Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kolonal и неговата Витара.

    И аз, както ми каза vladi333, се "разболях'. Утре почвам малък лифтИНГ на Витарката ми. И така ми служеше вярно това лято, но и е време да порастне. Ето как изглеждаше до сега. После ще я снимам след "процедурите".
    Прикачени файлове

  • #2
    До: kolonal и неговата Витара.

    Правия по бързо,че имаш сериозен Куповач /вече и прави оглед/

    п.п наднича дали има нови фланци.....
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 23-11-07, 17:11.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #3
      До: kolonal и неговата Витара.

      Ха ха ,да е верно,глеи ся кьв интерес,да не говорим за после след лифта,за кво иде реч
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #4
        До: kolonal и неговата Витара.

        Чакам снимки
        П.П но само с котето иначе не

        Коментар


        • #5
          До: kolonal и неговата Витара.

          Витарката вече е при Иван Попов. Очаквам утре да видя какво е направил и в понеделник сутрин направо при Goldi да я "обуем". Приготвил съм и и малък подарък, за да изглежда по-секси.

          Фланци 38мм.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #6
            До: kolonal и неговата Витара.

            след лифта:

            Такааа. Значи лифта беше изпълнен с един малък (според мен недостатък). Предницата не е на едно ниво със задницата, т.е. по-ниска е, но според Иван това трябва да е така заради ъглите. Въпреки това, човекът реши да ми угоди на желанието за по-висока предна част и сме се разбрали тези дни да го направи. Колата като цяло изглежда доста по-добре отпреди, но възникна следващият проблем-не мога да я обуя. Гумите на които съм се спрял, Малатеста Кобра 235/75/15, липсват в момента от пазара. Търся друг вариант. Заради дъжда не можах да направя някакви хубави снимки, но можете да я видите колко е грозна с 205/15 А/Т гума. УЖАС.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: kolonal и неговата Витара.

              Накрая ще си взема една такава "кола".
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: kolonal и неговата Витара.

                Добре изглежда, дори и с малките гумички.
                Добре е и това, че си махнал грозните, и неудачни според мен странични степенки.
                Сега обаче и липсва и място за странично захващане на Hi-lift, но може би си го предвидил за по-нататък.
                ... to be continued

                Коментар


                • #9
                  До: kolonal и неговата Витара.

                  екстра става машинката
                  Браво

                  Коментар


                  • #10
                    До: kolonal и неговата Витара.

                    Добре се е наперила,моито мнение е че повече от 215/75/15...16,не и трябват на Витара,с 205 постига максимума си перфектно,не се товари както с по големите и вдига разхода само с кило.Поздрави.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #11
                      До: kolonal и неговата Витара.

                      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                      Добре се е наперила,моито мнение е че повече от 215/75/15...16,не и трябват на Витара,с 205 постига максимума си перфектно,не се товари както с по големите и вдига разхода само с кило.Поздрави.
                      Разликата между 235/75/15 и 265/75/15 е огромна, а за 215/75/15 изобщо не говорим .
                      Ето нагледен пример :
                      235/75/15 :
                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...t/MOV07335.MPG
                      265/75/15 :
                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...t/MOV07337.MPG
                      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                      Коментар


                      • #12
                        До: kolonal и неговата Витара.

                        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                        Разликата между 235/75/15 и 265/75/15 е огромна, а за 215/75/15 изобщо не говорим .
                        Ето нагледен пример :
                        235/75/15 :
                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...t/MOV07335.MPG
                        265/75/15 :
                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...t/MOV07337.MPG
                        бате това е разликата между дълга и къса база а не между 235 и 265
                        ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: kolonal и неговата Витара.

                          Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
                          бате това е разликата между дълга и къса база а не между 235 и 265
                          Не съм съгласен ! Аз преди да сложа 265 бях със 235 и тия баирчета там съм ги минавал всичките на сухо и преди но когато се разкаля леко беше ужас и беше почти невъзможно да се мине със 235ци без засилка, сега с 265 мога да тръгна на 1ва бавна и да го мина на 1500-2000 оборота .
                          Мога да кажа още много впечатления но ми се струва излишно . Според мен е несериозно да се казва че 215 гума е най доброто и че някоя машина ще покаже максимума си със 28-29" гуми но както и да е, покарайте с малките гуми и погледайте клипчета да видите от къде минават тия с по големите и може и вие да дойдете на моето мнение ...
                          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                          Коментар


                          • #14
                            До: kolonal и неговата Витара.

                            Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                            Разликата между 235/75/15 и 265/75/15 е огромна, а за 215/75/15 изобщо не говорим .
                            Ето нагледен пример :
                            235/75/15 :
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...t/MOV07335.MPG
                            265/75/15 :
                            https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...t/MOV07337.MPG
                            Браво бе, що ма излагаш така??

                            Коментар


                            • #15
                              До: kolonal и неговата Витара.

                              Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                              Браво бе, що ма излагаш така??
                              Че какво излагащо има тук ? Нали мина ? Пък и това видео ми е под ръка и го използвам за сравнение, ти ако искаш може да ме използваш за сравнение с пънчето Там ти мина а аз не
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X