Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя от двете?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Коя от двете?

    Garmin eTrex Summit HC GPS е потресаващо бавен, сравнен примерно с 60 цсх. Не това обаче е съществения му недостатък. Има само вътрешна памет, 24 мегабайта, която пряко сили събира 2-3 листа от BGMountains.

    Коментар


    • #17
      От: Коя от двете?

      Първоначално публикуван от dido2 Преглед на мнение
      Garmin eTrex Summit HC GPS е потресаващо бавен, сравнен примерно с 60 цсх. Не това обаче е съществения му недостатък. Има само вътрешна памет, 24 мегабайта, която пряко сили събира 2-3 листа от BGMountains.
      Вистата обаче не отстъпва особено на с 60csx, а конкетно за паметта сме го коментирали вече.

      Първоначално публикуван от the_sandman Преглед на мнение
      Ако все пак си решил, че ще е един от тези два уреда, бих ти препоръчал да всемеш Вистата, понеже има слот за карта памет...
      Относно качествата на една или друга карта, аз спирам да коментирам. Всеки си има свои поставени цели и задачи и различен начин за тяхното решение. Аз лични обикновенно ползвам сателити снимки или растерни топокарти, тъй като ме вълнуват дребни детайли, които не са отразени на наличните векторни карти. За друг, теи детайли може да не са важни, а да се интересува от възможността за ротиране. Трети сигурно го вълнува трето и т.н.
      По тази причина смятамм, че в известна степен бяхме полезни на колегата направил темата, но също така смятам, че тя се изчерпа, поне до момента, в който той се похвали, каква покупка е направил (надявам се че ще е правилната от негова гледна точка) и евентуално има конкретни въпроси.

      ПС: Колкото ди телефоните, не ги отхвърлям напълно като опция. В друга тема вече съм писал, че имам желание да правя геосървър и идеята е да се ползва именно с телефон, но какъвто и да е тезо телефон, не бих разчитал само на него за 12 (и повече) часа непрестана работа, особенно пък с гармнски софтуер. Телефоните просто не са направени за такива цели, да го закачиш в колата или да видиш на коя спирка да слезеш от трамвая се идеални, но за планината има друга техника.
      Последно редактирано от the_sandman; 02-04-17, 11:36.

      Коментар


      • #18
        От: Коя от двете?

        Ами този Garmin Dakota 10

        по добър ли е?
        Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

        Коментар


        • #19
          От: Коя от двете?

          На светлинни години е, обаче пак няма слот за SD карта. Такъв има Dakota 20.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X