане c20ne ! Има вероятност x20xe да пасне и няма да се налага компютар.Омега Б 2.2 136 ще ми трябва
            Двигателя е x20xev 2,0 136к.с.Монтира се и на Вектра Б,Астра Ф,Г.
            Управлява
            ЛР Дискавъри 1 300tdi
            Вектра А C20XE

            Коментар


            • #7
              От: Frontera A 2.2i 136 97

              2.0 136 ще се налага ли комп с инсталацията....

              Коментар


              • #8
                От: Frontera A 2.2i 136 97

                Задължително.
                Управлява
                ЛР Дискавъри 1 300tdi
                Вектра А C20XE

                Коментар


                • #9
                  От: Frontera A 2.2i 136 97

                  136к.с. си е най -добре ,въпреки че и 2.4 125коня е наистина жилав пущиняк,карам такъв .И той е тромав за ДБ ,има кво да се изтиска и въпреки това става.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Frontera A 2.2i 136 97

                    Привет момци,
                    Чета надъхването продължава. А какво ще правите, с по ниския въртящ момент, и то при 900 оборота отгоре. Та качете, на една такава Вектра, 500 кг. товар и най близките възможни до големината на ОФА гуми. Качете се 4 човека, и се разходете. Така ще добиете, приблизителна представа, и то при ОФА натоварена само с пътници.
                    Нямам за цел да обяснявам как това не може да стане, просто това което ще се получи, не е Фронтера А, ДБ, а просто някакъв автомобил.
                    Поздрави.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Frontera A 2.2i 136 97

                      Майстора ми каза че ако намеря c20xe от калибра ще го издокусори...били знрави двигатели ама те калибри почти няма хах ....реших да си сваля буталата и блока и да ги занеса директно при шлайфиста да си каже мнението и аджаба ако може и ризи

                      Коментар


                      • #12
                        От: Frontera A 2.2i 136 97

                        Защо трябва да е от Калибра точно? Същия мотор се слага и на Кадет GSI, Астра GSI и Вектра от тези години. Лошото е че всички са карани от пишман рейсърчета до разпад и почти няма останали живи, камо ли в добро състояние
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #13
                          От: Frontera A 2.2i 136 97

                          Първоначално публикуван от khk Преглед на мнение
                          Задължително.
                          Грешиш! На моята слагах Х20ХЕ и си работи без никви ядове, само използвах датчиците и смукателя на Х22ХЕ, както маслена помпа, картер, стойката на ангренажните ролки,маховик и съединител и в общи линии резултата е задоволителен, освен ако не ходиш на състезания
                          ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                          Grand Cherokee 2.7
                          GSM 0888148630

                          Коментар


                          • #14
                            От: Frontera A 2.2i 136 97

                            Първоначално публикуван от KOLEV G Преглед на мнение
                            Грешиш! На моята слагах Х20ХЕ и си работи без никви ядове, само използвах датчиците и смукателя на Х22ХЕ, както маслена помпа, картер, стойката на ангренажните ролки,маховик и съединител и в общи линии резултата е задоволителен, освен ако не ходиш на състезания
                            Я да вземеш да си промениш подписа тогава!
                            ОФА КБ X20SE + метан

                            Коментар


                            • #15
                              От: Frontera A 2.2i 136 97

                              Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение
                              Я да вземеш да си промениш подписа тогава!
                              Сегашния подпис е реален-струва 1100 лв!
                              П.П. Х20 издържа около 40000 км, но струваше 300 лв.
                              ОФА 98г. ДБ Х22ХЕ-дал квото дал!
                              Grand Cherokee 2.7
                              GSM 0888148630

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X